:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

برای خرید فرش به کاشان سفر کنید

خری دقالی های زیبای کاشانکاشان ، یکی از شهرستان های قدیمی  و زیبای استان اصفهان است که هر ساله میزبان گردشگران داخلی و خارجی است که برای سیاحت و تجارت به این شهر سفر می کنند . این شهر مرکز خرید گلاب اصل و پایتخت فرش جهان است . تولید بهترین قالی های دستباف و ماشینی در این شهر انجام می شود . این شهر دربردارنده جاذبه های گردشگری بسیاری است . جاذبه های تاریخی که نشان از قدمت بالای این شهرستان می باشد .

قطب مهم تولید فرش ماشینی  و قالی های دستباف در کاشان است . زیبایی طرح و نگاره های قالی های کاشان زبانزد عام و خاص است . قالی های اصیل ایرانی که نشانگر هویت و فرهنگ ایران است ، دراین شهر تولید شده اند . به همین دلیل سالانه میلیون ها تاجران داخلی و خارجی برای خرید قالی های کاشان به این شهر سفر می کنند . در بازار کاشان ، حجره های قالی های دستباف بسیاری وجود دارد .

کارخانه های تولید فرش ماشینی بسیار در کاشان وجود دارد که بهترین فرش های  ماشینی را با طرح هایی که از  قالی های دستباف اقتباس گرفته اند ، تولید می  کنند . تولید این فرش های دستبافتگونه توانسته است غوغا ایجاد کند و سیل عظیمی از تاجران را به سوی این شهر بکشاند . بسیاری از تاجران و کسبه ها که در شهرهایی زندگی می کنند که آن شهر قدرت تولید فرش را ندارد با سفر به کاشان ، خرید عمده فرش های کاشان را انجام می دهند .
شهرستان کاشان شهر کوچکی است که ظرفیت محدودی برای مسافران دارد . سفرهایی که برای خرید فرش به کاشان انجام می شود اصولا دست جمعی است . عده ای از تجار و یا کسبه ها از شهری جمع می شوند و برای خرید فرش کاشان به این شهر سفر می کنند . بهتر است قبل از  سفر ، مکان خود را برای اقامتگاه رزرو کنند . انتخاب هتل های لوکس ، هتل های  سنتی و یا سوییت های مبله در کاشان ، بستگی به سلیقه مسافران دارد . تجار می توانند با رزرو اقامتگاه مناسب در کاشان ، سفر کاری خود را با آرامش آغاز کنند و با آرامشی کامل نسبت به خرید فرش در کاشان اقدام کنند .
شرکت بهتوریست ، یکی از شرکت های گردشگری در کاشان می باشد که به مسافران در زمینه تجارت و سیاحت اطلاعات کامل می دهد . اگر خریداران فرش کاشان در زمینه انتخاب بهترین برند فرش ، مشاوره می خواهند ، شرکت بهتوریست ، بهترین کارخانه های فرش کاشان را به آنها معرفی می کند . علاوه بر این ، این شرکت ، بهترین هتل های سنتی و لوکس ، انواع سوییت های مبله در کاشان ، خانه های ویلایی در نیاسر و قمصر را برای مسافرانی که  برای تجارت به کاشان آمده اند را رزرو می کند .
کاشان مرکز خرید قالی های زیبا
ویژگی های فرش کاشان
فرش های کاشان دارای چه ویژگی هایی است که خریداران را از سراسر جهان به سمت خود می کشاند ؟
از ویژگی  فرش های کاشان می توان به موارد زیر اشاره کرد :
تولید قالی با بهترین الیاف : قالی های دستباف کاشان با پشم طبیعی و ابریشم باکیفیت بافته می شود . الیاف این قالی ها ، عایقی برای جلوگیری از  سرما و گرما است و بهترین کف پوش برای زمستان و تابستان است . الیاف پشم که در این قالی ها به کار گرفته شده است در تابستان خنک و در زمستان گرم است . تولید کنندگان فرش های ماشینی نیز در بافت محصولات ماشینی کاشان ، نوعی الیاف که شباهت بسیاری  به پشم طبیعی دارند به کار بردند . الیاف آکریلیک مصنوعی بهترین جایگزین به جای پشم طبیعی است .
طرح و نگاره های زیبا : زیباترین و اصیل ترین طرح های قالی منسوب به قالی های کاشان است . طرح ترنج و لچک ، طرح های زیبای افشان ، طرح شکارگاه ، طرح خشتی از طرح های قالی های کاشان است که توسط بهترین طراحان کاشانی کشیده شده است .
اگر به دنبال بهترین قالی های دستباف کاشان و بهترین فرش های ماشینی کاشان هستید با مشاورین بهتوریست تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند .


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید