:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

نکات مهم قبل از کرایه سوییت


برای اکثر افراد سوئیت یاد آور اقامتگاه با فضای کوچیک می باشد . برای شما که قصد دارید سوئیت اجاره نمایید وقت آن رسیده که با که مفهوم صحیح سوئیت آشنا شوید . همه ی ما با واژه سوئیت رو به رو شده ایم . در فرهنگ عامه به اتاقی که در قسمت جلویی آن محل پذیرایی و در پشت آن اتاق ها و یا اتاق خواب قرار داشته باشد سوئیت می گویند . در تعدادی از سوئیت ها اتاق پذیرایی از اتاق خواب ها با چند پله جدا می شود . در بعضی از سوئیت ها برای راحتی و آسایش افرادی که آن ها را اجاره می کنند دارای مبلمان ، یخچال ، تجهیزات تصویری و صوتی و هچنین ملزومات اولیه آشپزخانه قرار می دهند . اما در کل سوییت ، به واحدهایی گفته می شود که دارای یک فضای جداگانه برای نشیمن با کاناپه ، یک اتاق خواب با یک یا چند تخت و فضایی جداگانه برای حمام و سرویس بهداشتی است .
ممکن است اجاره سوئیت با قیمت مناسب در سفرهایتان یک دغدغه باشد . اما می توانید با در نظر گرفتن چند نکته ای که در ادامه بیان می کنیم این دغدغه را از بین ببرید .
• بودجه خود را در سفر در نظر بگیرید . بر اساس بودجه ای که برای کرایه سوییت در سفر گذاشته اید ، سوییت را اجاره کنید . بهترین کار برای تنظیم بین بودجه و کرایه سوییت ، دیدن انواع سوییت ها با قیمت ، قبل از سفر است .
• ارزیابی مکانی که سوئیت در آن قرار گرفته است . مواردی که بیان می کنیم را لازم است قبل از این که سوئیت را اجاره کنید  درباره آن تحقیق کنید حتی اگر عجیب به نظر برسد . این موارد عبارتند از : سوئیت دارای مشکلی نباشد ، مکانی که سوئیت در آن قرار گرفته به تمامی امکانات تفریحی و رفاهی دسترسی آسانی داشته باشد و غیره .
• لازم است هنگام اجاره سوئیت به وجود خدماتی مانند آب و برق و گاز توجه کنید . در بعضی از سوئیت ها خدماتی مانند اینترنت نیز وجود دارد . تمامی خدماتی که در سوئیت ها ارائه می شوند می تواند از عوامل تعیین کننده برای تصمیم گیری باشد .
• هنگامی که سوئیتی را اجاره کردید شیر آب و پریز های برق آن را چک کنید و در صورت خراب بودن هر یک به صاحب خانه اطلاع دهید .
• سیستم های گرمایشی و سرمایش آن سوئیت را بررسی کنید این کار را بهتر است که در اولین بازدید خود انجام دهید . بررسی سیستم های گرمایشی و سرمایشی و تهویه یکی از کار های ضروری می باشد که حتما باید در هنگام اجاره سوئیت به آن ها دقت کنید . و در صورت خرابی از صاحب خانه بخواهید که آن را تعمیر کند .
توجه به این نکاتی که دربالا بیان کردیم به شما در هنگام اجاره سوئیت کمک شایانی می کند و باعث می شود که مشکلات و یا دردسر هایتان در هنگام اجاره ی سوئیت کاهش یابد .
اجاره سوئیت های ارزان :
سویئت های که دارای قیمت های ارزانی می باشند در پایین شهر قرار دارند و یا نسبت به مکان های تفریحی و رفاهی دور می باشند به همین خاطر از قیمت پایین تری برخوردار می باشند .
 تعداد متراژ و یا تعداد تخت خواب ها در تعیین قیمت سوئیت ها تاثیر گذار است . به همین دلیل شما می توانید سوئیت هایی که دارای تعداد تخت و یا متراژ کمی می باشند با قیمت مناسب اجاره کنید .
سوئیت های که بالا شهر قرار دارند و یا از متراژ و امکانات ویژه ای برخور دار می باشند دارای قیمت های بالا تری نیز هستند . دسترسی به مکانه های تفریحی و رفاهی به راحتی برای این گونه سوئیت ها امکان پذیر می باشد .
بنابراین شما می توانید با در نظر گرفتن بودجه مالی خود هر کدام از این سوئیت ها را اجاره نمایید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید