:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

کرایه منزل در کاشان

اجاره اتاق برای مسافر - کاشان

شهر تاریخی کاشان در حالی که یک شهر مدرن می باشد دارای خانه های تاریخی قدیمی ، جذاب و بی نظیر است . وجود باغ فین ، چندین خانه تاریخی ، تپه های سیلک ، آبشار نیاسر طبیعت بکر و زیبای روستا های اطراف مانند قمصر برزک و غیره از جاذبه های گردشگری این شهر محسوب می شود .
از نظر جغرافیایی شهر کاشان در مرکز کشور قرار گرفته است . و به دلیلی نزدیک آن به شهر زیبای اصفهان و شهر زیارتی قم و پایتخت کشور تعداد مسافرانی که به کاشان سفر می کنند چند برابر است . و علاوه بر وجود اتوبان های متصل به این شهر و داشتن انواع وسایل نقیله عمومی مانند قطار ، هواپیما ، اتوبوس و غیره باعث راحتی سفر به این شهر شده است . و همچنین شهر کاشان در مسیر افرادی می باشد که قصد دارند از شمال کشور به شهر های جنوبی کشور مانند شیراز ، هرمز ، بندرعباس و غیره سفر کنند . و یا از جنوب کشور به شمال و یا مرکز کشور سفر کنند . به همین دلیلی تعداد مسافرانی که هر سال به شهر کاشان می آیند و از این شهر دیدن می کنند . تعداد کمی نمی باشند .
بسیاری از افراد نیز وجود دارند که مقصد سفر خود را شهر کاشان قرار می دهند و کاشان را برای ماندن انتخاب می کنند و شب را در کاشان سپری می کنند .
مسافرانی که قصد دارند چند روزی را در کاشان بمانند می توانند با خیال راحت از مکان های دیدنی این شهر زیبا دیدن نمایند و برای اقامت در این شهر سوییت و یا منزل اجاره کنند .    
امکان اجاره سوییت و منزل روزانه در کاشان
برای اجاره منزل و یا سوییت در شهر کاشان می توانید قبل از سفر به سایت بهتوریست مراجعه کنید و منزل و یا سوییت مورد نظر خود را رزرو نمایید و به محض ورود به شهر کاشان به آدرسی که داده شده است مراجه نمایید . حتی می توانید برای اجاره منزل از افرادی که در ورودی شهر قرار دارند نیز کمک بگیرد و به خانه و انواع اقامت ها سر بزنید و در صورتی که خانه و یا منزلی خالی بود اجاره کنید . اما بهترین راه برای اجاره منزل و یا سوییت این است که قبل از سفرتان اقدام به رزرو منزل کرده باشید . همانگونه که بیان کردیم می توانید به سایت بهتوریست و یا هر سایت معتبر دیگری مراجعه کنید و از خانه های مبله ، سوییت ها ، مهانسرا ها ، اقامت گاه ها ی سنتی و غیره دیدین نمایید و خانه مورد نظر خود را از بین آن ها انتخاب و رزرو نمایید .  
این امکان که افراد می توانند قبل از رسیدن به مقصد مورد نظر منزلی را برای اقامتشان رزرو کنند خدمت بزرگی می باشد که شبکه ها ی مجازی و صنعت IT به مسافران کرده اند .
بودجه ای که مسافران برای اجاره منزل و یا سوییت پرداخت می نمایند در بودجه سفر سهم مهمی دارد . شما می توانید با رزرو منزل به صورت اینترنتی در هزینه های خود صرفه جویی کنید .  زیرا در رزرو خانه به این روش قدرت چانه زنی بیشتر است .
نکات مهم در کرایه منزل و سوییت
بااین که اصولا اجاره منزل و سویت برای مدت کوتاهی انجام می گیرد اما در همین مدت کوتاه نیز باید رضایت مشتری جلب شود . برای این که از هر نوع مشکلی در اجازه منزل و سوییت جلوگیری شود بهتر است که به موارد زیر دقت کنید :
خانه ای که برای اقامت انتخاب می کنید بهتر است که دارای امکانات مناسب رفاهی باشد . و قبل از اقامت حتما از سالم بودن عمکرد تمام موارد و لوازم اقامتگاه خود اطمینان حاصل کنید .
نطافت آن مکانی که قرار است در آن مسقر شوید حتی برای یک شب بسیار مهم می باشد و باید آن را حتما در نظر بگیرد .
دسترسی آسان داشتن به مکان های تاریخی و گردشگری آن شهر در انتخاب منزل و سوییت مهم می باشد .
در صورت پرداخت هر گونه هرینه ای بهتر است که رسید دریافت نمایید و تا زمان پرداخت نهایی آن را نزد خود نگهدارید .
 برگزاری جشن و مراسم و همچنین نگهداری از حیوانات در این اقامتگاه ممنوع می باشد . بنابراین در صورت لزوم باید از قبل هماهنگی های لازم را انجام دهید .
برای تخلیه ی منزل و یا سوییت ساعت مشخصی را تعیین می کنند و در صورتی که رعایت کنید باید هزینه ای را بابت خسارت پرداخت کنید .
اکثر خانه هایی که اجاره داده می شوند برای اقامت  در روز های عادی دارای هزینه های کمتری می باشند نسبت به ایام تعطیل و مناسبت های خاص .
و همچنین هر گونه خسارتی به وسایل و لوازم که در اقامتگاه قرار دارد وارد شود باید هزینه ی آن را پرداخت کنید .
در سایت بهتوریست انواع منازل و خانه ها برای انواع اقشار جامعه وجود دارد تا هر شخص با هر بودجه ای که در اختیار دارد بتواند منزلی را برای اقامت خود رزرو کند .
اجاه منزل و یا سوییت ارزان :
 منزل و یا سوییت های ارزان در پایین شهر قرار دارند و یا نسبت به محل های تفریحی و تاریخی دور هستند به همین دلیل دارای قیمت های ارزان تری می باشندکه می توانید تهیه نمایید .
اجاره منزل و یا سوییت میان قیمت :
تعداد تخت و متراژ خانه ها نیز در تعیین قیمت آن تاثیر گذار می باشند . شما می توانید منازلی که دارای متراژ و یا تعداد تخت کمتری را است را با قیمت مناسب تری تهیه نمایید .
اجاره منزل و یا سوییت های لوکس
منازلی که در بالا شهر قرار دارند و لوکس می باشند از قیمت بالا تری بر خوردارند . و این امکان وجود دارد که به تعداد افراد در آن ها تخت قرار می دهند و دسترسی به مکان های تاریخی و گردشگری آسان می باشد .
بنابراین شما می توانید با در نظر گرفت بودجه خود منزل و یا سوییت مورد نظر خود را در سایت بهتوریست رزرو نمایید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید