:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

منزل مبله با قیمت مناسب در کاشان

اجاره منزل مبله در کاشانکاشان شهری کویری هست که شاید در سالیان دور فکر نمی کردیم روزگاری مردم و گردشگران چنین اقبالی به آن نشان دهند . ولی الان در اخبار گردشگری کاشان می خوانیم که در رتبه های بالای جذب گردشگر داخلی و خارجی قرار دارد .

دیدنی های کاشان :
در سفر به کاشان همه ی سلیقه ها راضی نگه داشته می شوند .
علاقه مندان به طبیعت با سفر به نیاسر ، قمصر و بسیاری از روستا ها و شهر های اطراف کاشان می توانند از طبیعت کوهستانی و سزسبز آن برخوردار شوند و اگر در اردیبهشت ماه و یا اوایل خرداد سفر کنند ، می توانند در مراسم گلابگیری سنتی شرکت کنند .
و اما اگر عاشق تاریخ هستید و با دیدن آثار تاریخی و باستانی سوار ماشین زمان شده ، در ذهن خود لحظاتی را در لباس مردم قدیم و در خانه های تاریخی تصورمی کنید ؛ آدرس را درست آمده اید ، درمحله های قدیمی کاشان از این خانه ها و بناهای قدیمی زیاد می بینید . در محله سلطان امیر احمد کاشان چندین خانه و حمام سنتی و قدیمی برای علاقه مندان مرمت شده و دیدن آن ها خالی از لطف نیست . البته در بافت قدیمی کاشان تعداد زیادی از این خانه های قدیمی برای استفاده به عنوان هتل سنتی مرمت و بازسازی شده اند و با وسایلی قدیمی برای ساختن خاطره ای شگفت انگیز از سپری کردن ساعاتی در دل تاریخ ، تجهیز شده اند . از جمله این هتل ها هتل سنتی مرشدی و هتل سنتی ادیب هستند که برای رزرو اتاق هتل می توانید از بهتوریست مشاوره و کمک بخواهید .
ابیانه هم با خانه های سرخ رنگ و رؤیایی و طبیعت بکر خود مناظزی چشم نواز را معرض دید بازدید کنندگان می گذارد .
اقامت در کاشان :
خب حالا که تصمیم گرفتید به کاشان سفر کنید ، اولین تدبیری که باید اندیشید اسکان در کاشان و رزرو آپارتمان مبله ، خانه مسافر و یا سوئیت در کاشان و یا در صورت تمایل رزرو هتل در کاشان ، نیاسر و قمصر می باشد .
برای گرفتن مشاوره پیش از سفر می توانید با کارشناسان به توریست تماس برقرار کنید و یا برای رزرو آنلاین سوئیت و هتل به بخش رزرواسیون وبسایت مراجعه نمایید .
در بخش رزرو سوییت در کاشان ، ما با وسواس به جمع آوری تعدادی خانه مسافر در کاشان ، نیاسر و قمصر و همچنین خانه باغ و ویلا در نیاسر و قمصر نموده ایم که با توجه به این که عکس و قیمت سوئیت در کاشان و شهر های دیگر در آن مشخص شده است می توانید طبق سلیقه و توان مالی خود اقدام به اجاره و رزرو یکی از آن ها کنید .
یکی از اهداف ما از این کار راضی نگه داشتن مسافران با هر هدف و سلیقه ای است ؛ چرا که عده ای دنبال سوئیت با قیمت مناسب در کاشان هستند و عده ای مثلا به دنبال یک ویلای لوکس در نیاسر یا قمصر و ...

امیدواریم در بهتوریست بتوانیم در جهت بالابردن اطلاعات گردشگری کاشان در مسافران و اسکان مسافر در کاشان به نحو احسن عمل کنیم . نظرات شما عزیزان در این رابطه به ما انگیزه خدمت بهتر را خواهد داد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید