:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

سفر به کاشان در نوروز 98| در سفر به کاشان به کجاها برویم ؟

در سفر به کاشان کجا برویم ؟عید نوروز در کاشان مثل همه شهر های ایران عزیزمان ، با شور و هیجان خاصی برگزار می شود .
آمادگی مردم کاشان از اسفند ماه و شاید زودتر با خانه تکانی و آماده کردن هدایایی که به عنوان عیدی به همدیگر می دهند و خرید رخت و لباس نو و تخمه بودادن و سمنو پزان و سبزه کاری و ... آغاز می شود .
سفر به کاشان در تعطیلات نوروز بسیار گزینه مناسبی برای آن دسته از افرادی هست که عید را به خاطر هیاهو و هیجانش دوست می دارند و می خواهند از آب و هوای نوروز و تعطیلات آن استفاده کامل ببرند .
شهر کاشان با توجه به موقعیت جغرافیایی و در مرکز قرار گرفتن و اینکه در میان استان های مهمی چون اصفهان ، تهران و قم قرار دارد ، گردشگران و مسافران زیادی را به خود جذب می کند .
آب و هوای شهر کاشان در بهار ، بسیار لطیف و جان افزاست . باران های بهاری و خنکی هوا در این شهر کویری ، به شما امکان می دهد که در فضایی عالی به گشت و گذار بپردازید .
در سفر به کاشان به کجاها برویم ؟
گزینه های پیش رو برای دیدن جاذبه های کاشان و اطراف و اکناف آن آنقدر زیاد است که شاید در یک سفر کوتاه نتوانید به همه آن ها سر بزنید .

پیشنهاد بهتوریست
•    به محله سلطان امیر احمد در خیابان علوی کاشان بروید و از خانه های تاریخی طباطبایی ها، بروجردی ها و عباسیان دیدن کنید . در همین محله به زیارت امامزاده سلطان امیر احمد بروید و از حمام تاریخی و سنتی مجاور آن دیدن کنید .
•    باغ فین که شهرت جهانی دارد و به ثبت آثار جهانی یونسکو درآمده هم از قلم نیندازید . باغی سرسبز و سحرانگیز با عمارتی زیبا در میان ، که بیشترین میزان بازدید را هر سال در میان آثار دیگر دارد .
•    تپه های باستانی سیلک در خیابان امیرکبیر ، بازار سرپوشیده و سنتی کاشان ، بزرگترین شهرزیرزمینی دست کن جهان به نام اویی در نوش آباد هم از دیگر جاهای دیدنی است که ارزش دیدن دارند .
•    در اطراف کاشان هم به نیاسر و بروید و از حمام تاریخی ، آبشار با صفا ، سوراخ ریس و آتشکده بازدید کنید و از طبیعت زیبای شهر بهره مند شوید .
•    قمصر کاشان در سویی دیگر برای تفریح شما باغ پرندگان و خانه های تاریخی و ... در دست دارد .
•    ابیانه هم با آن ساخت و ساز های مطبق و سرخ رنگ ، دیگر احتیاج به تبلیغ ندارد .
•    و در آخر سفر خود را با زیارت امامزادگان معنویت ببخشید . زیارتگاه سلطان علی ابن امام محمد باقر در مشهد اردهال و آقا علی عباس در بادرود و زیارتگاه هلال ابن علی در آران و بیدگل از امام زاده های مشهور کاشان هستند .

عوامل بهتوریست سفر خوشی را برا ی سفر دوستان عزیز آرزو می کند .
و برای اینکه سفری بی دغدغه داشته باشید ، امکان رزرو خانه مسافر و سوئیت های مبله در شهر کاشان را در وبسایت قرار داده است و آماده اسکان مسافران نوروزی می باشد .
می توانید برای هماهنگی با کارشناسان بهتوریست تماس بگیرید و یا بصورت آنلاین اقامتگاه مورد نظر خود را رزرو کنید .                                                                                                                      09909003864 - 09919004064


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید