:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

نکاتی که قبل از سفر باید بدانیم

 قبل از سفر یک سری کارهایی را باید انجام دهیم تا در سفری توام با آرامش داشته باشیم .حال ممکن است سفر دوروزه داشته باشیم یا چند روزه .
مقدمات سفر
1. در مرحله اول باید بارو بنه خود راجمع کنید . بهتر است مهمترین اسبابی که در سفر به آن نیاز دارید بردارید . چیزهای غیر ضروری را برندارید چون ، حمل و نقل آن ها برابیتان دشوار است .
اگر قصد اسکان در هتل دارید ، از برداشتن رختخواب و پتو خودداری کنید ، چون هتل ها و محل های اسکان ، از تمیزترین وسایل خواب برخوردار هستند . داشتن دو پتوی نازک کافی است .
2. آب وهوا را چک کنید
سفر در تابستان به علت عدم بارندگی نیازی به چک کردن آب وهوا نیست ، ولی در فصل های بهار ، پاییز و زمستان ، حتما لازم است آب وهوای مقصد را بررسی کنید . برداشتن لبای گرم در این فصول سال ، امری ضروری است .
3. وسایل الکترونیکی را شارژکنید
موبایل ، لپ تاپ ، دستگاه جی پی اس ، تبلت برای سرگرمی کودکان ، دستگاه اصلاح برقی را قبل از سفر حتما شارژ کنید . .
4. در تابستان به شهرهای خنک و سردسیر و در زمستان به مناطق گرمسیر بروید .
ویژگی های اقامتگاه خوب برای مسافر
1. تمیز بودن و مرتب بودن هتل یا منزل اجاره ای یکی از عواملی است که مسافران باید به آن دقت کنند .
2. اقامتگاه مسافر باید از همه نظر ایمن باشد . دارای کپسول آتش نشانی ، جعبه کمک های اولیه باشد . از اجاره کردن هتل های قدیمی و خانه های قدیمی خودداری کنید .
3. حسن برخوردکارمندان هتل یا صاحب خانه
4. همخوانی بودن قیمت با محل اسکان
5. دسترسی آسان به مکان های تاریخی ، جاذبه های  گردشگری  ، مراکز بهداشتی و درمانی
6. اطلاعات کامل صاحب خانه یا هتل دار از تمامی مکان های دیدنی آن شهر
مسافران باید بدانند که محل اسکان ، در کیفیت سفر خیلی تاثیرر گذار است .
سفر به کاشان
بهترین زمان برای سفر به این شهر تاریخی ، اردیبهشت ماه و نوروز می باشد .این شهر کویری ، با داشتن آفتابی سوزان و هوایی گرم و زننده در تابستان ، مناسب برای سفر نمی باشد . شهرستان کاشان ، با داستن جاذبه های گردشگری بسیار ، مورد توجه توریست های داخلی و خارجی است . جشنواره زیبای گل و گلاب ، خانه های تاریخی ، روستاهای سرسبز زیبا ، هتل ها و سفره خانه های سنتی از جمله جاذبه های این شهر می باشد .
رزرو منزل قبل از سفر
بسیاری از افراد هستند که در فصل های شلوغ ، مثل تابستان و نوروز به سفر می روند ، بسیاری از شهرها هستند که به علت هجوم مسافران در برخی از فصل های سال ، با مشکل اسکان مواجه می شوند . شهرستان کاشان ، یکی از شهرهایی است که در اردیبهشت ماه به علت دیدن جشنواره گل و گلاب و در نوروز به دلیل آب وهوای خوب و لذت بخش و دیدن کویر بسیارزیبا و خانه های تاریخی ، به این شهر سفر می کنند . بسیاری از مواقع شده است که مسافران گرامی محل مناسبی برای اسکان پیدا نکردند .
شرکت به توریست ، با ایجاد وب سایتی در زمینه خدمات به مسافرین گرامی ، در صدد است تا این مشکل بزرگ را برای مسافران گرامی حل کند تا این عزیزان از سفر  به کاشان ، یک خاطره لذت بخشی داشته باشند . برای اجاره منزل مبله ، یا هتل های سنتی کاشان ، می توانید به وب سایت به توریست مراجعه کنید و بعد از دیدن عکس منزل مبله یا عکس هایی از هتل های لوکس و سنتی ، به رزرو اسکان خود اقدام نمایید .
مسافران می توانند قبل از سفر با مشاورین بهتوریست تماس بگیرند و اطلاعات کامل در مورد قیمت منزل مبله و یا قیمت هتل های لوکس و سنتی ، سوالات درخواستی خود را بپرسند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید