:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

پارک های اسکان کاشان

کمپ گردشگری کاشانسفر به کاشان همیشه می تواند یک گزینه عالی باشد برای گردشگران و مسافران . از یک سو در مرکز بودن کاشان و نزدیکی به شهرهای بزرگی چون اصفهان و تهران و از سویی دیگر وجود انبوهی از جاذبه های دیدنی و چشم نواز طبیعی ، باستانی و سنتی در این شهر کوچک با قدمت بیش از 7500 سال ؛ شهر کاشان را تبدیل یکی از شهر های توریستی و گردشگری ایران کرده است .

سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادی به کاشان سفر می کنند که البته سفر به کاشان در نوروز و ایام گلابگیری و نیز در زمان برپایی جشنواره گل و گلاب کاشان ، نیاسر ، قمصر و برزک به اوج خود می رسد .

عده ای با تور های گردشگری کاشاننیاسر قمصر ابیانهبرزک و یا تور گلابگیری کاشاننیاسرقمصربرزک سفر خود را آغاز می کنند و بسته به علایق خود ، نوع تور را مشخص می کنند و بقیه مدیریت سفر را به متولیان تور می سپارند .
عده ای سفر های لوکس را می پسندند و دوست ندارند در قید و بند از پیش تعیین شده باشند .
اما اکثریت مردم دوست دارند با هزینه های کم سفری خاطره انگیز داشته باشند و به اقامت در هتل های لوکس و رستوران های مدرن علاقه ای ندارند و یا به خاطر بالا بودن هزینه های آن ترجیح می دهند سفرشان ، اقتصادی تر باشد .
اقدامات به توریست برای سفر ارزان به کاشان
یکی از راه های پایین آوردن هزینه های سفر به کاشان ، اسکان ارزان قیمت است و اگر از آن دسته از گردشگران عزیزی هستید که در این مورد ، سختگیر نیستید ؛ اولین پیشنهاد به توریست ، اقامت در پارک های اسکان در کاشان و کمپ گردشگری می باشد . در پارک اسکان در کاشان و به طور کلی در همه شهر ها ، مبلغ ناچیزی به عنوان ورودی پرداخت می کنید و از امکانات رفاهی آن منطقه در امنیت کامل استفاده می کنید .
معرفی پارک های اسکان در کاشان :
مجموعه رفاهی – تفریحی شهروند کاشان : این مجموعه یک پارک مستقل است که دارای قسمتی مسقف می باشد و با امکانات رفاهی شامل چادر ، زیر انداز و وسایل خواب ( پتو و بالش ) و ... آماده ی پذیرایی و اسکان مسافران کاشان می باشد .
کمپ شهربانو : این کمپ نیز با فضایی دلباز و مفرح و همچنین با امکانات رفاهی – تفریحی مناسب یک اقامتگاه ارزان قیمت در کاشان به شمار می رود و در خدمت گردشگران گرامی می باشد .
پارک آیت الله مدنی کاشان : در بلوار قطب راوندی با ارائه امکانات رفاهی و نیز امکان استفاده از زمین بازی برای کودکان و شهربازی هم گزینه مناسبی برای اسکان مسافران کاشان می باشد .
اما وب سایت به توریست برای ان دسته از مسافرانی که علاقه مند به سفر ارزان به کاشان هستند ولی دوست دارند در مکانی دنج و آرام و به دور از هیاهو اقامت گزینند ،سوئیت های ارزان قیمت ، خانه مسافر یک خوابه و دو خوابه ، ویلا ، خانه باغ و ... در کاشان و نیاسر و قمصر ، برای ارائه مسافران و مهمانان گرامی تدارک دیده است که با توجه به علاقه مندی خود و بودجه ای که در نظر گرفته اید می توانید اقدام به رزرو و اجاره یکی از آن ها کنید و سفری بدون استرس را آغاز نمایید .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید