:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اجاره اتاق در قمصر

اجاره خانه در شهر قمصر کاشان کاشان ، شهری است که نیازی نیست آن را معرفی نماییم زیرا از شهرتی جهانی برخوردار است و کمتر کسی پیدا می شود که این شهر زیبا و تاریخی را نشناسد . تمام این معروفیت تنها به این شهر ختم نمی شود و شهر های اطراف آن نیز را در بر می گیرد که عبارتند از قمصر ، نیاسر ، برزک و ... . در این مقاله می خواهیم شهر قمصر را کمی بیشتر بشناسیم و بدانیم دلیل جذب تعداد بالایی از گردشگران داخلی و خارجی در آن چیست ؟

قمصر کجاست ؟
قمصر شهری است در 30 کیلو متری جنوب شهرستان کاشان که به شکل دره ای بوده و ابعاد آن 5 و 9 کیلومتر می باشد . این شهر یکی از خوش آب و هوا ترین مناطقی است که در کاشان وجود دارد و همه ساله تعداد زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را به سمت خود جذب می کند . شهرت قمصر به دلیل گلاب ناب و کیفیت گل محمدی است که تولید می کند که در نتیجه به عنوان پایتخت گلاب ایران شناخته شده است . از دیگر موارد مهمی که در مورد این شهر می توان گفت قدمت 2500 ساله آن است که نشان از تاریخی بودن و تمدن و اصالت آن دارد .
آب و هوای معتدل و مناسب قمصر از جمله مواردی است که در جذب توریست ها موثر واقع شده است و دلیل آن را می توان ارتفاع نسبتا بالای آن از سطح دریا ، محصور بودن چندین کوه و وجود باغ و مزارع و درختان دانست .

سفر و اجاره اتاق در قمصر
وجود آب و هوای عالی ، جاذبه های طبیعی و تاریخی ، کارگاه های گلابگیری و ...  در این شهر باعث شده تا میزبان مسافران زیادی را در تمامی فصول باشد . تعداد کثیری از افرادی که به این شهر سفر می کنند به قدری در زیبایی و جاذبه های این شهر غرق می شوند که برای یک شب هم شده تصمیم به اقامت در آن می گیرند . بهترین راه برای راحتی خودتان و تجربه سفری به یاد ماندنی بهتر است به دنبال اجاره منزل در قمصر باشید . شرکت گردشگری بهتوریست در خدمات خود برای راحتی مسافران و همراهی آنان در سفر ، منازل ویلایی زیبایی را همراه با تمامی امکانات قرار داده است . در صورت وجود تعداد کمتر حتی می توانید منازل کوچکتر و یا حتی به دنبال رزرو سوئیت در این شهر زیبا باشید .
+ به منظور رزرو اتاق در قمصر کلیک کنید .

پیشینه و جغرافیای شهری و طبیعی و قمصر
شهر قمصر متشکل از 7 محله است که به ترتیب عبارتند از ؛ سر رود ، بالا ، میان ده ، سادات ، پایین ده ، فرفهان و بن رود . پیشینه تاریخی این شهر به دوره هخامنشی باز می گردد و پس از آن در دوره های مختلف اسلامی مورد توجه حکام و خان های منطقه بوده است .

جاذبه های گردشگری قمصر
شهر قمصر از تعداد زیادی جاذبه گردشگری طبیعی و تاریخی برخوردار است که در ادامه با آنها آشنا می شویم ؛
•    سد قمصر
شما می توانید این سازه را در 5 کیلو متری شمال قمصر مشاهده کنید که در ناحیه رودخانه قمصر به سمت جلگه کاشان قرار گرفته است و یکی از جاذبه های طبیعی این شهر به حساب می آید . تاریخ احداث این سد به طور تقریبی به سده پنجم هجری می رسد .
•    باغ پرندگان
امروزه شما در هر شهری ممکن است باغ پرندگان را مشاهده کنید اما نکته بسیار مهمی که باعث شهرت باغ پرندگان قمصر شده است وسعت 10 هزار هکتاری آن و وجود هزاران نوع پرنده و چرنده از 17 کشور مختلف جهان می باشد و هم چنین پرندگان بومی ایران و منطقه کاشان نیز در آن نگهداری می شود .
•    سرای خاتون
معماری سنتی و بسیار زیبایی که در این عمارت به چشم یکی از نکات مهمی است که در جذب گردشگران موثر واقع شده است . معماری تلفیقی که در بافت این شهر به چشم می خورد نشان از هنر دست هنرمندان و معماران ایرانی دارد که توانسته اند بنایی متفاوت بسازند .
•    سوراخ یا خانه وروو
•    بند قهرود
•    مسجد جامع
•    مسجد امام حسن
•    امامزاده سلیمان
•    امامزاده پیر داوود
•    کارون سرای عباسی
•    برج حسن کر
•    موزه گلاب قمصر
+ به منظور کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی بهتوریست با شماره 64 38  900  0991 تماس بگیرید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید