:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اجاره آپارتمان مبله در کاشان

سفر همواره برای آدمی جذاب بوده است . تجربه روبرو شدن با آدم های جدید ، فرهنگ های متفاوت و جذابیت های طبیعی و تاریخی دیده نشده کم ترین مزیت هایی است که با سفر همراه است . اما شرایط خاصی لازم است تا یک سفر بهترین باشد و در واقع در سفر ساعات خوشی تجربه شود .
بسیاری از کسانی که زیاد مسافرت می کنند می دانند که توجه به چه نکاتی در سفر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و قبل از اقدام به سفر به سوالات مهم در این رابطه پاسخ خواهند داد از جمله سوالاتی که در آغاز سفر برای ما ایجاد می شود این است که سفر چقدر برای ما هزینه خواهد داشت و یا این که در این سفر اقامت کجا خواهد بود ؟ از کجا و چگونه هتل یا خانه اجاره کنیم ؟ در کدام رستوران غذا سرو کنیم و مواردی از این دست . اجاره آپارتمان یا رزرو اتاق از موارد مهمی است که اگر اهل سفر نباشیم کم تر به آن توجه خواهیم نمود .
در حال حاضر روش های اینترنتی اجاره و رزرو اتاق و سوئیت و ... به مسافران کمک کرده است تا قبل از آغاز سفر یا رسیدن به مقصد از داشنت مکانی برای اقامت اطمینان حاصل نمایند .
در همین جهت مقاله در دست سعی کرده است با بیان تفاوت ها و مزیت های اجاره آپارتمان به صورت اینترنتی و حضوری راهنمایی برای مسافران باشد . امید است با مطالعه این مقاله در داشتن انتخابی بهتر تلاش کرده باشیم .
اجاره آپارتمان در سفر
سفر کردن به شهر های مختلف کشور در فصول مناسب بسیار جذاب خواهد بود . شهر کاشان یکی از شهر هایی است که بیشترین جاذبه های گردشگری را دارد و بنا بر آب و هوای گرم و خشکی که دارد در فصول پاییز ، زمستان و بهار مسافران زیادی را به خود می بیند . شهر کاشان علاوه بر جاذبه های تاریخی از جمله خانه های تاریخی عباسیان ، طباطبایی ها ، موزه عروسک ؛ باغ فین ، تپه های سیلک و ... طبیعت بکر و زیبایی هم دارد . دیدن طبیعت زیبای قمصر و نیاسر خالی از لطف نبوده و آشنایی با سبک و سیاق گلاب گیری سنتی از جاذبه های دیگر شهر به حساب می اید که مسافران زیادی را در فصل بهار به خود جذب می کند . راه های ارتباطی مناسب ، نزدیکی به شهر های اصفهان ، تهران و ... ، دسترسی به تمامی وسایل حمل و نقل عمومی از سراسر کشور و ... از دیگر مزیت های شهر کاشان است که آن را گزینه اقامتی مناسبی برای مسافران کرده است .
سه ماهه بهار مسافران زیادی به کاشان سفر می کنند و این موضوع نگرانی بابت اجاره خانه و هتل در مسافران به وجود می آورد . تعداد زیادی هتل ، مهمان سرا ، اقامتگاه سنتی  و خانه و سوئیت و آپارتمان مبله در شهر کاشان جهت اجاره اقامتگاه مناسب برای مسافران وجود دارد که بنا بر نوع و سلیقه مسافران انتخاب می شوند . اخیرا شرکت های خدماتی از جمله بهتوریست توانسته است با فراهم آوردن امکان اجاره و رزرو اینترنتی منزل و سوئیت به صورت آنلاین مسافران را از داشتن خانه قبل از رسیدن به مقصد مطمئن نماید .
اجاره آپارتمان های مبله برای مسافر
اصطلاح آپارتمان مبله به فضاهایی اتلاق داده می شود که دارای امتیازات خاص هستند . داشتن امکانات کامل ، مبلمان ، وسایل و لوازم آشپزخانه ، سرویس کامل خواب و ... از موارد موجود در آپارتمان های مبله هستند .
اولویت بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله است چرا که دارای امکاناتی  ست که لذت سفر را چند برابر می کند ، امکاناتی که حتی هتل ها هم از آن ها برخوردار نیستند  . آپارتمان های مبله اصطلاحا به آپارتمان هایی گفته می شود که دارای آشپزخانه و وسایل کامل هستند . آپارتمان مبله برای مسافرانی مناسب است که در سفر قصد ماندن چندین روزه را در شهر مقصد دارند . ماندن مدت زمان زیاد در هتل هم هزینه های گزافی به هم دارد و هم به اندازه آپارتمان مبله راحت نخواهد بود . سکونت در آپارتمان های مبله امکان پخت و پز و زندگی آسان را فراهم می آورد . این مزیت آپارتمان های نسبت با مسافر خانه ها و هتل ها برای افرادی که رژیم غذایی خاصی را رعایت می کنند بسیار حائز اهمیت است .
دیگر مزیت آپارتمان های مبله وجود امکانات برای شست و شو است . مسافرانی که فرزند کوچک دارند به این آیتم بسیار توجه می کنند خصوصا اگر آپارتمان دارای تراس هم باشد ، در حالی که این امکان در هتل ها با هزینه همراه بوده است .
در هتل قیمت ها بر اساس تعداد تخت خواب موجود در سوئیت محاسبه می شود در صورتی که قیمت اجاره آپارتمان های مبله بر اساس هر واحد بوده و تعداد افراد یا تخت ها مهم نیست . اجاره آپارتمان برای سفر های خانوادگی مناسب تر از اجاره هتل است . معمولا در آپارتمان ها اجاره بدین صورت محاسبه می شود که اگر مدت اقامت مسافران بیشتر از 4 شبانه روز باشد ، اجاره بصورت نزولی لحاظ خواهد شد اما در هتل ها ، مسافرخانه ها و ... چنین نیست .
در اجاره آپارتمان مبله برخلاف هتل هیچ گونه محدودیتی در رفت و آمد مسافران وجود ندارد ؛ در حالی که در هتل ها به جز افراد ساکن در اتاق اجازه ورود به دیگران داده نخواهد شد .
اما در هتل ها امکان سرو صبحانه ، ناهار و شام در اتاق امکان پذیر است  . هتل ها برای افرادی که یک الی دو شب قصد ماندن داشته و ترجیح می دهند بیشتر اوقات خود را در بیرون بگذرانند مناسب است .

موارد مهم در اجاره آپارتمان مبله
اجاره آپارتمان طبق توافق صاحب خانه و مسافر انجام می شود و هیچ قاعده و قانون خاصی ندارد . این مهم و عمده دردسر های قوانین اجاره هتل یکی از جذابیت های رفتن به سمت اجاره آپارتمان های مبله به جای اجاره هتل و سوئیت ، اقامتگاه ، مسافرخانه و .... می باشد . تنها نکته از پیش تعیین شده در اجاره آپارتمان های مبله این است که آپارتمان دارای سرویس کامل باشد . داشتن آشپزخانه با وسایل مورد نیاز ، سرویس سرمایشی و گرمایشی ، حمام و سرویس بهداشتی و پرده ها و کف پوش های مناسب از ملزوماتی هستند که آپارتمان را مجهز کرده و می توان فضا را آپارتمان مبله نامید . حتی برخی از آپارتمان ها از وسایل دکوری و تزئینی ، تلویزیون و ... هم برخوردار است .
 بسته به مدت زمان اجاره امکانات مختلفی در آپارتمان مد نظر خواهد بود و این امکانات بر میزان هزینه اثر خواهد داشت . برای مثال داشتن یک دستگاه تلویزیون و سایر امکانات رفاهی نظیر برای ماندن چند هفته ای لازم است اما اگر قصد دارید برای چند روز آپارتمان مبله اجاره نمایید حداقل امکانات کفایت خواهد نمود .

بودجه مورد نیاز برای آپارتمان مبله
می دانیم هزینه آپارتمان از هزینه اجاره هتل بسیار کم تر است اما باز هم آپارتمان ها دارای قیمت های متفاوتی هستند . اکثر مسافران اولین آیتم در اجاره آپارتمان مبله را میزان بودجه خود و هزینه اجاره آپارتمان می دانند . تعیین کنید چقدر برای اجاره در نظر گرفته اید و متناسب با هزینه خود بهترین آپارتمان را انتخاب نمایید . مزیت بزرگ رزرو و اجاره آپارتمان از سایت بهتوریست دیدن قیمت ها ، امکانات و مقایسه آسان هزینه با بودجه است . وب سایت بهتوریست کمترین قیمت ممکن را برای هر آپارتمان پیشنهاد می دهد در حالی که در اجاره های حضوری بنا بر میزان تقاضا قیمت ها نوسانی خواهد بود . در وب سایت بهتوریست به عنوان یکی از معتبرترین وب سایت های خدماتی می توانید امکانات آپارتمان را تعیین نمایید و گزینه های پیشنهادی متناسب با المان های انتخابی را پیش روی خود ببینید .

چگونه بهترین آپارتمان مبله را پیدا کنیم ؟
اجاره آپارتمان در شهر مقصد به علت عدم اطلاع و شناخت ما از شهر دشواری هایی دارد . برای اجاره آپارتمان مبله در شهر کاشان از وب سایت گردشگری بهتوریست کافی ست ابتدا راه های ختم شده به آپارتمان و اماکنی را که در سفر قصد دیدن دارید بررسی نمایید . دسترسی آسان به جاذبه های مد نظر مهم ترین آیتمی ست که باید در اجاره آپارتمان در نظر گرفته شود .
بودجه و مقایسه آن با هزینه آپارتمان مورد دیگری ست که باید مورد توجه واقع شود .
در کنار موارد گفته شده محله آپارتمان هم اهمیت دارد . برخی خواهان ماندن در بافت قدیمی شهر و آشنایی بیشتر با فرهنگ اصیل شهر کاشان هستند و برخی قصد دارند در جایی آپارتمان اجاره کنند که قسمت لوکس نشین شهر محسوب شده و رنگ و بوی مدرنیته شدن دارد .
حسن بزرگ وب سایت بهتوریست این است که لوکیشن آپارتمان را بصورت دقیق برای مسافران مشخص می کند . همچنین می توانید در این وب سایت اطلاعات دیگری نظیر دسترسی و معرفی بهترین رستوران ها ، جاذبه های تاریخی و طبیعی ، محاسبه زمان رسیدن از مبدأ تا مقصد در اماکن مختلف شهر و ... را محاسبه نمایید . قبل از سفر به شهر کاشان حتما سری به وب سایت بهتوریست بزنید و از اطلاعات موجود در وب سایت به عنوان شرکت خدماتی استفاده نمایید . تمامی خدمات ارائه شده در وب سایت بهتوریست رایگان و جهت رفاه حال مشتریان می باشد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید