:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

رستوران سنتی و ارگانیک خاطره سبز

سفره خانه خاطره سبز نیاسرشهر سبز نیاسر که در 30 کیلومتری غرب کاشان و در استان اصفهان قرار دارد ، به خاطر جاذبه های گردشگری فراوان و طبیعت شگفت انگیز خود سالانه پذیرای گردشگران داخلی و خارجی بسیاری می باشد .
تور های گردشگری کاشان همیشه یک روز خود را به بازدید از این شهر سبز باستانی که به کهن باغشهر ایران مشهور شده است ، اختصاص می دهند .
آبشار معروف و باصفای نیاسر که از چشمه قدیمی اسکندریه سرچشمه می گیرد ، حمام سنتی صفویه و سوراخ رئیس ( غار دستکن که به احتمال زیاد به عنوان نیایشگاه از آن استفاده می شده است . ) و همچنین آتشکده ساسانی نیاسر از جمله جاذبه های گردشگری این بخش است .
با فرار اردیبهشت ماه ، عطر بهشت از باغ های گل محمدی این شهر به مشام می رسد و گلابگیری سنتی آغاز می شود و سیل علاقه مندان به این آیین سنتی برای شرکت در جشنواره گل و گلاب وارد نیاسر و قمصر می شوند .
در میان این همه زیبایی چشم نواز می خواهیم سفره خانه سنتی و رستوران ارگانیک خاطره سبز نیاسر را به شما معرفی کنیم ؛ رستورانی که با فضای سرسبز در کنار یک حوض بزرگ با آب نماها و فواره هایی که قطرات خنک آب را به هر سو می پاشد ، چشم اندازی رؤیایی و جذاب به نمایش می گذارد .

رستوران سنتی خاطره سبز - نیاسر
بی تردید زیبا ترین و بهترین رستوران نیاسر و نیز بهترین و زیباترین سفره خانه سنتی نیاسر ، مخصوصا برای مشکل پسندان ، سفره خانه و رستوران ارگانیک خاطره سبز نیاسر است که با کادری مهمان نواز و غذاهای سنتی و اصیل که با محصولات کاملا ارگانیک تهیه می شوند در محیطی منحصر بفرد ، آرام و دنج با موسیقی سنتی از مهمانان و گردشگران عزیز پذیرایی می کند .
این رستوران با هدف تهیه غذای سالم از مواد ارگانیک و محلی استفاده می کند و در سه وعده صبحانه ، ناهار و شام آماده پذیرایی از مهمانان و گردشگران عزیز می باشد .
آدرس رستوران ارگانیک و سفره خانه خاطره سبز : نیاسر – قبل از پارکینگ آبشار
شماره تماس : 74 04 902 0935 - 81 80 783 0938

بهتوریستی های عزیز به خاطره سبز بروید و عکس ها و خاطرات خود را برا ما ارسال کنید .
همانطور که حتما تجربه دارید برای داشتن سفری آسوده و بدون دغدغه اول پیدا کردن اقامتگاه مناسب برای اسکان و سپس یافتن رستوران ،فست فود و کلا غذای خوب در هر شهری حائز اهمیت است که ما در بهتوریست سعی کردیم با رفع این موانع در ایجاد سفری دلپذیر و راحت برای شما عزیزان سهمی داشته باشیم .


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید