:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

نماد الکترونیکی ، آرامش و اطمینان در خرید اینترنتی

چگونه اعتماد کنیم ؟
سال هاست که کسب و کار اینترنتی در ایران هم مانند سایر کشورها رونق گرفته است . از خرید و فروش کالاهای ریزو درشت گرفته تا ارائه خدمات ، امروزه به صورت آنلاین میسر می شود .
اجاره آپارتمان و سوئیت و ویلا به صورت آنلاین
تا همین چند سال پیش وقتی به سفر می رفتیم برای اجاره منزل مبله و سوئیت در شهر مورد نظر از قبل هیچ اقدام خاصی نمی توانستیم انجام دهیم .
اگر در تعطیلات و ایامی که سفر ها به آن شهر زیاد بود می رفتیم ممکن بود با مشکل اسکان مواجه شویم و یا با قیمت های نجومی مجبور به اجاره منزل مبله گردیم . حتی در خیلی از مواقع بعد از گشتن های زیاد موفق به اجاره یک منزل خوب و تمیز و مورد پسندمان هم نمی شدیم .
اما با پیشرفت تکنولوژی و راه اندازی کسب و کار های آنلاین در زمینه رزرو منزل و سوئیت ، اسکان در سفر بسیار راحت شده است .
در خانه می نشینیم و در کمال آرامش در سایت های اجاره منزل و رزرو سوئیت عکس ها و ویژگی های هر خانه ی مسافر را بررسی می کنیم و با توجه به شرایط اقتصادی منزل مورد علاقه ی خود را برای اسکان رزرو می کنیم .
نماد الکترونیکی ، آرامش و اطمینان در خرید اینترنتی
مهم ترین مسأله در میان کاربران برای خرید اینترنتی " اعتماد " است ؛ به طوری که با بررسی های انجام شده مهمترین عامل اعتماد خریداران به کسب و کار های اینترنتی به شرح زیر می باشد .
•    شناسایی مالک کسب و کار و امکان مراجعه در صورت بروز مشکل
•    کامل و صحیح بودن اطلاعات کالا و خدمات ارائه شده
•    محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مال خریداران
•    تأیید امنیت سایت توسط یه مؤسسه و مرکز ملی اعتماد
بهتوریست مفتخر است اولین وبسایت اجاره روزانه منزل مبله و سوئیت در کاشان و همچنین رزرو هتل در کاشان می باشد که موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت شده است .
با کلیک روی علامت نماد الکترونیکی وبسایت می توانید مشخصات کلی سایت را مشاهده نمایید .
شرکت هایی که در وب سایت خود دارای خدمات خرید و فروش به صورت آنلاین می باشند با داشتن شرایط خاص و جلب اعتماد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت ، می توانند نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت نمایند . با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کار اینترنتی احراز می شود .
سایت به توریست به عنوان وبسایتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی برای کسب و کار خود تعهداتی را به سازمان مربوطه ارائه داده است که کاربران بتوانند به راحتی برای اجاره منزل در کاشان ، اعتماد نمایند .
اطلاع از قوانین حقوق مصرف کننده حق تمامی شهروندان می باشد . بنابراین خواهشمندیم با مطالعه و آگاهی از قوانین ، اقدام به خرید اینترنی و آنلاین نمایید تا مشکلی به وجود نیاید .