:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

سفر به کاشان در زمستان

بسیاری از افراد مسافرت زمستان را انتخاب می کنند . ولی سفر در زمستان باید به نقاط گرمسیر باشد . کیش ، قشم ، کرمان ، شیراز ، و کاشان از شهرهایی هستند که مقاصد خوبی در زمستان برای مسافرت می باشند . شهرستان کاشان دارای جاذبه های بسیار زیبایی دارد . یک از شگفتی های طبیعت در کاشان ، کویر مرنجاب است که زیبایی این کویر در زمستان با هوای مطبوع اش دیدنی است .

نکات مهم سفر به کاشان در زمستان
این سفر می تواند یکروزه باشد یا چند روزه . ولی در هر دو صورت ، باید مکانی را برای اقامتگاه انتخاب کنید . سرمای خشک این شهرستان در زمستان ، شما را از استراحت کردن در پارک های این شهر ، منع می کند . بهتر است قبل از سفر با رزرو اینترنتی سوئیت در کاشان ، آرامش را برای خودتان ایجاد کنید . به این فکر کنید که ممکن است در این شهر کوچک  ، سوییت مناسب برای شما پیدا نشود و در این هوای سرد ، بدون اقامتگاه بمانید . ولی می توانید از طریق وب سایت های گردشگری معتبر ، اقدام به  رزرو سوییت و یا رزرو هتل در کاشان ، کنید . مزیت رزرو قبل از سفر این است که شما عکس سوییت ها و اقامتگاه ها را می بیند و قیمت سوییت را از مشاورین سایت پرس و جو می کنید و اقدام به رزرو می کنید .
برنامه ریزی سفر به کاشان
بعد از رزرو اقامتگاه در کاشان ، بعد از ورود به کاشان و دیدن از محل اقامت خود و استراحتی کوتاه ، می توانید دیدن از جاذبه های گردشگری را با باغ فین و حمام فین آغاز کنید . دیدن از این باغ کوچک 1 ساعت زمان کافی است و سپس به سمت کویر مرنجاب حرکت کنید .
آدرس کویر مرنجاب : شهر آران و بیدگل ، پادگان ارتش و پیش به سوی جاده خاکی مرنجاب .
کویر مرنجاب یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری است که به علت گرمای بیش از اندازه ، دیدن آن در تابستان مناسب نیست . دریاچه نمک آران وبیدگل ، چاه های متعدد ، کاروانسراها ، شترهایی که در جاده هستند ، زیبایی کویر را بیشتر می کنند . اگر قصد سفر یکروزه را به قصد دیدن از کویر مرنجاب آغاز کرده اید ، بهتر است با اجاره سوییت مبله با قیمت ارزان تر از هتل ، در کویر ، شب خود را سپری کنید و از زیبایی های شب در کویر ، لذت ببرید ولی اگر قصد دارید چندین روز در کاشان بمانید بهتر است در کاشان ، اقامتگاه خود را انتخاب کنید . از مهمترین جاذبه های گردشگری دیگر کاشان می توان به شرح زیر نام برد :
خانه طباطبایی ها
خانه بروجردی ها
مسجد آقابزرگ
حمام سلطان امیر احمد کاشان
خانه عباسیان
به توریست ، دارنده بزرگترین وب سایت گردشگردی در کاشان است که با ارائه خدمات ذیل ، در خدمت مسافران گرامی می باشد .
سوئیت و منزل مبله در کاشان
رزرو هتل در کاشان
رزرو هتل سنتی کاشان از قبیل هتل سنتی نگین و هتل سنتی مرشدی
به ترویست در شلوغ ترین اوقات سال از قبیل نورزو و اردیبهشت ، مسافران را یاری می رساند .
وب سایت به توریست علاوه بر خدمات رزرو اقامتگاه برای مسافر ، رائه دهنده اطلاعات کامل در مورد جاذبه های گردشگری کاشان می باشد . مسافرین می توانند در مورد آدرس خانه های  تاریخی و یا جاذبه های گردشگری با مشاورین بهتوریست تماس بگیرند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید