:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اجاره سوییت و آپارتمان در کاشان

اجاره آپارتمان و سوییت های مبله در کاشان
شهرستان کاشان  به عنوان یکی از شهر های توریستی در سطح جهان شناخته شده است . سالانه توریست های زیادی برای بازدید از جاذبه های گردشگری شهرستان کاشان به این شهر سفر می کنند .
قبل از سفر لازم است که محل اقامت خود را انتخاب کنید . اگر قصد مسافرت به این شهر زیبا را دارید اصلا نگران محل اقامت و امکانات نباشید . شرکت گردشگری بهتوریست در کاشان برای عزیزانی که می خواهند در کاشان اسکان پیدا کنند راحتی و آسایش را فراهم می کند کافی است قبل از این که سفرتان را آغاز کردید محل اقامت خود را انتخاب کنید .
شرکت بهتوریست در شهر قمصر و نیاسر برای راحتی شما اقامتگاه هایی را در نظر گرفته است که بهترین امکانات را در کمترین و مناسب ترین قیمت در اختیار شما مسافران عزیز قرار داده است . قبل از سفر بهتر است که اطلاعاتی در مورد مکانی که قصد دارید به آن سفر کنید داشته باشید
جاذبه های گردشگری کاشان
•    شهر نیاسر
•     تیمچه امین الدوله
•    خانه های تاریخی
•    باغ فین کاشان
•    تپه های سیلک
•    شهر زیرزمینی نوش آباد ( اویی )
•    بازار تاریخی کاشان
•    مشهد اردهال و آرامگاه سهراب سپهری
•    روستای ابیانه
•    چشمه سلیمانیه
شهر نیاسر نظر تعداد زیادی از مسافران را به دلیل داشتن آثار تاریخی و همچنین طبیعی به خود جلب می کند . چشمه و آبشار نیاسر ، چهارتاقی نیاسر ، کاخ صفوی تالار ، سوراخ رئیس ، گرمابه صفوی و آسیاب آبی از جاذبه های گردشگری نیاسر می باشد . شهر نیاسر دارای بافت سنتی و روستایی می باشد که برای کسانی که قصد دارند مدت کوتاهی را به دور از فاصله های شهری باشند و علاقه دارند که اقامتگاه روستایی را تجربه کنند  گزینه مناسبی می باشد .
هر ساله تاریخ نویسان زیادی به شهرستان کاشان سفر می کنند تا از خانه های تاریخی و آثار تاریخی دیدن کنند . کاشان در زمان صفویه مورد توجه پادشاهان سلطنتی بوده است و دراین زمان آثار زیبایی به جای مانده است . خانه های تاریخی طباطبایی ها ، بروجردی ها ، آل یاسین ، عباسیان و منوچهری ها آثار تاریخی بسیار زیبایی است که بازدید از آنها لذت سفر شما را چندین برابر می کند .
برای رزرو سوییت در کاشان کافی است با مشاورین شرکت بهتوریست تماس بگیرید یا در قسمت مهمان شو در وب سایت شرکت گردشگری بهتوریست وارد شوید و اقامتگاه خود را انتخاب و رزرو کنید . شهر زیرزمینی اویی یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کاشان می باشد که در سال 1385 توسط  یکی از اهالی آن منطقه که در حال حفر کردن چاه در منزل خود بود پیدا شد .در زمان مغول ها شهر زیر زمینی اویی به عنوان پناهگاه مورد استفاده قرار می گرفت .
شهر قمصر یکی از خوش آب و هوا ترین شهرهای ایران حساب می شود و شهرت جهانی دارد و از جاذبه های گردشگری آن می توان به گلستان های محمدی ، موزه گلاب قمصر ، باغ پرندگان ، سرای خاتون ، سد قمصر ، روستای زیبای قهرود و جوشقان اشاره کرد . اگر می خواهید در طول سفر خود رضایت و راحتی را به خانواده خود هدیه کنید به شما پیشنهاد می کنیم  از مشاورین شرکت بهتوریست کمک بگیرید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید