:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

بهترین منطقه گردشگری برای سفرهای نوروزی

بسیاری از افراد به دلیل مشغله بسیار ، در طول ایام سال فرصت سفر ندارند و ترجیحی می دهند از ایام نوروز به بهترین شکل استفاده کنند . آن ها می خواهند یک سفر نوروزی داشته باشند ولی نمیدانند به کجا سفر کنند . با توجه به آب و هوای سرد در برخی شهرها ، افراد باید توجه کنند که در نوروز به مناطق گرمسیر که دارای آب و هوای خشک دارند ، سفر کنند . سفر به کاشان در نوروز ، یکی از بهترین گزینه ها می باشد که افراد می توانند به این شهر تاریخی سفر کنند و خاطره ای خوب از نوروز داشته باشند .


مسافرت به کاشان
شهرستان کاشان ، به شهر گل و گلاب ، پایتخت قالی ، پایتخت کتاب معروف است . علاوه بر نوروز ، سفر به کاشان در اردیبهشت ماه ، برای دیدن جشنواره گل و گلاب کاشان ، بسیار عالی است . در این ماه هوا بسیار خوب است و گل های محمدی شهرستان قمصر و نیاسر را طنین انداز کرده است و رایحه خوش این گل ها ، حس آرامش را منتقل می کند . خریدن گلاب و دیدن گلابگیری سنتی ، از اهداف مسافرین اردیبهشت می باشد . سفر به کاشان در تابستان ، با توجه به آب وهوای بسیار گرم و سوزان به مسافرین پیشنهاد نمی شود .
بهترین جا برای مسافرت
یکی از دغذغه های افراد برای سفر به این شهر تاریخی در ایام شلوغ سال مثل نوروز و اردیبهشت ، انتخاب بهترین مکان است . اجاره منزل مبله با قیمت مناسب ، یکی از مشکلات مسافران می باشد . با توجه به اینکه در ایام نوروز و اردیبهشت ، شهرستان کاشان پر از توریست های داخلی و خارجی است ، شرکت به توریست ، برای حل مشکل مسافران عزیز ، خدمات رزرو مکان را برای مسافر فراهم کرده است تا مسافرین عزیز ، با خیالی آسوده به این شهر تاریخی سفر کنند و از سفر به کاشان ، یک خاطره دل انگیزی داشته باشند . اجاره خانه برای مسافر ، رزرو هتل اعم از هتل های مدرن و سنتی ، منزل برای مسافران نوروزی و دیگر ایام سال ، از خدمات شرکت به توریست می باشد .
اجاره منزل برای مسافر
از مشخصات منزل و یا هتل خوب برای مسافر  به شرح زیر می باشد :
• قیمت مناسب : منزل و هتل ها دارای درجه بندی است و یک مسافر بر اساس بودجه ای که برای سفر خود در نظر گرفته است ، مکان را برای اسکان انتخاب می کند . بسیاری از افراد هستند که به دنبال هتل های سنتی و هتل های لوکس در کاشان هستند . شرکت به توریست به این افراد هتل نقلی و هتل مرشدی را پیشنهاد می کند .
ولی بیشتر افراد جامعه به دنبال خانه های ارزان و در عین حال تمیز هستند . برای رزرو خانه های ارزان و تمیز و شیک ، با شرکت به توریست در تماس باشید .
• تمیزی و آرامش : یکی از دلایلی که ما را به مسافرت ترغیب می کند ، به دست آوردن آرامش و دوری از دغدغه های روزمره می باشد . تمیز بودن مکان برای مسافر ، این آرامش را تشدید می کند و در کیفیت سفر و حفظ سلامتی مسافران ، بسیار تاثیر گذار است .
• رستوران خوب یا غذاهای کیفیت بالا : هتل های انتخابی ، باید دارای رستوران هایی باشد که کیفیت غذایی بسیار عالی داشته باشند . چون مسافرین کمتر فرصتی برای پخت و پز دارند .
سوغات کاشان
این شهر گل وگلاب ، علاوه بر عرقیات گیاهی و گلاب ، دارای سوغاتی های بسیار دیگری می باشد . کلوچه کاشان ، پشمک ، باقلوا از دیگر سوغاتی های این شهر می باشد .
شرکت به توریست ، قبل از سفر شما به این شهر تاریخی ، برای اطلاع پیدا کردن از مکان های دیدنی و تاریخی این شهر و برای گرفتن اطلاعاتی در زمینه زمان برگزاری جشنواره گل و گلاب ، به شما مشاوره رایگان می دهد . شما می توانید با مشاورین وب سایت به توریست تماس حاصل فرمایید .
رزرو منزل قبل از سفر
شما مسافران گرامی می توانید ، عکس تمامی منزل های مورد دلخواه خود را از طریق این وب سایت مشاهده نمایید و قبل از سفر رزرو کنید و با آرامشی خاطر سفر خود را آغاز کنید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید