:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

رزرو اقامتگاه در کاشان

رزرو اقامتگاه افراد برای تحول در روحیه و فارغ شدن از مشغلات کار و زندگی خود و برای گردش و تفریح در اوقات فراغت خود و همچنین ماموریت های کاری نیاز به سفری خوب و خاطره انگیز دارند . یکی از مواردی که سفر را برای همه افراد به سفر خاطره انگیز و خوب تبدیل می کند، رفتن به یک اقامتگاه خوب در شهری است که به آنجا سفر می کنند . از آنجا که شهرستان کاشان ، یکی از شهرهایی است که سالانه میلیون ها توریست داخلی و خارجی به آن سفر می کنند ، ما برآن شدیم  محل اقامت در کاشان را بررسی کنیم و به ذکر انواع آن بپردازیم .

اقامتگاه چیست؟
اقامتگاه یا محل اقامت مسافر ، به جایی گفته می شود که مسافر برای ماندن و استراحت کردن با امنیت کامل جانی و مالی به آن جا ، نیاز دارد . یک اقامتگاه مناسب ، باید دارای ویژگی هایی از قبیل تمیز بودن ، موقعیت مکانی خوب و عالی ، نزدیک بودن به مراکز درمانی ، نزدیک بودن به مراکز خرید ، امکانات ورزشی و تفریحی ، اینترنت پرسرعت و رایگان و امکانات مورد نیاز مسافر را داشته باشد .
انواع محل اقامت مسافران در کاشان
گردشگران در کاشان برای داشتن آرامش و رفع خستگی و با توجه به نیاز و نوع سفر خود و هزینه ی مورد نظرشان برای اقامت در شهر کاشان می توانند از انواع اقامتگاه ها که در شهر کاشان موجود است، بهره ببرند . انواع اقامتگاه در کاشان عبارتند از: هتل های کاشان ، اقامتگاه سنتی کاشان ، اقامتگاه بوم گردی کاشان
هتل چیست؟
هتل  یک نوع اقامتگاه برای مسافران است که شامل امکاناتی اعم از محل پذیرایی ، اتاق خواب ، حمام و یک آشپزخانه کوچک و دارای وسایل مدرنی چون مبلمان ، سیستم صوتی تصویری و آشپزخانه باشد . از هتل های معروف کاشان می توان هتل امیرکبیر ، هتل نگارستان نام برد .
تفاوت سوئیت و اتاق هتل در این است که اتاق هتل دارای فضایی کوچکتر ، تخت خواب های کمتر و مناسب برای تعداد کمتری از مسافران است ولی سوئیت ، دارای یک یا چند اتاق خواب می باشد که هر اتاق آن دارای تخت خواب های یک نفره یا دو نفره می باشد و به این دلیل سوئیت برای مسافرانی که به صورت خانوادگی و دوستانه یا تور و گروهی سفر می کنند و تعداد نفرات آن ها بیشتر از 4 نفر است ، مناسب است . هم چنین بر این مبنا، طبعا هزینه اقامت در سوئیت نسبت به اتاق هتل نسبتا بالاتر است .
اقامتگاه سنتی کاشان
همان طور که همه می دانیم ، شهر کاشان یک شهر با بافت و قدمت تاریخی است که گردشگران علاقمند به دیدن مکان های تاریخی ایران را به خود جذب می کند . اقامتگاه سنتی کاشان در سال های اخیر در خانه های تاریخی شهر کاشان برپا شده است و گردشگران می توانند این اقامتگاه ها ی سنتی و تاریخی را برای اقامت در کاشان برای سفر خود برگزینند . اقامتگاه های سنتی کاشان از جمله خانه تاریخ عامری ، خانه تاریخی نگین ، خانه تاریخی احسان ، خانه تاریخی درب باغ ، خانه تاریخی منوچهری ، خانه تاریخی مرشدی و خانه تاریخی مهینستان راهب می باشند . برای مثال خانه تاریخی عامری ها با تغییراتی در آن ، تبدیل به اقامتگاه سنتی عامری برای گردشگران تاریخی شده است . اقامت در این فضاهای سنتی و فارغ شدن از زندگی مدرنیته ، انرژی مضاعفی به مسافران می دهد و سفر خاطره انگیزی را برای آن ها ایجاد می کند .
اقامتگاه بوم گردی کاشان
اقامتگاه بوم گردی کاشان از قبیل اقامتگاه بوم گردی ملک کاشان  ، اقامتگاه بوم گردی نقلی کاشان ، اقامتگاه بوم گردی سرای سایه کاشان ، اقامتگاه بوم گردی موزه عروسک و اسباب بازی کاشان  ، اقامتگاه بوم گردی کوشک آقامحمد قمصر ، اقامتگاه بوم گردی سرای صالح برزک ، اقامتگاه بوم گردی آویلا برزک ، اقامتگاه بوم گردی سرای سوشید کاشان ، اقامتگاه بوم گردی روحانی برزک کاشان و... جزء اقامتگاه های بوم گردی کاشان و حومه ی آن می باشد .
• اقامتگاه ارزان در کاشان
بسیاری از مسافران هستند که به دنبال اقامتگاه با قیمت مناسب هستند . شرکت به توریست ، به این مسافرین ، خانه های مبله شده ، در بهترین مکان کاشان پیشنهاد می کند . این خانه ها ، از تمامی امکانات برخوردار هست و می تواند یک محیط امن برای مسافر باشد .
رزرو اینترنتی اقامتگاه در کاشان
رزرو اقامتگاه در کاشان این امکان را برای مسافران یا گردشگران این شهر فراهم می کند که بتوانند به صورت اینترنتی و آنلاین بهترین محل اقامت در کاشان را بر حسب نیاز و بودجه ی خود جست و جوکرده و پیدا کنند و هم چنین بتوانند قبل از رسیدن به شهر کاشان اقامتگاه خود را رزرو نمایند تا وقت خود را برای جست و جو در شهر به دنبال پیدا کردن و رزرو اقامتگاه هدر ندهند و نیز بتوانند به محض رسیدن ، به مکان اقامت رزرو شده ی خود بروند .
شرکت به توریست ، به شما مسافران در مورد آشنایی با جاذبه های گردشگری کاشان ، مشاوره رایگان می دهد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید