:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

نکات کلیدی در رزرو سوییت و آپارتمان های مبله


نکات کلیدی در رزرو سوییت و آپارتمان های مبله

سوییت و یا آپارتمانی که داری مبل و اثاث زندگی هستند . این جمله تعریفی از یک خانه مبله می باشد . تعدادی از افراد به دلایل شخصی ترجیح می دهند که در خانه های زندگی کنند که مبله هستند . این سبک از خانه ها دارای مزایای زیادی می باشند که باید به آن ها توجه شود . اجاره کردن سوییت و آپارتمان مبله و تحویل دادن آن به دلیل وجود وسایل دارای کمی پیچیدگی می باشد اگر در ابتدا دقت نکنید ممکن است که با مشکل رو به رو شوید .
چه کسانی طرفدار سوییت و یا آپارتمان مبله می باشند ؟
خانه های مبله برای کسانی که قرار است مدت کوتاهی در یک شهر ساکن شوند و نمی خواهند هزینه زیادی را صرف زندگی در هتل کنند گزینه مناسبی می باشد . این افراد می توانند با پرداخت هزینه ی کمتر در سوییت و یا آپارتمان های ساکن شوند که دارای وسایل اولیه زندگی می باشد و قیمتشان نیز مناسب می باشد .
یکی از مزایای خانه های مبله این است که شما دیگر هزینه ای برای اسباب کشی پرداخت نمی کنید . و می توانید زمانی که قراردادتان به پایان رسید وسایل شخصی خود را در دست بگیرید و بدون اسباب کشی سوییت و یا آپارتمان را ترک کنید . همچنین نیازی نیست که وقت خود را با شست و شو ، جمع آوری ، بسته بندی ، چیدن ، باز کردن و غیره هدر بدهید . می توانید با خیال آسوده از یک سوییت و یا آپارتمان به یک سوییت و یا آپارتمان دیگر بروید .
قیمت سوییت و آپارتمان های که مبله هستند بسته به امکاناتی که دارند  پایین و بالا می رود . به صورت معمول سوییت و آپارتمان مبله دارای هزینه های متعارفی می باشند اما اگر دنبال سوییت و یا آپارتمان های لوکس هستید که وسط سالن پذیرای آن ها میز بیلیارد و تنیس وجود داد و یا جنس مبلمانشان مرغوب است و دارای پرده های گران قیمت می باشند  باید هزینه ی بیشتری پرداخت کنید .
چگونه وسایل سوییت و یا آپارتمان را چک کنیم ؟
بری این که وسایل سوییت و یا آپارتمان را چک کنید باید مانند یک فرد تیز بین و وسواسی عمل کنید . در هنگام بررسی نباید چیزی از قلم بیفتد مخصوصا اگر قرار باشد که چند ماهی را در آن سوییت و آپارتمان زندگی کنید . فرش ، مبل ، تخت و یا هر وسیله ی دیگر که قرار است از آن استفاده کنید را باید با دقت مورد بررسی قرار دهید .
تمام وسایل برقی خانه را تست کنید و از سالم بودن آن ها مطمئن شوید وسایلی مانند تلویزیون ، قهوه جوش ، چای ساز و غیره را حتما به صورت جداگانه روشن کنید .
در انتها هم لیست تمام وسایلی که در سوییت و یا آپارتمان قرار دارد را از صاحب خانه بگیرید و آن را با لیستی که خود تهیه کرده اید تطبیق بدهید و در زمان تحویل خانه تمام وسایل را به همان شکل تحویل بدهید .
وسایلی که در سوییت و یا آپارتمان مبله نیاز دارید ؟
برای این که از آسیب دیدن وسایلی که در سوییت و یا آپارتمان وجود دارد جلوگیری کنید باید قبل از وقوع هر اتفاقی به فکر چاره باشید . راهکار در سوییت و یا آپارتمان مبله این است که وسایلی که به آن نیاز ندارید را از صاحب خانه تحویل نگیرید . و یا این که از صاحب خانه یخواهید که آن را از خانه ببرد و یا آن را بسته بندی کند و در انباری و یا کمد جایی دهد که در دسترس نباشد تا شما در قبال آن هیچ مسولیتی نداشته باشید .
زمانی که شما سوییت و یا آپارتمان را در پایان قرار داد تحویل می دهید آسیب ها و یا خسارت به چشم می آید و خسارت را پرداخت کنید اما برای خسارت ها بهتر است که قبل از ساکن شدن در سوییت و یا آپارتمان چاره اندیشی کنید .
برای مثال می توانید قبل از اجاره سوییت و یا آپارتمان با مالک آن در خصوص میزان خسارت و آسیب ها به صورت کلامی و شفاهی به توافق برسید اما تنها توافق شفاهی به کارتنان نمی آید بنابراین مهم ترین و اولین کار که قبل از امضای قولنامه بهتر است که انجام دهید باید ریز و درشت آسیب ها و خرابی ها را لیست کنید و آن را ضمیمه ی قولنامه نمایید . تا مشکلی در زمان تحویل سوییت و آپارتمان به وجود نیاید .
اما اگر به وسایل سوییت و یا آپارتمان مبله به هر دلیل آسیبی وارد شد باید چگونه عمل کرد ؟ می توانید در این گونه اجاره کردن سوییت و یا آپارتمان مانند سایر مساجر ها عمل کنید که مسئولیت نگهداری و تعمیر روزمره وسایل به عهده شما باشد و مسئولیت تعمیرات و کار های عمومی به عهده صاحب ملک است .
اگر یک سوییت و یا آپارتمان مبله را رزرو کنید و بعد از سه روز لوله های فاضلاب آن به هر دلیلی بترکد و نیاز به تعویض داشته باشد  چه کاری انجام می دهید ؟ به طور قطع با صاحب خانه تماس می گیرد و به او خبر می دهید تا این مشکل را برطرف کند .
اما اگر به صورت سهو گوشه ای از مبل پار شود ، فرش بسوزد، تابلو گران قیمتی بشکن و یا چیزی در فاضلاب بیافتد و مسیر آب بند بیاید . باید از جیب خودتان آن را تعمیر و یا تعویض کنید .
اگر بر حسب صحبت ها و توافق اولیه تعمیر بخشی از سوییت و یا آپارتمان بر عهده شما بود قبل از ساکن شدن حتما از یک کارشناس فنی برای بازدید از سوییت و یا آپارتمان دعوت کنید و برای رفع خرابی به توافق برسید .
اگر سوییت و یا آپارتمان مبله ای را پیدا کردید که صاحبش آن را بیمه کرده است می توانید با خیال آسوده تر در آن روزگار بگذرانید . ممکن است که تعداد این خانه ها زیاد نباشد اما اگر در بین پیشنهاد های خود همچین پیشنهادی داشتید بهتر است که بر روی آن بیشتر فکر کنید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید