:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اجاره سوییت مبله در کاشان و نیاسر


قبل سفر کردن لازم است که مقصد و مکان استراحت مشخص و تعیین شود . اگر قصد سفر به شهرستان پر آوازه کاشان را دارید اصلا جای هیچ نگرانی برای اقامتگاه و امکانات نداشته باشید . شرکت گردشگری بهتوریست گزینه و انتخاب مناسبی برای اقامت های کوتاه مدت در کاشان می باشد . شرکت بهتوریست جهت آسودگی و رضایت شما بهترین خانه های مبله اجاره ای کاشان را با بیشترین امکانات در اختیار شما عزیزان می گذارد . قبل از اینکه سفر خود را آغاز کنید به وب سایت بهتوریست مراجعه کرده و در قسمت مهمان شو مشخصات خود را وارد کنید . به دلیل کوچک بودن شهر نیاسر افرادی که برای بازدید کردن به این شهر می آیند ممکن است ساعت ها به دنبال اقامتگاه بگردند برای همین شرکت بهتوریست امکان اجاره سوییت مبله در کاشان و نیاسر را برای گردشگران عزیز فراهم کرده است .
شهر نیاسر
یکی از روستاهای باستانی و بزرگ شهرستان کاشان است که در سی کیلومتری این شهر واقع شده است. نیاسر دارای باغ های بزرگ گل محمدی می باشد که سالانه گردشگران زیادی را در خود جای می دهد . از مکان های دیدنی این روستا یا می توان به چهار طاقی نیاسر ، چشمه و آبشار نیاسر ، غار رئیس ، حمام و آسیاب تاریخی اشاره کرد .
چهار طاقی نیاسر :
این بنای تاریخی از دوره ساسانی و اشکانی به جای مانده است و یکی از قدیمی تریمن و سالم ترین چهار طاق های ایران می باشد . این چهار طاق به آتشکده ساسانی شهرت دارد و در حوالی چشمه اسکندریه واقع شده است . پژوهشکدان این چهار طاقی را به نشانه های مختلف می شناسند مانند : راهیابی ، بنای یاد بود ، آتشگاه و مقره بزرگان و ....
چشمه و آبشار نیاسر :
چشمه اسکندریه واقع شده در شهر کوچک نیاسر می باشد که دارای آبی زلال و بسیار خنک است . در حقیقت تمام تاریخ و قدمت روستای نیاسر مدیون وجود این چشمه می باشد . آبشارناسر که یکی از مشهور ترین و زیبا ترین جاذبه های گردشگری کاشان و در سطح جهان می باشد از همین چشمه نشات می گیرد .
غار رئیس :
یکی از غار های دست ساز به منظور اجرای اعمال مذهبی خاص می باشد که پژهشگران قدمت این غار زیبا را به اوایل دوران پارت ها تخمین زده اند . در این غار سه طبقه دارای تونل ها و راهروهای تنگ و طولانی می باشد . عمق چاه های موجود در این غار به قدری زیاد است که استفاده از ان بدون تجهیزات امکان پذیر نیست . این غاردارای عنوان های متفاوتی از جمله غار رئیس ، سوراخ ویس ، غایر ویس دارد .
حمام و آسیاب تاریخی :
یکی دیگر از جاذبه های گردشگری نیاسر حمام و آسیاب تاریخی نیاسر می باشد که قدمت آن به دوران صفویه بر می گردد . آب از آبشار نیاسر به وسیله کول های گلی به داخل هشت گوش و از آنجا به داخل حمام هدایت می شود .
شهرستان کاشان نیز یکی از زیباترین شهر های گردشگری در ایران است که گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند . از مکان های گردشگری کاشان نیز می توان به آرامگاه سهراب سپهری در مشهد اردهال ، حمام تاریخی فین ، خانه های تاریخی مانند طباطبایی ها ، بروجردی ها و ... ، تپه های سیلک ، باغ فین ، چشمه سلیمانیه ، شهر زیر زمینی نوش آباد ، تیمچه امین الدوله ، مسجد و مدرسه آقا بزرگ ، مجموعه تاریخی نیاسر ، روستای ابیانه ، بازار تاریخی کاشان و ... اشاره کرد . این مکان های باستانی و دیدنی مورد توجه همگان قرار گرفته و شهرستان کاشان را به یک شهر توریستی تبدیل کرده است .
اگر به دنبال یک سفر خاطره انگیز می گردید ما سفر به شهرستان گل و گلاب کاشان را به شما پیشنهاد می کنیم . همان طور که پیش تر گفته شد کافی است که وارد وب سایت بهتوریست شوید و یه سفر خاطره انگیز برای خود رقم بزنید . آسایش و رفاه شما هدف اصلی مجموعه گردشگری بهتوریست می باشد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید