:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اجاره منزل در نیاسر

اجاره منزل در نیاسر
شرکت گردشگری بهتوریست
، علاوه بر اجاره اتاق در کاشان برای مسافر ، اجاره روزانه منزل در نیاسر و شهرهای خوش آب و هوای اطراف کاشان را نیز انجام می دهد . مسافرانی در که در فصل تابستان به کاشان سفر می کنند ، به دلیل هوای بسیار گرم و خشک این شهرستان ، تصمیم می گیرند که چند صباحی را در شهرهای خوش آب و هوای کاشان از جمله نیاسر سپری کنند .
در تابستان این شهر میزبان مسافران بسیاری است که از اقصی نقاط کشور ، برای دیدن جاذبه های گردشگری به این شهر می آیند . به دلیل کم بودن اقامتگاه در نیاسر بهتر است مسافران رزرو سوئیت در نیاسر را قبل از سفر از طریق وب سایت بهتوریست انجام دهند . بدین ترتیب مسافران می توانند در ایام شلوغ سال مثل اردیبهشت ( به دلیل جشنواره گل و گلاب نیاسر ) و تابستان ، اجاره منزل در نیاسر را  به صورت آنلاین انجام دهند . آن ها می توانند عکس سوییت های مسافرتی و خانه های اجاره ای در نیاسر را ببینند ، قیمت آن ها را بررسی کنند ، امکانات آن ها را در نظر بگیرند و نسبت به اجاره آن اقدام کنند .
این شهر یکی از بزرگترین مرکز تولید گلاب است و هر ساله در اردیبهشت ماه جشنواره گل و گلاب در این شهر انجام می شود . نیاسر در 30 کیلومتری شمال غرب کاشان قرار دارد . گل های لاله در اواخر اسفند و اوایل فروردین در این شهرستان می رویند .
به علت موقعیت جغرافیایی نیاسر ، رویش گل های محمدی زودتر از دیگر نقاط کاشان است .
توصیه می شود که برای دیدن مراسم گلابگیری نیاسر از اواسط اردیبهشت ماه به این شهرستان سفر کنید .
نیاسر ، قطب گردشگری نجوم نیز هست و نخستین پارک گردشگری نجوم در این شهر قرار دارد . 
جاهای دیدنی نیاسرچشمه وآبشار نیاسر

آبشار نیاسر یکی از جاذبه های زیبای طبیعی است که هرساله میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی را به خود جذب می کند . نشات این آبشار ، از چشمه اسکندریه می باشد . نیاسر تاریخ و قدمت و محبوبیت خود را مدیون این آبشار می داند .
چهار طاقی نیاسر
در حوالی چشمه اسکندریه ، چار طاقی است که به آتشکده ساسانیان معروف است و این بنا باستانی مربوط به اواخر دوران اشکانیان و اوایل دوره ساسانی است که توسط اردشیر بابکان ساخته شد که به صورت مربعی شکل است و از سنگ و گچ ساخته شده است . این آتشکده که به آتشکده ساسانیان معروف است چنمتر بالاتر از چشمه اسکندریه قرار دارد که این چشمه به آبشار اسکندر ختم می شود . این چهار طاقی روی صخره ای قرار دارد که به صورت اتاق 14*14 به همراه یک گنبد است .

غارریس
غارریس  یکی از غارهای مصنوعی ایران است که در 30 کیلومتری شمال غربی کاشان قرار گرفته و برای انجام اعمال مذهبی پارتیان بنا شده بود . این غار تا مدت ها ناشناخته بود و به همین دلیل است که در اسناد تاریخی به آن اشاره ای نشده است

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید