:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اجاره ویلا در نیاسر

اجاره ویلا در نیاسر
گاهی در زندگی متوجه می شویم که روزمره گی کلافه مان کرده و دنبال راه گریزی هستیم و البته چاره ای نداریم ؛ نه امکان تغییر شغل هست و نه امکان تفویض مسؤولیت هایی چون مادری .

از نظر کارشناسان و روانشناسان ، " سفر " یکی از مهم ترین عوامل کاهش و کنترل مشکلات زندگی و افسردگی می باشد .
سفر به انسان آرامش می دهد ، فضای شاد و هیجان انگیز درسفر و دور شدن از مشکلات و سختی های زندگی روزمره ، سبب می شود ، روح انسان تازه شود ، تجدید قوا کند و با قدرت بیشتر به محل کار و زندگی خود باز گردد .
وقتی ما در میان شلوغی کار و مسایل زندگی ، مدتی را به مغز خود استراحت می دهیم ، ذهن ما فعال تر و خلاق تر خواهد شد .
درست است که سفر به انسان کمک می کند تا جسم و جان خود را به روزرسانی کند ولی باید بگویم لزومی ندارد به سفر های طولانی مدت و یا سفر های دور و دراز بروید ؛ چون احتمالا از نظر بودجه و مرخصی محدودیت دارید . ما به شما پیشنهاد می کنیم هفته ای یکبار به سفر بروید به خارج از شهر ، به مناطق خوش آب و هوای اطراف شهر خود سر بزنید و از فواید سفر بهره مند شوید .
سفر به نیاسر
شهر سبز نیاسر که در 30 کیلومتری شهر کاشان و در فاصله کمی از شهر های تهران ، قم و اصفهان واقع شده است . این مهم سبب شده که بتوانید برای یک سفر آخر هفته به عنوان گزینه مناسبی در نظر بگیرید .
همچنین نیاسر با توجه به آب و هوای خنک و ییلاقی خود و وجود آبشار زیبا و پر آب  به ویژه در فصل بهار دارای مناظر چشم نواز و جذابی است .
نیاسر برای گردشگران مذهبی و ادب دوست ، هم مقصد مناسبی است ؛ چراکه در فاصله بسیار کوتاهی از مشهد اردهال کاشان و نیز آرامگاه سهراب سپهری قرار دارد .
نیاسر غیر از طبیعت رؤیایی خود ، دارای جاذبه های تاریخی و باستانی زیادی نیز می باشد و علاقه مندان خاص خود را دارد .
شهر سبز نیاسر در فصل بهار میزبان گردشگرانی است که سراسر ایران و حتی خارج از کشور برای دیدن مراسم گلابگیری می آیند .
نیاسر دارای رستوران های زیادی هست که به مسافران و مشتریان خود سرویس مناسب ارائه می دهند ؛ یکی از بهترین رستوران های نیاسر ، رستوران سنتی خاطره سبز نیاسر است که در فضایی روح بخش و زیبا از گردشگران پذیرایی می کند .
اجاره روزانه ویلا در نیاسر
سفر به نیاسر و به طور کلی مناطق سرسبز و روستایی ، آدمی را به یاد یک اقامتگاه روستایی ، خانه باغ یا ویلا می اندازد . به نظر من انتخاب یک اقامتگاه مناسب در سفر باعث دو چندان شدن لذت سفر می شود .
این که در یک محیط روستایی و یا ییلاقی اسکان در سوئیت نقلی پیدا کنید چندان جالب نیست . شما می توانید با هزینه کم یک خانه باغ و یا یک ویلا اجاره کنید .
بهتوریست در قسمت مهمان شو به شما کمک می کند که با توجه به تعداد نفرات ، بودجه و علاقه مندی های خود اقدام به اجاره ویلا در نیاسر و یا رزرو خانه باغ در نیاسر کنید . برای آن دسته از عزیزانی که می خواهند در کاشان اسکان پیدا کنند نیز امکان اجاره سوئیت در کاشان و یا رزرو خانه مسافر در کاشان هم وجود دارد .

من فاطمه خبازی نیاسر مدیر وبسایت به توریست به همراه همکاران عزیزم ، ضمن ارائه اطلاعات گردشگری در مورد کاشان و اطراف آن ، در امر اسکان مسافر در کاشان نیز تلاش خود را می کنیم که رضایت هموطنان گرامی را کسب کنیم .نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید