:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

هتل سنتی زیبا در کاشان

هتل سنت در کاشان
شهر کاشان ، شهر گلاب و خانه های تاریخی می باشد که به شهرتی جهانی دست پیدا کرده است . سفر به این شهر تاریخی و زیبا تداعی کننده خاطرات گذشته برای افراد است . قدم زدن در کوچه پس کوچه های زیبای این شهر حس خوبی به افراد القا می کند به همین خاطر است که اغلب گردشگران داخلی این شهر را برای مسافرت و گشت و گذار انتخاب می نمایند . گردشگران خارجی نیز برای آشنایی با فرهنگ گذشته ایران و بازدید از این مکان های تاریخی به این شهر سفر می کنند و خاطرات خوشی را برای خود ثبت می نمایند .


شهر کاشان به دلیل فعال بودن صنعت های متفاوت در آن اعم از تولید فرش ماشینی ، صنعت گل و گلاب و ... و همین طور وجود خانه های تاریخی آن را به یکی از قطب های مهم گردشگری در ایران و جهان تبدیل کرده است . همین جاذبه های بی نظیر سبب شده سالانه میزبان میهمانان زیادی از سراسر جهان باشد . یکی از مهم ترین مواردی که در این بین باید مد نظر گرفته شود ، اقامتگاهی مناسب برای مسافران است که در جذب توریست نیز بسیار تاثیر گذار است .
همان طور که می دانیم امروزه انواع هتل ها وجود دارد اما مسئله مهم این است که آیا رضایت مسافران را به همراه دارد یا نه ؟ وجود هتل های زیبا در کاشان در جذب توریست موثر بوده است ؟ و دیگر سوالاتی از این قبیل که در ادامه با پاسخ آنها آشنا می شویم .
شهر کاشان شهری تاریخی است و اغلب افراد به خاطر بافت تاریخی و قدیمی آن ، به این شهر می آیند تا با فرهنگ و تمدن و اصالت آن آشنا شوند . به همین دلیل برای فراهم کردن اقامتگاهی مناسب برای این مسافران ، مشاهده می کنیم که هتل های سنتی زیبا در کاشان فراوان بوده که با رزرو کردن آن می توانید با بافت خانه های قدیمی نیز آَنا شوید و با آرامش اسراحت نمایید .
+ برای رزرو هتل های سنتی زیبا در کاشان کلیک نمایید .

شرکت خدماتی بهتوریست یکی از شرکت هایی است که برای راحتی مسافران به این شهر خدماتی را به بهترین نحو ارائه می دهد . شما می توانید برای رزرو کردن هتل های سنتی در کاشان به این سایت مراجعه کرده و پس از بررسی لازم و کسب اطلاعات دقیق از آن ، با واحد پشتیبانی این شرکت ارتباط برقرار کرده و کلیه اطلاعات را لازم را در این باره به دست آورید .
+ جهت ارتباط با واحد پشتیبانی شرکت بهتوریست کلیک نمایید .

دو مورد از هتل های سنتی بسیار زیبایی که در این شرکت مشاهده می کنید ، اقامتگاه سنتی مرشدی ها و خانه نقلی می باشد . شما می توانید با رزرو اتاق در این اقامتگاه ها ، با آرامش کامل استراحت نمایید و سفری به یاد ماندنی را تجربه نمایید .
از جمله خدماتی که در این اقامتگاه راده می دهند عبارت است از ؛
•    پارکینگ اختصاصی برای نگهداری بیش از ۱۰۰ خودرو هر چند که پارکینگ هتل، به نسبت موقعیت حانه مرشدی کاشان کمی دور است.
•    داشتن اینترنت وای فای پر سرعت رایگان، هم در اتاق ها و هم در محوطه خانه سنتی
•    بهترین هتل از نظر کاربران و مهمانان
•    صبحانه رایگان
•    داشتن ۸ اتاق برای رزرو
•    فضایی صمیمی و شاد در حیاط هتل و رستوران رو باز آن
•    تورهای کاشان گردی
•    چایخانه ی سنتی ارائه دهنده ی شربت ها و دمنوش های نفیس کاشانی
نکته ای که در این قسمت باید بیان داریم ؛ قیمت هتل سنتی در کاشان بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و شما می توانید متناسب با شرایطتان اتاقی را رزرو نمایید .

+ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره همراه 09919003864 و 09919004064 تماس بگیرید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید