:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اجاره هتل سنتی

هتل سنتی ادیب
برای داشتن یک اقامت به یاد ماندی برای خود و خانواده تان در شهر کاشان می توانید هتل های سنتی را اجاره نمایید . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات بسیاری از موارد سنتی به یک خاطره تبدیل شده است که یکی از این موارد خانه های قدیمی و سنتی می باشد . که با یاد آوری  آن ها احساس آرامش و شادی به انسان دست می دهد . این خانه های قدیمی و سنتی یاد آور گلدان هایی در کنار حوضه آبی وسط حیاط با گل های رنگارنگ و شاد و پنجره های رنگی که رنگ های آن دلیل خاصی داشتند و در کنار آن دلیل باعث زیبایی خانه ها می شدند و دیوار های کاهگلی با سقف های گنبدی ، تخت های چوبی که در کنار حیاط قرار داشت برای نشتن و خوردن چایی داغ باعث می شود که انسان به حال و هوای آن زمان ها برود .
 با تمام این تفاسیر زمان زیادی است که معماری و سبک زندگی ها تغییر کرده است . اما دسترسی به این فضا ها هنوز امکان پذیر می باشد . شهر کاشان یکی از شهر های است که دارای قدمت دیرینه ای است و حتما هر شخصی در طول زندگیش باید یک بار به این شهر سفر کند . این شهر از زیبایی ها و شگفتی های زیادی بر خوردار است از جمله بازرا بزرگ کاشان ، خانه های تاریخی طباطبایی ها ، عباسیان و عامری ها ، مسجد آقا بزرگ ، خانه سنتی مرشدی ، اقامتگاه سنتی نقلی هاو غیر که در ادامه سه مورد از هتل های سنتی شهر کاشان را با هم بررسی می کنیم .  
خانه ی سنتی مرشدی
یکی از مواردی که نقش مهمی در اقامتگاه ها و هتل ها دارد پارکینگ اختصاصی است تا مسافران و مهمانان بتوانند با خیال آسوده وسیله ی نقلیه خود را در یک جای امن پارک کنند و با خیال راحت به تفریح خود بپردازند . خانه سنتی مرشدی جزء خانه های سنتی می باشد که از این امکان بر خوردار است و علاوه بر پارکینک اختصاصی دارای تور های گردشگری نیز می باشد که تمام مسافران و مهمانان خود را به تمام مکان های زیبا و گردشگری کاشان می برند و باعث می شود که مهمانانشان خاطره خوبی را در ذهنشان از این شهر ثبت کنند . از دیگر ویژگی های ممتاز خانه ی سنتی مرشدی می توان به سوئیت های مجز به آشپزخانه آن اشاره کرد این سوئیت ها دارای حمام و سرویس های فرنگی نیز هستند . در اقامتگاه سنتی مرشدی چایخانه سنتی نیز وجود دارد که در آن انواع نوشیدنی ها ارائه می شود و حتی می توانید در حیاط این خانه سنتی بر روی تخت های چوبی بنشید و از فضای نوستالژی آن لذت ببرید و در حیاط این خانه سنتی از گل های زیبا و خوش بو استفاده کرده اند که باعث ایجاد آرامش مهمانان و مسافران عزیز می شود . علاوه بر تمام مواردی که بیان کردیم این خانه دارای قدمت 250 ساله است و مانند سایر هتل ها و اقامتگاه های سنتی اینترنت بیسم پرسرعت نیز در آن ارائه می شود .
هتل سنتی ادیب
خانه سنتی مرشدی که در بالا توضیحاتی را برای آن بیان کردیم دارای فاز دیگری به نام هتل ادیب می باشد که قدمت آن نیز به 250 سال پیش بر می گردد  . در معماری زیبای این هتل از عتیقجات زیبایی استفاده شده است که زیبایی معماری آن ر ا دو چندان کرده  است . این هتل جزء مکان های شاه نشین است و به همین خاطر بسیار شیک می باشد .
شما می توانید با اقامت در این هتل زیبای سنتی به فرش ها و گلیم های سنتی که جزء صنایع دستی کاشان محسوب می شوند نیز دسترسی داشته باشید . در این هتل صبحانه با بالاترین کیفیت سرو می شود و حتی می توانید یک وعده ی غذای دل چسب را در حیاط زیبایی این مکان تجربه نمایید .
فرزند شما می تواند از فضای حیاط این هتل که با گل های بسیار زیبا تزیین شده است استفاده نماید و اوقات فراغت خوبی را در این حیاط سپری کند . در این هتل برای کودکان زیر پنج سال اقامت رایگانه می باشد و تمامی اتاق های این هتل سنتی دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون ، تلفن و غیره می باشد تا مسافران بتوانند به راحتی در اتاق های خود از تمام امکان بهره مند شوند .
هتل سنتی خانه نقلی ها
این خانه دارای عمر 150 ساله می باشد و برای دوران قاجار است . در این خانه می توانید با خواند کتاب های خوبی که در آن قرار داده شده است لذت ببرید . این خانه سنتی دارای حیاط اندرونی و بیرون ، حوض ، بادگیر ، دالان و سرداب می باشد که هر کدام به نوبه ی خود معماری و زیبایی خانه های اصیل ایرانی را به نمایش می گذارند . این خانه ی سنتی مجهز به فروشگاه صنایع دستی ، کارگاه زیلوبافی ، ایستگاه دوچرخه ، خود پرداز بانک و اینترنت بی سیم می باشد .
خانه سنتی نقلی ها در یک مجموعه اقامتگاه سنتی قرار دارد با عنوان خانه رضوانیان ، خانه نقلی و خانه دوست که اقامت شما در هر کدام از این خانه ها باعث ایجاد احساس فرح بخشی برای شما می شود .   

با این تفاسیر شما می توانید برای اقامت در هتل های سنتی که در شهر کاشان وجود دار به سایت بهتوریست مراجعه نمایید و هتل مورد نظر خود را قبل از شروع سفرتان به شهر زیبای کاشان اجاره نمایید .
سایت بهتوریت به دلیل درخواست بسیار زیاد مسافران امکان رزرو هتل های سنتی را در سایت خود قرار داده است تا مسافران به راحتی بتوانند از این امکان بهره مند شوند . به صورت کلی بهتوریست نام سایت موفقی است که هدف آن ارائه خدمات به مسافرانی که شهر کاشان را برای سفر خود انتخاب می کنند و مایلند که در این شهر چند روزی را سپری کنند . از دیگر خدماتی که در این سایت ارائه می شود می توان به رزور سوییت ، رزرو اتاق ، رزرو هتل و غیره در شهر کاشان و دیگر شهر مانند کیش ، قشم ، شیراز و غیره اشاره کرد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید