:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

سفر به کاشان در نوروز

یکی از شهرهایی که مقصد بسیاری از مسافران نوروزی است ، کاشان می باشد . عواملی که سبب جذب مسافر و توریست در نوروز می شود عوامل زیر می باشد :
• کاشان به دلیل قرار گرفتن در دل کویر ، در نوروز دارای آب وهوای معتدلی می باشد .
• روییدن لاله های بسیار زیبا در نیاسر
• هوای بسیار خوب در قسمت کویر و مرنجاب و کاروانسرای شاه عباسی
• دیدن یخچال های طبیعی در کنار قلعه جلالی
بسیاری از مسافران ، از فرصت تعطیلات نوروزی استفاده کرده و به این شهر تاریخی سفر می کنند .

سفر به کاشان در نوروز
کاشان با اینکه یک شهرستان بسیار کوچکی می باشد ، ولی دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد . حال برای مسافرین ، این سوال پیش می آید که در سفر به کاشان در نوروز از کجا دیدن کنیم ؟؟ برای پاسخ به این سوال باید در نظر داشت که مسافرین نوروزی ، تا چند روز قصد ماندن در این شهر را دارند . اگر قصد سفر یک روزه به کاشان را دارید ، باید از مهمترین مکان های این شهر مثل حمام فین ، خانه طباطبایی ها ، خانه بروجردی ها ، تپه های سیلک ، بازار دیدن کنید ولی اگر قصذ سفر چندروزه به این شهر را دارید ، می توانید در کنار دیدن تمامی خانه های تاریخی و بازار ، از روستاهای سرسبز اطراف کاشان نیز دیدن کنید و لذت ببرید مثل آبشار نیاسر ، شهر قمصر ، برزک و ...
برای اطلاع از تمامی مکان های دیدنی شهرستان کاشان و کسب اطلاعات از ساعت بازدید آن ها با مشاورین بهتوریست تماس بگیرید .
اجاره منزل مبله در کاشان
با توجه به اینکه در نوروز ، شهرستان کاشان مملو از مسافران نوروزی است ، و چه بسا بسیاری از این مسافرین به علت اینکه قبل از سفر ، مکان برای خودشان رزرو نکرده بودند ، مجبور می شدند در چادرهای واقع در پارک ، شب خودشان را سپری کنند . مشکل مسکن و اجاره منزل ، ممکن است ، مسافرت را به کام مسافرین عزیزمان تلخ کند و این مسافرین از سفر نوروزی به کاشان ، خاطره بسیار بدی داشته باشند . به توریست برای حل این مشکل ، با ایجاد وب سایت اینترنتی ، مشکل این عزیران را حل کرده است . مسافران نوروزی می توانند ، در اسفندماه ، با دیدن تمامی عکس های موجود در وب سایت ، اقامتگاه خود اعم از هتل های سنتی ، مسافرخانه ها ، خانه های مبله ، ببیننند و سپس به اجاره خانه مبله کاشان یا اجاره آپارتمان مبله کاشان و یا هتل های سنتی به صورت اینرتنتی اقدام کنند . عزیزان قبل از سفر ، مبلغ بسیار کمی را به عنوان بیعانه به سایت به توریست می پردازند .


هتل سنتی کاشان
زیباترین و قشنگ ترین هتل سنتی در کاشان ، هتل عامری ها می باشد . حیاط بسیار باصفا ، غرفه هایی که صنایع دستی را می فروشنند ، اتاق های تو درتو با درهای چوبی و سقف های گرد ، رستوران سنتی زیبا با غذاهای اصیل ایرانی ، اتاق های عیانی با فرش های دستباف و ، تخت های کنار حوض  از جمله جاذبه های این هتل بسیار زیبا می باشد .
بسیاری از خانواده ها هستند که قدرت اجاره در هتل های سنتی را ندارند و اجاره هتل در کاشان با قیمت مناسب می خواهند . به این افراد توصیه می شود که قبل از سفر با مشاورین بهتوریست تماس حاصل فرمایند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید