:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اجاره ویلا و سوییت در قمصر


بهتوریست بهترین ویلاها و سوییت های ارزان در قمصر را به مسافران عزیز ارائه می دهد . مسافران می توانند قبل از سفر به قمصر ، اقامتگاه خود را رزرو نمایند و با خیالی آسوده سفر خود را آغاز نمایند .

یکی از نیاز های اساسی هر فرد ، نیاز به سفر کردن است . حالات روحی بوجود آمده پس از سفر نقش بسیار مهمی در کنترل و رفع مشکلات زندگی از جمله مشکلات روانی دارد . سفر فرصتی فراهم می آورد تا در شلوغی های شهر های بزرگ فرصت رها شدن داشته باشیم . خارج شدن از یکنواختی ، دور شدن از دغدغه ها و ... همگی از مزیت های سفر کردن هستند .
در کنار حالات روحی و روانی ایجاد شده بر اثر سفر ، توجه به این نکته که انسان از دیرباز تا کنون به دنبال یادگیری و کشف بوده است مزید بر علت شده تا سفر برای ما تجلی بخش باشد . آشنایی با آداب و رسوم و وابستگی های محلی ، دیدن تنوع و تفاوت های زندگی آدم ها ، قرار گرفتن در مکان هایی که از جاذبه های توریستی و گردشگری به حساب می آیند و ... برای ما به حدی زیبا و جذاب است که به محض پیدا کردن فرصت به دنبال مهیا کردن شرایط برای سفر خواهیم بود .
با این وجود و با برشمردن تمام ویژگی ها رفع نیاز های روحی و روانی در سفر اولویت داشته است . بررسی ها نشان داده است که اکثر مسافران انگیزه هایی در راستای رفع کمبود های روانی داشته و با سفر در پی بالا بردن روحیه خود بوده اند .
حتی در دین مبین اسلام هم بسیار به سفر و گردش در زمین توصیه شده است . مقدس بودن سفر نشان از اهمیت آن در دین اسلام دارد به حدی که بصورت غیر مستقیم سفر نوعی عبادت محسوب شده است چراکه در این جابجایی بسیار خواهیم  آموخت و بسیار تجربه کسب خواهیم کرد .
با وجود چنین اهمیت والایی متن مقاله د دست به صحبت پیرامون سفر اختصاص داده شده است . انتخاب مکان و مقصد از سوی مسافران با وسواس زیادی همراه بوده است . صرف چند روز در شهری که به جاذبه های تفریحی و توریستی آن علاقه داریم بسیار لذت بخش خواهد بود . برای داشتن چنین اوقات خوشی باید در انتخاب مقصد دقت نمود . در ادامه پس از توضیحاتی در رابطه با انتخاب مقصد و ... اشاره خواهیم نمود که چطور می توان ویلایی مناسب اجاره نمود .
سفر به کاشان و شهر قمصر
زیرسازی جاده ها و گسترش راه های ارتباطی بین شهر های مختلف چنان رونق گرفته است که در امروزه به راحتی می توان به هر نقطه از کشور سفر نمود . با این وجود شهر هایی مانند کاشان که در مرکز کشور واقع شده اند از مزیت مناسب بودن موقعیت مکانی برخوردار هستند . شهر کاشان به وسیله اتوبان به اصفهان ، قم ، تهران ، شیراز و سایر شهر های بزرگ کشور متصل شده است . سفر به شهر کاشان با انواع وسیله حمل و نقل عمومی از جمله قطار ، هواپیما ، اتوبوس و ... امکان پذیر است . این شهر در مسیر راه ارتباطی شمال به جنوب و شرق به غرب است از همین رو بسیاری از مسافران شهر کاشان را نه به عنوان مقصد نهایی بلکه به عنوان اقامتگاه و شهری در میانه راه انتخاب می کنند . علاوه بر راحتی دسترسی جاذبه های گردشگری هم موردی است که در انتخاب مقصد مورد توجه خواهد بود .
شهر کاشان از بعد تاریخی و طبیعی بسیار غنی است . همچنین واقع شدن این شهر در مسیر تاریخی جاده ابریشم موجب غنای فرهنگ آن شده است . دیدن معماری و هنر واقع شده در نمای خانه های تاریخی از یک طرف و گشت و گذار در طبیعت زیبای قمصر از سوی دیگر توجه مسافران را به شهر کاشان جلب نمود است .
بسیاری از مسافرانی که قصد سفر به شهر کاشان را دارند برای ماندن در شهر قمصر برنامه ریزی کرده و بنا بر زمان در اختیار چند شبی را در شهر زیبا طبیعت بکر قمصر می مانند . خوشبختانه امکانات رفاهی این شهر به حدی است که پذیرای تعداد زیادی مسافر باشد اما با این وجود لازم است مسافران قبل از حضور در شهر مکان اقامت خود را فراهم نمایند . در فصول بهار شهر قمصر تعداد زیادی مسافر را جذب می کند که برای رویارویی با صنعت گلابگیری سفر کرده اند .
اگر خواهان دیدن زیبایی های شهر قمصر هستید بهتر است با مراجعه به وب سایت بهتوریست به عنوان یکی از اولین و بهترین وب سایت های خدماتی از اطلاعاتی مانند موارد زیر مطلع شوید تا بتوانید برنامه ریزی مناسب تری باری سفر خود داشته باشید .
1-  آشنایی با تمام جذابیت های شهر
2-  محاسبه بعد زمانی سفر از شهر های مختلف
3-  امکان رزرو و اجاره هتل ، سوئیت ، خانه و ... با کم ترین قیمت ممکن و بالا ترین کیفیت
4-  نظر کاربران و مسافرانی که قبل از ما تجربه سفر به شهر قمصر و استفاده از وب سایت معتبر بهتوریست را داشته اند .
5-  و ...
مزیت وب سایت بهتوریست این است که کاربران به راحتی می توانند نظرات خود را در غالب کامنت ارائه داده و با این امکان به مسافران در راستای سپری کردن زمان و اوقاتی خوش کمک نمایند . همچنین مزیت مهم دیگر امکان اجاره و رزرو ویلا و سوئیت و ... است . امکان رزرو و اجاره اینترنتی خانه و اتاق اخیرا از سوی وب سایت های وابسته به شرکت های گردشگری ارائه شده است . تا قبل از این رزرو تنها از سوی ارگان های دولتی و خصوصی با هتل های طرف قرار داد امکان پذیر بود و دغدغه و نگرانی پیدا نکردن خانه ، سوئیت و هتل خصوصا در ماه های شلوغ سال همواره با مسافران همراه بوده است . خوشبختانه وب سایت بهتوریست به خوب به این نگرانی پایان داده است . حال اشاره ای خواهی داشت به ویژگی های مثبت اجاره اینترنتی ویلا و سوییت در قمصر از سوی وب سایت بهتوریست .
ویژگی های مثبت اجاره ویلا ، سوییت در قمصر، از طریق بهتوریست
1- اجاره اینترنتی به ما امکان مقایسه می دهد . شما می توانید قیمت و امکانات ویلا یا سوئیت پیشنهادی بهتوریست را مد نظر قرار داده و با سایر روش های اجاره مقایسه نمایید . خواهید دید ارزان تر بودن اجاره از سوی وب سایت بهتوریست بسیار نمایان بوده است .
2- لویشن طراحی شده در وب سایت بهتوریست امکان تعیین بعد مسافت و نشان دادن راه های ارتباطی با ویلا یا سوئیت پیشنهاد شده را فراهم آورده است . می توانید به راحتی خانه ای را پیدا کنید که به اماکن موجود در برنامه سفر شما نزدیک باشد تا نیازی به صرف زمان و انرژی برای بعد مسافت نداشته باشید .
3-  اطمینان خاطر حاصل شده از رزرو و اجاره ویلا و سوئیت لذت سفر را چند برابر می کند و برای اجاره قبل از رسیدن به شهر مقصد راهی جز مراجعه به وب سایت شرکت های گردشگری نخواهیم داشت .
4- وب سایت بهتوریست در طول زمان با ارائه بهترین امکانات توانسته است اطمینان مسافران را جلب کرده و به تجربه قابل اعتماد بودن خود را ثابت نماید .
5- در وب سایت بهتوریست علاوه بر امکانات مطرح شده می توان از آشنا شدن با رستوران ها و سایر مکان های خدماتی نیز بهره گرفت .
مزیت های اجاره اینترنتی ویلا و سوییت
اگر خانه ، هتل یا ویلا و سوئیت مد نظر خود را بصورت اینترنتی و از وب سایت های معتبر گردشگری انتخاب نمایید از مزایای زیادی بهره مند خواهید شد که به ذکر چند مزیت مهم آن اشاره شده است . تأکید می کنیم که اجاره ویلا و سوئیت و ... تنها و تنها باید از وب سایت های معتبر انجام گیرد . متأسفانه عدم آشنایی مسافران با وب سایت ها و عدم رعایت نکات امنیتی موجبات بی اعتمادی را فراهم آورده است .
1- در مقایسه اجاره اینترنتی و اجاره حضوری مهم ترین نکته  ای که به چشم می خورد اختلاف اجاره است . در اجاره های اینترتی ، قیمت ویلا و سوئیت و ... مشخص بوده و بنا بر امکانات رفاهی فضا بصورت کاملا منطقی محاسبه شده است  اما در اجاره حضوری بسته به عرضه و تقاضا قیمت نوسانات زیادی دارد . ویلا ها و سوئیت ها در روز های شلوغ به قیمت بسیار بالایی عرضه می شوند .
2-  امکان مقایسه در اجاره حضوری وجود ندارد و حتی ممکن است بنا بر خستگی مسافران ، طولانی بودن مسیر ، عدم آشنایی و ... مسافر اولین ویلا یا سوئیت را پسند کرده و اجاره نماید در حالی که در اجاره اینترنتی حداقل چندین ویلا یا سوئیت را با یکدیگر مقایسه نموده و انتخاب خواهیم کرد .
3-  اجاره اینترنتی به ما این امکان را می دهد تا با در نظر گرفتن بودجه و توان مالی خود و امکانات رفاهی ویلا و سوئیت ها دست به انتخاب بزنیم .
برای اجاره ویلا و سوئیت در قمصر وب سایت بهتوریست که مستقیما زیر نظر شرکت گردشگری بهتوریست اداره می شود بهترین گزینه خواهد بود . می توانید با کمک گرفتن از وب سایت بهتوریست برنامه ای مدون و مناسب برای سفر خود تهیه نموده و از طبیعت شهر زیبای قمصر نهایت استفاده ر اببرید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید