:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

سوییت در کاشان

بهتوریست ، با ایجاد وب سایت گردشگری ، خدمات رزرو سوییت در کاشان را ارائه می کند .
کاشان یکی از شهر های زیبا و قدیمی است که هر ساله میزبان توریست های داخلی و خارجی می باشد .
اردیبهشت که زمان گلابگیری در کاشان است  و عید نوروز ، بهترین زمان های سفر به کاشان می باشد .


مقاله های مربوطه :
سفر به کاشان در نوروز
 نکات مهم در سفر به کاشان
این شهر قدیمی و کهن که یکی از شهرستان های استان اصفهان می باشد دارای جمعیت بالای 300 هزار نفر است . این شهر دارای جاذبه های گردشگری بسیاری از جمله خانه های تاریخی ، تپه های سیلک ، بازار ، مسجد آقابزرگ و .. می باشد . معماری خانه های تاریخی طباطبایی و بروجردی ، بسیار حیرت انگیز است .
شرکت بهتوریست ، در قسمت جاذبه های گردشگری ، تمامی مکان های دیدنی کاشان را توضیح داده است .
در صورت نیاز می توانید با مشاورین بهتوریست برای کسب اطلاعات دقیق تر از کاشان و مکان های گردشگری به صورت کاملا رایگان ، ارتباط برقرار کنید .
سال 1397 ، تعداد مسافران نوروزی و مسافرانی که در اردیبهشت برای دیدن مراسم گلابگیری آمده بودند بسیار زیاد بود .و بسیاری از این مسافرین ، با کمبود واحدهای اقامتی مواجه شده بودند . شرکت بهتوریست برای حل این مشکل و برای رفع نیاز اسکان مسافران ، شرایط را برای رزرو سوییت در کاشان قبل از سفر فراهم کرده است تا مسافران در ایام شلوغ سال ، با خیالی آسوده سفر کنند .
مسافرانی که به شهر کاشان برای اولین بار سفر می کنند ، در بدو ورودی شهر با افرادی مواجه می شوند که در کنار جاده ، تابلو به دست ، مشغول معرفی سوییت در کاشان هستند . مسافرانی که از قبل به رزور سوییت مبله در کاشان اقدام نکرده باشند ، باید با اعتماد به این افراد زمان زیادی را در خیابان های پرترافیک کاشان ، برای جستجوی آپارتمان ارزان و یا سوییت مبله برای مسافر صرف کنند و اغلب مسافران از خستگی بسیار مجبورند که یکی از این سوییت ها  را انتخاب کنند ولی بهتوریست در وب سایت گردشگری خود ، انواع سوییت های ارزان در کاشان و انواع سوییت های مبله را به نمایش گذاشته است تا مسافرین با دیدن تصایر آن ها اقدام به انتخاب بهترین محل اقامت کنند . بدین ترتیب وقتی به شهر کاشان وارد می شوند بعد از تماس با مدیران بهتوریست ، به سوییت مورد نظر می روند .
اطلاعات کلی در مورد کاشان
این شهرستان به عنوان مهد تمدن و پایتخت کتاب و همچنین پایتخت فرش شناخته شده است و شهر گل و گلاب است . هر ساله میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی برای دیدن از قالی های دستباف و  فرش های ماشینی این شهرستان که دارای کیفیت بالایی می باشند و همچنین برای دیدن جشنواره گل و گلاب به این شهر سفر می کنند . عده ای از تاریخ دانان ، کاشان را به عنوان با اصالت ترین شهر جهان می دانند . باغ فین کاشان در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است و همچنین مراسم قالیشویی نیز در فهرست میراث یونسکو ثبت شده است که یکی از مراسم باشکوه است که قدمت چندین هزارساله دارد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید