:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

بهترین زمان سفر به شهر گلاب ، کاشان

فصل بهار و ماه اردیبهشت بهترین زمان سفر به کاشان می باشد . این شهر کویری که در بین کویر و دامنه کوه کرکس قرار دارد ، در برخی از ماه های سال دارای آب و هوای خوشی است که توریست ها را برای دیدن دشت های گل محمدی و مراسم گلابگیری ، به این شهر می کشاند .

در ماه اردیبهشت ، برخی از روستاهای این شهرستان ، مملو از گل های محمدی می شود .
گلابگیری کاشان
مراسم گلابگیری ، یکی از قدیمی ترین و زیباترین آیین کهن ایران زمین است که سمبلی از شادمانی و شکرگزاری از خدای متعال است . این مراسم هرساله در کاشان انجام می شود و گلاب از تقطیر گل محمدی به دست می آید .در فصل گل چینی که همان اردیبهشت و اوایل خرداد است ، تولید کنندگان گلاب ، تولید گلاب سنتی را در کارگاه های خو.د برای مسافران به نمایش می گذارند . این افراد در این ماه های سال ، قبل از طلوع خورشید به گل چینی می پردازند و گل ها را برای تولید گلاب به کارگاه های گلابگیری می برند . دیگ های بزرگ مسی که مملو از گل محمدی است در این کارگاه ها وجود دارند و مسافران از دیدن این مراسم گلابگیری لذت می برند . زمانی که مسافران در این کارگاه ها جمع می شوند یکی از مسئلان گلابگیری با لهجه شیرین ، فرآیند تولید گلاب را توضیح می دهد و خاطرات خوشی را برای مسافرین ایجاد می کند . بسیاری از این کارگاه ها ، با تعارف کردن شربت گلاب و بیدمشک ، از مسافران پذیرایی می کنند و خستگی را از آن ها دور می کنند .
قدم زدن در کوچه های شهر نیاسر ، قمصر و برزک ، زدن تاج گل محمدی به سر و هوای بسیار دل انگیز ، حال مسافرین را خوب می کند .
آیین و مراسم غلتان کودکی که اولین بهار زندگی اش را می گذراند ، در این مراسم گلابگیری اجرا می شود .
سفر یک روزه به کاشان
اگر فقط قصد دیدن مراسم گلابگیری را دارید ، می توانید با سفر یکروزه به کاشان ، سفری خاطره انگیز را برای خود به وجود آوردید . قمصر ، نیاسر و بزرک از شهرهای گلابگیری شهرستان کاشان می باشند . در ماه های اردیبهشت و خرداد ، شهرستان کاشان مملو از مسافرانی است که از اقصی نقاط کشور برای دیدن مراسم گلابگیری و خرید گلاب به این شهر سفر می کنند . این شهرستان ، به دلیل کوچک بودن ، ظرفیت محدودی برای مسافرین دارد .
ولی بسیاری از افراد هستند که قصد ماندن چند روزه در کاشان را دارند . این افراد با اجاره سوئیت مبله در کاشان و یا اجاره اقامتگاه کاشان ، چندروزی را در این شهر سپری می کنند و علاوه بر دیدن مراسم گلابگیری ، از دیگر جاذبه های زیبای این شهر دیدن می کنند . تپه های سیلک ، حمام فین ، خانه های طباطبایی ها ، خانه بروجردی ها ، از دیگر جاذبه های گردشگری است . کاشان با وجود اینکه شهر کوچکی است ولی جاذبه های گردشگری بسیاری دارد . هر ساله هزاران مسافر به این شهر تاریخی و شهر گل و گلاب سفر می کنند و بسیاری از مسافران با کمبود اقامتگاه مناسب روبرو می شوند . از این رو وب سایت هایی با عنوان خدمات گردشگری و رزرو اقامتگاه در کاشان ایجاد کرده اند تا بتوانند مشکل مسافران محترم را حل کنند . رزرو اینترنتی اقامتگاه دارای مزیت هایی می باشد که در این دوران  پیشرفت علم و تکنولوژی ، مسافرین از آن استقبال کرده اند :
•    قبل از سفر مکان اقامت خود را رزرو می کنند و بدین ترتیب ، با آرامش خاطر سفر می کنند .
•    در رزرو اینترنتی ، قیمت سوئیت در کاشان ، در وب سایت های گردشگری ذکر شده است بنابراین افراد می توانند با مقدار هرینه ای که برای سفر در نظر گرفته اند ، سوییت مورد نظر خود را انتخاب کنند .
شرکت به توریست یکی از بزرگترین خدمات گردشگری در کاشان را دارد . این شرکت با ایجاد وب سایتی معتبر در زمینه اطلاع رسانی به مسافرین ، رزرو اقامتگاه های سنتی کاشان ، رزرو سوییت های مبله ، فعالیت دارد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید