:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

لیست هتل های سنتی کاشان

در سال های اخیر شهر کاشان جزء یکی از مهم ترین شهرهای تاریخی جهان شناخته می شود . بافت بناهای این شهر تاریخی به دلیل قدمت 7000 ساله خود ، سبب تاریخی شدن این شهر گشته است . با سفر به کاشان ، بدون شک خانه های تاریخی زیادی را می توانید ببینید . معماری ساخت این بناهای قدیمی به گونه ای بوده است که از زمان های پیشین تا به الان در برابر رخدادهای طبیعی مقاوم و پابرجا مانده است . کاشان به دلیل وجود این خانه های تاریخی سالانه تعداد زیادی از گردشگران خارجی و داخلی را به سوی خود جذب کرده است. مسئولین میراث فرهنگی بر این باور هستند که به دلایل مهم و مختلفی چون جذب گردشگران داخلی و خارجی ،جهت آشنایی بیشتر گردشگران با محیط و سبک زندگی سنتی گذشتگان و هم چنین برطرف کردن کنجکاوی مسافران به سبک زندگی در خانه های تاریخی کاشان ، می توان خانه های تاریخی را از حالت بازدیدی مطلق درآورد و امکانات استفاده به منظور اقامتگاه سنتی یا هتل سنتی را در آن جای داد . این تغییر کاربردی در سال های اخیر شامل حال برخی از خانه های تاریخی کاشان شده است که در زیر به بررسی ویژگیها و امکانات هتل های سنتی کاشان می پردازیم

ویژگی های بهترین هتل سنتی کاشان

•  امکانات هتل : سطح کیفیت و به روز بودن امکانات موجود در یک اقامتگاه سنتی یکی از نکته هایی است که مد نظر گردشگران برای اقامت در کاشان است و تاثیر بسزایی در انتخاب توریست ها و مسافران دارد.

• عملکرد پرسنل هتل : گزینه ی بعدی که مد نظر یک گردشگر تاریخی برای انتخاب اقامتگاه مناسب در کاشان قرار دارد ، نحوه ی عملکرد پرسنل اقامتگاه می باشد . برای مثال وقتی با نحوه ی برخورد خوب و خوش مسئولین اقامتگاه یا حتی خدمه ی آنجا مواجه می شویم ، ترغیب می شویم تا زمان اقامت در کاشان را افزایش دهیم و آن مکان را به دوستان و آشنایان خود توصیه کنیم .

• آسایش و آرامش در هتل : داشتن حس و حال خوب و خاطری آسوده و راحتی در انتخاب یک اقامتگاه مناسب در کاشان برای گردشگر مورد مهمی است که هم چنین می تواند در مراجعات سفر بعدی به آن هتل تاثیر داشته باشد . همانطور که زیاد این جمله را شنیده ایم که هیچ جا مثل خونه ی خود آدم نمی شود ، بر این اساس می توان آسایش و آرامش اقامتگاه را مهم ترین ویژگی برای گزینش از سوی مسافر قرار داد.

کیفیت غذای هتل : سرویس دهی و امکانات موجود در رستوران یا غذاخوری یک اقامتگاه و ارائه بهترین غذا ها از نظر کیفیت یکی دیگر از دیدگاه های مسافر برای رزرو هتل یا رزرو اقامتگاه در کاشان می باشد.

• تعرفه قیمت : گردشگران می توانند به صورت اینترنتی قبل از رزرو هتل سنتی ، آن را از نظر قیمت کرایه اتاق و سرویس دهی با یکدیگر مقایسه نموده تا بهترین انتخاب برای رزرو اقامتگاه را با توجه بودجه ی خود در نظر بگیرند .

• موقعیت جغرافیایی هتل : اگر می خواهید در اقامتگاهی در مرکز شهر اقامت گزینید تا به سهولت به امکانات مهمی در شهر مثل اماکن گردشگری کاشان وسایل حمل و نقل ، و اماکن تفریحی ، درمانگاه، فروشگاه های خرید خوراک و پوشاک و... دسترسی داشته باشید ، لیست هتل های کاشان را در این مقاله به همراه آدرس آنها بررسی کردیم که با توجه به شرایط خود می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید .

• امنیت هتل : یک هتل مناسب از نظر توریست اقامتگاهی است که بتواند از نظر جانی و مالی در امنیت کامل باشد به این صورت که دارای مدیران مسئولیت پذیر بابت فراهم نمودن امنیت مسافر از هر لحاظ باشد و این اطمینان خاطر و تضمین را در قبال جان به مسافران خود بدهد. هم چنین امکان بیمه مسافران را داشته باشند .

• بهداشت هتل : رعایت نکات بهداشتی نظیر تمیز و مرتب بودن اتاق ها و سرویس بهداشتی و حتی محوطه ی اقامتگاه اولین نکته ای است که در دید اولیه ی یک گردشگر از آن مکان است و به طور واضح قابل مشاهده است.

لیست هتل های سنتی کاشانهتل سنتی نقلی کاشان
اقامتگاه بوم گردی خانه نقلی کاشان واقع در محله های قدیمی شهر و مربوط به دوره ی پهلوی است . این بنا در سال 1395 مرمت و بازسارزی شده و به عنوان محل اقامت مسافران کاشان به بهره برداری رسیده است . این سرای قدیمی دارای سه حیاط و 3 طبقه زیر زمین، همکف و طبقه ی اول می باشد. موقعیت مکانی این بنای تاریخی در مرکز شهر می باشد که سهولت دسترسی به خانه های تاریخی و بازار کاشان را امکان پذیر می کند .
آدرس هتل نقلی کاشان : خیابان فاضل نراقی، پشت مسجد آقابزرگ، گذر آب انبار خان، کاشی

هتل سنتی خانه مرشدی کاشان
اقامتگاه سنتی مرشدی کاشان ، 250 سال پیش بنا گذاری شد و در محله های تاریخی کاشان قرار دارد. این بنا با حفظ بافت سنتی خود بازسازی و سال 1395 جهت اقامت گردشگران آغاز به کار کرد. این سرای تاریخی بی نظیر دارای 8 اتاق در دو حیاط واقع در آن می باشد.
آدرس هتل سنتی مرشدی : کاشان - میدان کمال الملک - خیابان دروازه اصفهان - کوچه بوستانی

 هتل سنتی آمیرزا کاشان
اقامتگاه سنتی آمیرزا کاشان مربوط به دوران قاجار است و در سال 1397 مرمت و بازسازی شد و به یک محل مناسب برای اقامت مسافران کاشان تبدیل شده است. این اقامتگاه دارای 12 اتاق در دو طبقه خانه با امکانات مناسب جهت حال مسافر می باشد . وجود این اقامتگاه در مرکز شهر باعث دسترسی راحت به مکان های تاریخی کاشان و امکانات شهری شده است.
آدرس هتل آمیرزا کاشان : میدان کمال الملک - خیابان فاضل نراقی - کوچه فرهنگ 24

هتل سنتی عامری ها کاشان
اقامتگاه سنتی عامری ها کاشان با مساحت 12000 متر مربع جزء بزرگترین خانه تاریخی در کاشان می باشد . سرای عامری ها در سال 1393 تغییر کاربری داده و به اقامتگاه عامری ها تبدیل شده است . این اقامتگاه دارای 16 اتاق با بهترین امکانات و دو حیاط که در قدیم به حیاط اندرونی و حیاط بیرونی نام می برده شده است برای بهترین خدمت رسانی به مسافرین خود می باشد .
آدرس سرای عامری ها : کاشان - محله ملا میر احمد - خیابان علوی

هتل سنتی مهینستان راهب کاشان
اقامتگاه سنتی مهینستان راهب کاشان نیز در زمان قاجار بنا شده است و در سال 1389 مرمت و بازسازی آن شروع شده تا سال 1393 که به بهره برداری جهت اقامت مسافران کاشان شده است. این بنا دارای 16 اتاق و حیاط اصلی و حیاط خلوت است.
آدرس هتل سنتی مهینستان راهب کاشان : خیابان فاضل نراقی - محله درب باغ - کوچه فرهنگ31

هتل سنتی درب باغ کاشان
اقامتگاه سنتی سرای درب باغ کاشان در دوره ی رضاشاه پهلوی بناگذاری شده است و شامل 5 اتاق است. همچنین این بنای قدیمی در سال 1395 بازسازی شد و مورد بهره برداری عموم گردشگران خارجی و داخلی قرار گرفت . این سرای سنتی زیبا دارای یک حیاط و کافی شاپ می باشد.
آدرس هتل سنتی درب باغ کاشان : خیابان فاضل نراقی - کوچه فرهنگ ۳۱ - سمت راست کوچه - گذر درب باغ

هتل سنتی نگین کاشان
اقامتگاه سنتی نگین کاشان دارای قدمتی 250 ساله می باشد که بعد از مرمت و بازسازی در سال 1390 جهت اقامت گردشگران آماده گردید . این اقامتگاه سنتی دارای 35 اتاق و در 5 حیاط خود و هم چنین رستوران سنتی می باشد. این اقامتگاه در خیابان محتشم واقع شده است و نزدیک به بازار کاشان می باشد.
آدرس هتل سنتی نگین کاشان : خیابان محتشم کاشانی، کوچه شهیدان ثابت، خانه سنتی نگین

اقامتگاه سنتی پارسی کاشان
اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان مرمت و بازسازی شده و در سال 1397 جهت میزبانی از مسافران شهر تاریخی کاشان به بهره برداری رسیده است. این مکان تاریخی دارای قدمتی 200 ساله است ، که به دوران قاجار  و هم چنین دوره ی پهلوی بر می گردد. سرای پارسی دارای 11 اتاق در زیر زمین و همکف و طبقه ی اول و نیز پشت بام است که با معماری سنتی خود فضایی دلنشین را برای مسافران در این بنا تداعی می کند. و به راحتی می توانند به خانه های تاریخی کاشان دسترسی داشته باشند.
آدرس خانه پارسی کاشان : خیابان فاضل نراقی - فرهنگ 5 - انتهای کوچه سمت راست - رو به روی خانه معماران

 هتل سنتی منوچهری کاشان
اقامتگاه سنتی منوچهری کاشان دارای قدمتی 400 ساله است که در دو قسمت که یک قسمت آن در سال 1390 و قسمت دیگر در سال 1396 به اقامتگاهی مناسب تبدیل شده است. این بنای تاریخی دارای 20 اتاق مجزا می باشد که در سه طرف حیاط قرار گرفته اند. این بنا دارای رستوران  سنتی گونه ای می باشد که لذت خوردن غذا در آن مکان را برای مسافر چندیدن برابر دلنشین می کند.
آدرس هتل سنتی منوچهری کاشان : میدان کمال الملک – خیابان محتشم کاشانی

 اقامتگاه سنتی صادقی کاشان
اقامتگاه بوم گردی صادقی کاشان یکی از جاذبه های قدیمی شهر کاشان است که دوران زندیه بنا شده است و پس از مرمت و بازسازی سال 1378 به اقامتگاهی مناسب جهت رفاه حال گردشگران تبدیل شده است. این اقامتگاه سنتی دارای دو حیاط بالا و پایین است که شامل 10 اتاق با امکانات رفاهی مناسب می باشد.
آدرس اقامتگاه بوم گردی صادقی کاشان : خیابان فاضل نراقی - ابتدای خیابان علوی - کوی شهید هاشمیان

اقامتگاه سنتی اطلسی کاشان

اقامتگاه و خانه سنتی اطلسی کاشان یکی از خانه های قدیمی با قدمتی 200 ساله می باشد که در بافت قدیمی شهر و اطراف خیابان علوی واقع شده است . این بنای تاریخی و زیبا به دست هنرمندان معمار ایرانی مرمت و بازسازی شده و قسمتهایی به آن اضافه شده است و برای اسکان در اختیار مسافران و گردشگران علاقه مند قرار داده می شود .
خانه سنتی اطلسی کاشان مانند اکثر خانه های قدیم دارای بادگیر و سرداب و حیاطی بزرگ و حوضی در میان است . با اتاق هایی که به سبک سنتی تجهیز شده اند و می تواند شبی خاطره انگیز را در سفر به کاشان برای شما به ارمغان بیاورد .
آدرس اقامتگاه سنتی اطلسی کاشان : کاشان، خیابان علوی ، کوچه باستان پنجم (کوشک صفی) ، پلاک ششم ، بوتیک هتل خانه , اقامتگاه سنتی اطلسی

شرکت خدماتی به توریست جهت رفاه حال مسافران مقدمات لازم جهت رزرو خانه نقلی کاشان و خانه مرشدی کاشان را فراهم مینماید جهت تماس برای رزو هتل سنتی اینجا کلیک کنید .
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید