:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

سفر به کاشان در اردیبهشت

سفر به شهر گل و گلاب کاشان شهر کاشان واقع در استان اصفهان که از نظر جغرافیایی در مرکز ایران قرار گرفته است . با شنیدن نام این شهر نخستین مطلبی که در ذهنتان تداعی می شود تمدن و فرهنگ سنتی ایران است و باید بیان داریم 7500 سال قدمت این شهر بیان از اصالت و تمدن و فرهنگ در آن دارد . این شهر مشاهیر علمی و ادبی فراوانی را در دل خود پرورانده و نقشی پررنگ و مهم در صنعت گردشگری کشورمان دارد .

با توجه به آمار موجود ، عده ای از مورخین نیز کاشان را اولین شهر ایران و جهان و با اصالت ترین شهر دانسته اند . یکی ا جذابیت های این شهر جاذبه های گردشگری آن می باشد و وجود دو بخش کوهستانی و کویری در این شهر بر جذابیت آن افزوده است .

کاشان کجاست ؟
شهر کاشان مرکز شهرستان کاشان واقع در استان اصفهان می باشد که در قسمت مرکزی ایران قرار دارد . در گذشته این شهر را با نامهای کاسیان ، چهل حصاران ، کی آشیان و کاه فشان نیز می شناخته اند . با توجه به آمارهای موجود تا سال 1395 بالغ بر 304487 هزار نفر جمعیت داشته است . از جمله ره آورد های شهر کاشان گلاب و عرقیجات گیاهی ، کلوچه و باقلوای کاشان ، فرش و زیلو و گلیم و غیره می باشد .


مکان های گردشگری در کاشان
شهر کاشان با توجه به قدمت 7500 ساله ای که دارد طبیعتا دارای مکان های دیدنی فراوانی هستند . از جمله این مکان های دیدنی عبارتند از تپه های سیلک که ثبت جهانی شده است ، باغ فین معروف به باغ شاه ، خانه های تاریخی مانند خانه بروجردی ها ، خانه عامری ها ، خانه طباطبایی ها ، مسجد آقابزرگ ، آبشار نیاسر و ... . وجود جاذبه های گردشگری در کاشان باعث شده هر روزه شاهد توریست های خارجی و گردشگران داخلی در این شهر باشیم . هم چنین شهر کاشان را به عنوان شهر فرش در ایران و جهان می شناسند که این موضوع نیز یکی از عوامل جذب گردشگران داخلی و خارجی می باشد .


شهر گل و گلاب کاشان
جشن گلابگیری در کاشان یکی از مراسمی است که همه ساله از اوایل اردیبهشت تا اواخر خرداد در این شهر برگزار می شود . شاید برایتان جالب باشد که بدانید شهر کاشان علاوه بر پایتخت فرش ماشینی ، به پایتخت گل و گلاب نیز معروف می باشد و همه ساله تعداد زیادی از گردشگران و توریست های خارجی را به خود جذب می کند و امکانات فوق العاده عالی را برای میهمانان خود فراهم می آورد . یکی از مراسم مهم که بسیار پرطرفدار می باشد ، آئین گلابگیری در کاشان است که بیشترین شهرت را در ایران و جهان به خود گرفته است . در فصل گلابگیری در کاشان که همان اردیبهشت و خرداد می باشد با توجه به آمار تولید گلاب اصل کاشان به 15 هزار تن گلاب سنگین در سال می رسد که 70 درصد گلاب کشور در این شهر تولید می شود . به دلیل کیفیت بالای این محصول و ناب بودن آن ، مصارفی چون شستشوی اماکن متبرکه و حرم معصومین نیز دارد .


سفر به کاشان در اردیبهشت
یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری شهر گل و گلاب و از دلایل جذب توریست ، جشنواره گل و گلاب در این شهر می باشد . مسافران و میهمانان عزیزی که تصمیم گرفته اند به شهر گل و گلاب کاشان بیایند می توانند با مراجعه به سایت به توریست که یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات عالی به مسافران عزیز شهرمان می باشد ، کمک های لازم را گرفته و اطلاعاتی را که در این زمینه لازم دارند کسب نمایند . شما می توانید به منظور رزرو مکان مورد نظر خود در سایت به توریست به قسمت های مربوطه که در سایت تعبیه شده است مراجعه نمایید و بعد از رزرو اینترنتی به محض ورود به شهر کاشان و ارائه کد پیگیری خود ، منزل مربوطه را تحویل گرفته و با خیالی آسوده به استراحت و گشت و گذار خود برسید . شرکت بهتوریست سفر خوب و به یاد ماندنی را در شهر کاشان برای شما آرزو مند است و امیدواریم با ارائه خدمات عالی رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نماییم . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران به توریست تماس حاصل فرمایید .

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید