:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

بازگشایی چشمه سلیمانیه فین ، بعد از چهل سال

چشمه سلیمانیه فینبه گزارش صدا و سیمای مرکز اصفهان ، چشمه سلیمانیه کاشان ، واقع در منطقه فین با اعتبار 2 میلیارد ریالی ، بازسازی و مرمت می شود و بعد از 40 سال ، نوروز سال 98 برای بازدید گردشگران بازگشایی می گردد .
مهران سرمدیان سرپرست اداره میراث فرهنگی و صنایع گردشگری کاشان گفت : بازسازی این چشمه که از شهریور امسال آغاز شده است  ؛ شامل بهسازی ساختمان و ورودی چشمه و ساماندهی و استحکام بام و کانال آب و تعمیر کفپوش های آن و نصب ناودان های سنگی می باشد .


چشمه سلیمانیه فین ، با قدمتی  3 هزار ساله با عبور از باغ فین کاشان و زمین های کشاورزی اطراف آن ، رونق ، آبادانی و طراوت را به این منطقه بخشیده است .
چشمه سلیمانیه ، ابنیه تاریخی چشمه سلیمانیه که مربوط به دوران سلسله ی صفویه می باشد به همراه حمام و عمارت های باغ فین و موزه ی فین ، مجموعه باغ تاریخی فین را تشکیل می دهند .
مجموعه باغ فین کاشان سالانه بیش از یک میلیون گردشگر ایرانی و خارجی را به خود جذب می کند و از مهمترین جاذبه های تاریخی شهر کاشان می باشد .
این مجموعه زیبا و دیدنی  در سال 1390 در فهرست میراث جهانی جهانی یونسکو به عنوان نماد باغ ایرانی ، قرار گرفت .نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید