:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

کویر های کاشان : کویر مرنجاب ، کویر ابوزید آباد

کویر های کاشان - ابوزید آباد - مرنجاب
کاشان شهری پر آوازه به لحاظ تاریخ و تمدن می باشد که در استان اصفهان واقع شده است .
شهری که از پر مخاطب ترین مقاصد گردشگری کشور عزیزمان ایران می باشد . کاشان از آن جمله شهر های زیبایی است که در همه فصول سال جاذبه های خاص خود را برای کشاندن گردشگران به سمت و سوی خود دارد .
در ایام نوروز و و فصل بهار ، کاشان مملو از مسافرینی است که برای بهره مندی از طبیعت مطبوع کاشان و روستاهای اطراف آن ، به این شهر سفر می کنند و نیز برای شرکت در مراسم گلابگیری که در اردیبهشت و خرداد برگزار می گردد .
در تابستان با وجود گرمی هوا نیز کاشان و مخصوصا روستاهای خوش آب و هوای اطراف کاشان مثل نیاسر ، برزک و قمصر پذیرای مهمانان و گردشگران داخلی و خارجی زیادی می باشد .
و اما هوا که رو به خنکی می رود ، طبیعت دوستان به کویر گردی روی می آورند . کویر یادآور آسمان پرستاره ، قدم زدن بر فراز تپه های گرم شنی و همچنین سکوت و آرامش محض است .
کاشان شهری کویری بین دامنه زاگرس و کویر مرکزی ایران می باشد .
اطراف کاشان کویرهای دیدنی ای دارد که برای یک بار هم که شده از شما سفر دوستان و همراهان بهتوریست دعوت می کنیم به آن ها سر بزنید و از این موهبت زیبای الهی بی نصیب نمانید .
کویر ابوزید آباد کجاست ؟
 کویر ابوزید آباد در شمال شرقی شهر کاشان واقع شده است و بخشی از بیابان بند ریگ می باشد . کویر ابوزید آباد به خاطر دارا بودن جاذبه های تاریخی و زیبای خود به یکی از پرطرفدار ترین کویر های ایران برای علاقه مندان به کویرگردی تبدیل شده است .
ابوزید آباد در اطراف شهر آران و بیدگل کاشان قرار گرفته و نزدیکی آن به کاشان ، آران و بیدگل و ابیانه باعث توجه و اقبال طبیعت گردان در حوزه کویرگردی گشته است .
اقامت در کویر ابوزید آباد
در دل کویر ابوزیدآباد ، کاروانسرایی قدیمی و زیبا به قدمت بیش از 400 سال با نام کاروانسرای صفوی ابوزیدآباد که تا همین 60 سال پیش هم محل اطراق کاروانیان یزد و اصفهان بوده به چشم می خورد .
کاروانسرای صفوی ابوزید آباد پس از این همه سال هنوز هم همان کاربرد خود ، به عنوان مکان اقامتی را حفظ کرده است . این کاروانسرا با 29 اتاق به اقامت سرای بومگردی مبدل شده است و میزبان گردشگران عزیزی است که عاشق هیجان و شب های کویرهستند . البته اگر از آن گروه افرادی هستید که از شب ماندن در کویر واهمه دارید می توانید با توجه به بودجه خود به شهر کاشان و یا شهر های اطراف کویر برگردید و اقدام به رزرو هتل و یا اجاره منزل مبله در کاشان کنید .
بعد از کویرگردی البته به همراه افراد محلی به عنوان راهنما می توانید به شهر نوش آباد که در همان نزدیکی است رفته و از شهر زیرزمینی اویی بزرگترین شهر زیرزمینی دستکند جهان و سرشار از رمز و راز دیدن کنید . شهر زیرزمینی اویی 1500 سال قدمت دارد و در 40 کیلومتری ابوزید آباد قرار گرفته است .
کویر مرنجاب کجاست ؟
کویر مرنجاب در نزدیکی دریاچه نمک قم یا مسیله و پارک ملی کویر و در شمال شهر آران و بیدگل قرار دارد . تپه های شنی ، کاروانسرای قدیمی شاه عباسی ، دریاچه نمک آران و بیدگل، و پوشش گیاهی متنوع از ویژگی ها و جاذبه های شگفت انگیز کویر مرنجاب است .
در کویر مرنجاب هم کاروانسرایی مربوط به عهد شاه عباس صفوی می بینید ، با حوضی بزرگ و پرآب در میان ؛ اینجاست که در دل کویر با کمال تعجب درختانی سرسبز چشم ها را خیره می کند .
داخل کاروانسرای مرنجاب ، اتاق ها برای مسافران کویر تجهیز شده و می تواند محل مناسبی برای اسکان مسافران در کویر باشد . در بام این بنای تاریخی هم وسایل آماتوری برای رصد ستارگان در شب کویر مهیاست .
کویر مرنجاب در مسیر جاده آران و بید گل قرار گرفته است .
بهترین زمان مناسب برای کویر گردی
همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد تابستان فصل بسیار گرمی است برای کویر گردی ، بنابراین وقتی هوا روبه سردی می رود می توانید بار سفر به سمت کویر ببندید .
فصل پاییز و زمستان و حتی ابتدای بهار مناسب ترین زمان سفر به کویر ابوزیدآباد و مرنجاب کاشان می باشد .
اقامت در کاشان | اجاره منزل مبله در کاشان
سفربه کاشان در سال های اخیر رونق زیادی پیدا کرده است . چرا که شهر کوچک و کویری کاشان برای هر نوع سلیقه ای جاذبه ای شگفت انگیز و رویایی دارد . کویر ، اماکن مذهبی و امامزاده های کاشان ، خانه های تاریخی ، طبیعت روستایی و گلابگیری و ...
مسافرانی که قدم به کاشان می گذارند با سلایق و وسع مالی مختلف ، برای اقامت و اسکان در کاشان گزینه های متفاوتی پیش رو دارند .
هتل های لوکس ، هتل سنتی ، اقامتگاه بومگردی ، ویلا و خانه باغ و در نهایت اجاره سوئیت در کاشان می تواند برای هر مسافر با هر خواسته و شرایط مالی راه گشا باشد .
اجاره منزل مبله در کاشان در این اواخر از جانب مسافران و گردشگران استقبال زیادی شده است .
اجاره خانه برای یک شب در کاشان قیمت های مختلفی دارد و این قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد .
اگر می خواهید با حداقل هزینه به کاشان سفر کنید بهتر است در ایام شلوغی و ازدیاد سفر ها مثل ایام گلابگیری و عید نوروز به این سفر فکر نکنید . چرا که سوئیت ارزان قیمت در کاشان و حتی روستاهای اطراف پیدا نخواهید کرد .
اجاره آپارتمان مبله در کاشان ، قیمت خانه مسافر در کاشان و ارائه ی عکس آپارتمان مبله در کاشان در حیطه تخصص بهتوریست می باشد و شما مسافران کاشان می توانید با اعتماد به ما به آرامش در سفر فکر کنید .
پیوست ها:
فایلتوضیحاتحجم فایل
دانلود این فایل (کویر های کاشان.pdf)کویر های کاشان.pdf 267 Kb

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید