:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اجاره ویلا و سوئیت در کاشان از 50 هزار تومان | 09919003864

اجاره ویلا و سوییت در کاشان
شهر زیبا و کویری کاشان در استان اصفهان واقع شده است و اولین آبادی ( واحه : آبادی در میان کویر ) بزرگ در امتداد جاده قم تا کرمان در امتداد حاشیه کویر مرکزی می باشد .
تحقیقات و اکتشافات باستان شناسان در تپه های باستانی سیلک کاشان در 2.5 کیلومتری غرب کاشان ، کاشان را از مراکز اصلی تمدن در دوره های کهن معرفی می کند به طوری که گفته اند قدمت کاشان به دوره ی ایلامی ها باز می گردد .
بعد از شهر هایی چون اصفهان و شیراز که در سطح جهانی شهرت و محبوبیت بالایی دارند ، شهر کاشان هم به لحاظ تاریخی و و معماری بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است و به یکی از مقاصد سفر های گردشگران داخلی و خارجی مبدل شده است . از مهمترین مراکز گردشگری کاشان باغ فین کاشان و خانه های تاریخی شهر کاشان و نیز روستاهایی چون نیاسر ، قمصر و برزک می باشد که هم به لحاظ بافت روستایی و هم به لحاظ برپایی مراسم گلابگیری در اردیبهشت ماه ، می باشند .
بهتوریست کاشان اسکان را راحت کرده است !
چه زمانی به کاشان سفر کنیم ؟
برای سفر به کاشان تعیین زمان دقیق سفر ( تاریخ ورود و خروج ) مقوله ی مهمی می باشد ؛ چرا که در برخی ایام سال هر شهر بنا به موقعیت و امکاناتی که در شهر ارائه می گردد سفر ها افزایش پیدا می کنند و بالطبع هم پیدا کردن محل مناسب اقامت و اسکان مناسب شما کاهش می یابد و هم قیمت ها افزایش پیدا می کنند .
در مورد سفر به شهر کاشان ، ایام نوروز و ایام گلابگیری که تقریبا کل فصل بهار را شامل می شود را به عنوان پیک کاری حساب می کنیم . در این ایام شهر کاشان و شهر های اطراف که مراسم و آیین گلابگیری برپا می شود شلوغ می شود ولی برای کسانی که هدف سفرشان بازدید از این مراسم می باشد و یا چاره ای جز سفر در ایام عید را ندارند پیشنهاد می کنیم که حداقل یک هفته تا 10 روز قبل اقدام به رزرو سوئیت یا محل اسکان مورد نظر خود نمایند .
اگر اهل کویر گردی هستین بهترین زمان کویرگردی در کاشان، وقتی هوای کاشان کمی خنک تر می شود یعنی از اواخر شهریور تا اواخر زمستان می باشد . در این ایام شهر کاشان از لحاظ گردشگری خلوت تر می شود .
اجاره روزانه خانه در کاشان
اجاره روزانه سوئیت در کاشان برای مسافران و گردشگران گرامی به راحتی انجام می شود .
تعداد نفرات ، تعداد اتاق خواب درخواستی ، امکاناتی نظیر دارا بودن تخت یک نفره و دو نفره ، توالت فرنگی ، پارکینگ ، نزدیکی به مرکز خرید و فروشگاهی و نیز نزدیکی به مرکز دیدنی شهر ، قیمت اجاره روزانه خانه که می توانید هزینه کنید ؛ همه از فاکتور هایی هست که می توانید با هماهنگی با سایت به توریست در رزرو خود اعمال نمایید تا محیطی کاملا مناسب و مطابق با خواسته خود اجاره نمایید .
البته مالکان هم قوانینی برای اجاره سوئیت در کاشان دارند که قبل از رزرو منزل و سوییت در کاشان باید آن ها را بدانید .
قوانین مالکان برای اجاره منزل مبله در کاشان
از جمله داشتن مدارک شناسایی و مدارک احراز محرمیت برای زوجین عزیز و به همراه نداشتن حیوانات خانگی از مهمترین قوانین خانه های اجاره ای در به توریست می باشد .
برای اجاره یک شب آپارتمان مبله کاشان می توانید با شماره های 09919003864 و 09919004064 تماس بگیرید و از توصیه های مشاورین بهتوریست بهره مند شوید و یا از طریق قسمت مهمان شو سایت به توریست اقدام به رزرو آنلاین منزل و سوییت در کاشان نمایید .
قیمت اجاره روزانه سوئیت در کاشان و عکس منزل و آپارتمان مبله در کاشان در همان قسمت مهمان شو وجود دارد و شما به راحتی و با اطلاعات کامل از محل اسکان کاشان می توانید در کاشان اتاق کرایه نمایید .
بهتوریست سفری امن و آرام برایتان آرزومند است .


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید