:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

چرا به کاشان سفر کنیم ؟

به کاشان سفر کنیم شهر های ایران هر یک به دلیل دارا بودن ویژگی های خاص خود مورد توجه گردشگران قرار می گیرند . برخی به خاطر موقعیت ویژه ی جغرافیایی ، برخی به خاطر داشتن پیشینه ی تاریخی و برخی هم به بهره گیری از مواهب طبیعی مثل دریا ، کویر ، طبیعت سرسبز و غیره مسافران و گردشگران را به خود جذب می کنند .در بین این همه شهر رنگارنگ ایران زیبا ، می خواهیم به کاشان سفر کنیم . مقصدی پرطرفدار که حتی گردشگران خارجی را هم به سمت خود می خواند .

سفر یک روزه به کاشان
کاشان شهر کوچکی است با تاریخ 7000 سال شهر نشینی ! که به راحتی می توان به گشت و گذار در آن پرداخت . البته توجه داشته باشید که در این زمان باید از رفتن به ابیانه ، قمصر و نیاسر صرفنظر کنید . اگ با تور گردشگری کاشان سفر می کنید که مدیریت به عهده مجریان تور خواهد بود و از این بابت راحت خواهید بود .
باغ فین ( در فهرست جهانی یونسکو ) و تپه های 7000 ساله ی سیلک کاشان هر دو به فاصله کمی از هم قرار دارند و حدود 2 ساعت برای بازدید از هر دو کافی است . توجه کنید که بهترین وقت بازدید از این اماکن صبح است که هوا زیاد گرم نباشد .
آدرس باغ فین کاشان و تپه های سیلک : غرب کاشان - خیابان امیر کبیر
خانه ی تاریخی عباسیان ، خانه ی تاریخی بروجردی ها و خانه ی تاریخی طباطبایی ها و حمام تاریخی و سنتی سلطان امیر احمد و امامزاده ای به همین نام و نیز هتل سرای عامری که خانه ای مجلل و با شکوه بوده و پس از ترمیم به عنوان هتل قابل استفاده شده است ؛ همگی در یه محدوده هستند و با یک تیر ، چندین بنای تاریخی پر ابهت و زیبا را نشانه خواهید رفت .
آدرس خانه های تاریخی عباسیان ، طباطبایی ها و بروجردی ها و حمام سلطان امیر احمد کاشان : خیابان علوی – محله سلطان امیر احمد
اگر از صبح زود به کاشان سفر کرده اید و بازدید ها را آغاز کرده باشید ، الان وقت ناهار است ؛ می توانید با انتخاب یکی از رستوران های خوب کاشان در بخش رستوران و غذا در وبسایت به توریست ، یک وعده غذای مورد نظرتان را صرف کنید . ما در این بخش سعی کرده ایم برخی از بهترین فست فود ها و رستوران ها و سفره خانه های کاشان و حتی نیاسر را به شما معرفی کنیم تا با اطمینان خاطر و بدون صرف وقت برای یافتن رستوران خوب در کاشان ، یک راست به رستوران مورد نظر بروید .
از خانه های تاریخی تا مسجد تاریخی آقابزرگ 15 دقیقه پیاده روی است . این مسجد منسوب به ملا مهدی نراقی ملقب به آقا بزرگ بوده است و توسط خیر بزرگوار آقای خانبان و پسرش بنا شده است و هم اینک هم محل تحصیل طلاب علوم دینی می باشد .
آدرس مسجد آقا بزرگ کاشان : کاشان – خیابان فاضل نراقی
بعد از مسجد هم به بازار کاشان بروید ، بازاری که به دلیل معماری خاص خود معروف شده و در زمان صفویه رونق بسیاری داشته است . بازار بزرگ و سنتی کاشان شامل بناهای باشکوهی چون تیمچه امین الدوله و قسمت هایی که به نام اصناف نام گزاری شده است مثل بازار مسگر ها ، بازار زرگرها و ...

عوامل بهتوریست کاشان سفر خوب و پر خاطره ای را برای شما آرزو می کنند و برای آن دسته از گردشگران عزیزی که قصد اقامت بیش از یک روز در کاشان را دارند و می خواهند شبی را در کاشان اسکان یابند ، پکیجی شامل خانه مسافر ، منزل مبله شیک ، آپارتمان یک خواب و دو خواب ، ویلا و خانه باغ در کاشان ، نیاسر و قمصر مهیا کرده است که طبق نیاز خود با انتخاب و رزرو یکی از آنها در کاشان اسکان پیدا کنید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید