:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

کرایه ویلا و سوییت در نیاسر

کاشان را می توان به عنوان یکی از قطب های اصلی گردشگری شناخت . سالانه تعداد زیادی مسافر از اقصی نقاط کشور به این شهر سفر می کنند . کاشان در کنار جاذبه های گردشگری و تاریخی دارای روستاهایی می باشد که سبب شده است که گردشگران بیشتری به این شهر سفر کنند . از جمله این روستا ها می توان به قمصر ، نیاسر ، برزک ، ابیانه و غیره اشاره کرد . روستای نیاسر به دلیل  صنعت گلابگیری و طبیعت بکرش بسیار مورد توجه مسافران و گردشگران قرار گرفته است .
معرفی نیاسر و زیبایی های آن
روستای نیاسر را می توان جزء سه روستای اصلی تولید گلاب و گلابگیری قرار دارد . این روستا دارای قدمت دیرینه می باشد . قدمت این شهر زیبا را می توان از وجود چشمه ی اسکندریه در این شهر  پی برد . شهر زیبای نیاسر دارای آب و هوای خوش است . این روستا در فاصله ی 30 کیلومتری از شهر کاشان واقع شده است . علت وجود آب و هوی خوش در این روستا وجود آبشار مرتفعی می باشد که در آن جا قرار گرفته است . وجود این آبشار علاوه بر این که باعث ایجاد آب و هوای مطبوع شده است به عنوان یک جاذبه گردشگری نیز شناخته می شود .  روستای نیاسر علاوه بر داشتن چشمه اسکندریه و آبشار دارای جاذبه های گردشگری دیگری نیز می باشد که شما می توانید در کنار دیدن این دو جاذبه از آن ها نیز دیدن کنید . از جمله غار رئیس که یک غار مصنوعی می باشد یعنی توسط بشر ساخته شده است . این غار از راهرو ها و اتاقک ها و حفره های ارتباطی تشکیل شده است و دارای سه طبقه می باشد . این غار جهت انجام مراسم های خاص مذهبی و عبادت حفر شده است اما امروزه به عنوان یک جاذبه گردشگری در این روستا شناخته شده است . از دیگر جاذبه های گردشگری روستای نیاسر می توان به آسیاب آبی و حمام تاریخی آن اشاره کرد . آسیاب آبی و حمام تاریخی دارای قدمتی دیرینه در دوران صفویه می باشند و همچنین دارای معماری چشمگیر و خاصی هستند و همین امر سبب شده تا مسافران زیادی برای دیدن آن به این روستای زیبا سفر کنند . از دیگر جاذبه های گردشگری آن می توان به باغ تالار و عمارت کوشک نیز اشاره کرد این عمارت دارای درختان کهنسال بسیار زیبایی است ، چار طاقی نیاسر که مربوط به دوره ی ساسانی ها می باشد این چار طاقی دارای یک آتشکده و یک گنبد است دیدن این مکان ها در نیاسر خالی از لطف نیست .
با توجه به تمامی مطالبی که در بالا بیان کردیم می توان گفت که نیاسر را می توان در کنار شهر کاشان به عنوان یک جاذبه ی گردشگری جداگانه در نظر گرفت . برای سفر و بازدید  از این روستای زیبا به یک محل برای استراحت و سکونت نیاز می باشد تا بتوانید به راحتی چند روزی را در این روستای خوش آب و هوا و زیبا سپری کنید به همین دلیل پیشنهاد می شود که در این روستای زیبا ویلا و یا سوییتی را اجاره کنید . تا بتوانید به راحتی از مکان های دیدن این روستا دیدن کنید .
اجاره ویلا در نیاسر
با توجه به دغدغه های که امروزه برای هر فردی در زندگی وجود دارد سبب می شود که افراد زمانی را به دور از این دغدغه ها سپری کنند و به همین دلیل به مسافرت می روند . همانطور که بیان کردیم یکی از مناطق خوش آب و هوا و زیبایی که برای مسافرت در ایران و شهر کاشان قرار دارد روستای نیاسر است . قبل از سفر برای راحتی در سفر یهتر است که در مکان مورد نظر محل اقامت خود را مشخص کنید . بنابراین شما می توانید برای رزرو ویلا در نیاسر به سایت بهتوریست مراجعه کنید و ویلای مورد نظر خود را برای اقامت به راحتی رزرو نمایید .
اجاره سوییت در نیاسر
علاو ه بر وجود ویلا در نیاسر سوییت های نیز برای اقامت با قیمت مناسب تری نسبت به ویلا ها وجود دارد . افرادی که دارای بودجه کافی برای اقامت در ویلا نمی باشند می توانند با خیال آسود در سوییت های که در این روستا وجود دارد اقامت کنند برای رزرو سوییت در نیاسر نیز می توانید به سایت بهتوریست مراجعه کنید و مانند ویلا ها از سوییت ها دیدن کنید و هر کدوم از آن ها را که دوست داشتید انتخاب و رزرو نمایید .
اجاره ویلا و وسوییت قبل از سفر دارای مزایای می باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم :
1.  رفع دغدغه ی محل سکونت در هنگام سفر به ویژه در ایام تعطیل و یا شلوغ .
2.  اجاره ویلا  و سوییت با قیمت مناسب . شما با رزرو محل سکونت خود قبل از سفر می توانید کرایه کم تری را پرداخت کنید در نتیجه در هزینه های سفرتان صرفه جویی کنید .
3.  می توانید به راحتی از تمامی ویلا های موجود در نیاسر به صورت اینترنتی دیدن کنید و  بر اساس تصاویر و مشخصات مربوط به ویلا ها ، ویلای مورد نظر خود را انتخاب و رزرو نمایید .
شرکت خدمات گردشگری بهتوریست توانسته است در طی چند  سال اخیر اقدام به رفع نیاز های مسافران برای محل اقامتشان مکان ها ی مختلفی را مانند خانه ، سوییت ، ویلا و هتل در نظر بگیرد تا مسافران و یا گردشگرانی که قصد سفر به شهر زیبایی کاشان و یا روستای بکر اطراف آن را دارند بتوانند متناسب با تعداد افراد هر کدام از این مکان ها را رزرو کنند . یکی از مهم ترین ویژگی های اجاره ویلا ، سوییت ، هتل و خانه از طریق  شرکت خدمات گردشگری بهتوریست بهداشت و امنیت آن ها می باشد که برای تمامی افراد این دو ویژگی مهم . قابل توجه است . بنابراین برای داشتن یک سفر راحت و آسوده به کاشان  ما به شما پیشنهاد می کنیم که به شرکت خدمات گردشگری بهتوریست مراجعه کنید و قبل از سفر خود محل اقامتتان را رزرو نمایید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید