:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اقامتگاه های سنتی کاشان به همراه آدرس (قسمت دوم)

نمایی از اتاقی در اقامتگاه سنتی کاسیان کاشان
کاشان شهری باستانی در شمال استان اصفهان می باشد که به خاطر برخورداری از جاذبه های گردشگری فوق العاده ش ، بسیار مورد توجه جهانگردان و گردشگران قرار گرفته است .
فاصله تهران تا کاشان 244 کیلومتر می باشد . بنابراین اگر از سمت تهران به کاشان سفر می کنید با ماشین حدود 2 ساعت و نیم در راه خواهید بود .
اسکان در کاشان
برای اقامت در کاشان گزینه های متنوعی پیش رو دارید که مطابق سلیقه و هزینه می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید .
هتل های کاشان : کاشان هتل های زیادی برای اسکان مسافران عزیز دارد ؛ هتل امیر کبیر کاشان ، هتل نگارستان کاشان ، هتل کوثر کاشان ، هتل خانه رز کاشان و هتل سیاح هتل های خوب کاشان هستند .
منزل و آپارتمان مبله در کاشان : که هم مناسب سفرهای خانوادگی می باشد و هم نسبت به سایر گزینه های اسکان هزینه کمتری دارد .
هتل های سنتی یا همان اقامتگاه های سنتی کاشان : کاشان اقامتگاه های سنتی زیادی دارد که همه در بافت قدیمی و تاریخی شهر واقع شده اند .حس زیبای زندگی و آرامش در این خانه ها و هیجان سفر به تاریخ بسیاری از مسافران و گردشگران ایرانی و حتی خارجی را به سوی اقامت در این اقامتگاه های سنتی می کشاند .
در این مقاله به معرفی تعدادی از این اقامتگاه های زیبا  و قدیمی می پردازیم . قسمت اول معرفی اقامتگاه های سنتی کاشان را نیز حتما مطالعه بفرمایید .
هتل سنتی کاسیان - کاشانهتل سنتی کاسیان کاشان :
اقامتگاه سنتی کاسیان کاشان یا به عبارتی خانه تاریخی گیوی کاشان ، یکی از خانه های تاریخی و زیبای کاشان است با قدمت حدود 100 سال که بعد از بازسازی و زیباسازی و تجهیز آن تبدیل به یک هتل سنتی با شکوه در شهر کاشان گردیده است .
هتل سنتی کاسیان کاشان شامل 17 اتاق در دو طبقه می باشد با حیاطی بزگ و فضایی دل انگیز که می توان ساعاتی را دور از شلوغی شهر های مدرن در کوچه پس کوچه های قدیمی شهر سپری کرد . مقاله تخصصی درباره ی اقامتگاه سنتی کاسیان را اینجا بخوانید .
آدرس اقامتگاه سنتی کاسیان کاشان : خیابان آیه الله کاشانی ، کوی ملک آباد ، جنب زیارت طاهر و منصور ، ملک آباد پنجم
شماره تلفن تماس با هتل کاسیان کاشان : 55455556 -031
هتل ها و اقامت گاه های سنتی کاشان
هتل اطلسی کاشان :
قدمت هتل سنتی اطلسی کاشان حدود 200 سال است و با معماری زیبا و قدیمی خود به نام معماری گودال باغچه ؛ که مختص شهر های کویری مثل کاشان می باشد محیطی زیبا و دلچسب برای علاقه مندان به تاریخ فراهم آورده است .
اقامتگاه سنتی اطلسی کاشان همچون اغلب خانه های تاریخی این شهر شامل اتاق های پنج دری ، سرداب ، حوضخانه و حیاطی بزرگ و با صفا می باشد . مقاله تخصصی درباره ی اقامتگاه سنتی اطلسی را اینجا بخوانید .
آدرس اقامت سرای خانه اطلسی کاشان : خیابان علوی ، کوچه باستان پنجم ، پلاک ششم ، بوتیک هتل خانه اطلسی
شماره تماس با اقامتگاه سنتی خانه اطلسی کاشان : 55225134 -031
هتل های سنتی کاشان - هتل فلاحتیهتل سنتی فلاحتی کاشان :
اقامتگاه سنتی فلاحتی کاشان با قدمت 200 سال در سال 1398 پس از ترمیم به عنوان اقامتگاه سنتی به بهره برداری رسید .
اقامتگاه سنتی فلاحتی با ظرفیت 60 نفر در 20 اتاق که در 3 طبقه بنا شده اند فضایی دلنشین و روح نواز را برایتان به ارمغان آورده است . مقاله تخصصی درباره ی اقامتگاه سنتی فلاحتی را اینجا بخوانید .
آدرس اقامتگاه سنتی فلاحتی کاشان : میدان امام خمینی ، خیابان محتشم ، کوچه قدر 24 ، جنب مسجد و حسینیه قاسم ابن الحسن
شماره تماس با اقامتگاه سنتی فلاحتی کاشان : 55241831 -031
سرای درب باغ کاشان :
اقامتگاه سنتی سرای درب باغ کاشان نتیجه دو سال زحمتی است که باعشق برای مرمت و احیای بنای قدیمی یکصد ساله ی آن کشیده شده است .
اقامتگاه چهار ستاره ی درب باغ کاشان که قدمت آن به دوره ی پهلوی اول باز می گردد دارای 5 اتاق با حیاطی زیبا و دنج می باشد .
آدرس اقامتگاه سنتی درب باغ کاشان : خیابان فاضل نراقی ، کوچه فرهنگ 31
شماره تماس با سرای درب باغ کاشان : 55441968 -031
رزرو هتل سنتی در کاشاناقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان :
قدمت خانه تاریخی پارسی کاشان به اواخر دوره قاجار و اوایل دوره پهلوی و حدود 200 سال قبل باز می گردد . اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان دارای 11 اتاق در طبقات همکف ، زیر زمین ، اول و پشت بام می باشد . گفتنی است که این اقامتگاه فاقد تلویزیون می باشد .
آدرس اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان : خیابان فاضل نراقی ، فرهنگ پنجم ، انتهای کوچه سمت راست
شماره تماس با خانه پارسی کاشان : 55447410 – 031
رزرو هتل سنتی های کاشاناقامتگاه سنتی سروا کاشان :
خانه ی باستانی سروا کاشان با 200 سال قدمت در دو نیم طبقه بنا شده است و دارای 5 اتاق با معماری سنتی زیبا می باشد . اتاق های این مجموعه هم فاقد تلویزیون می باشند .
آدرس اقامتگاه سنتی سروا کاشان : خیابان ملا حبیب اله شریف ، گذر دروازه اصفهان ، کوچه باباییها ، جنب مسجد باباییها
شماره تماس با هتل سنتی سروا کاشان : 55223126 – 031
اقامتگاه سنتی احسان کاشان :
اقامتگاه زیبا و سنتی احسان کاشان شامل 29 اتاق با معماری و چیدمان کاملا سنتی و اصیل می باشد . این خانه در محله قدیمی درب باغ کاشان از قدیمی ترین محلات شهر کاشان واقع شده است .
آدرس اقامتگاه سنتی احسان کاشان : میدان کمال الملک ، کوچه روبروی مسجد آقا بزرگ
شماره تماس با اقامتگاه سنتی احسان کاشان : 55446833-55464600 -031
رزرو اقامتگاه های سنتی در کاشاناقامتگاه سنتی آمیرزا کاشان :
اقامتگاه قدیمی و تاریخی آمیرزای کاشان یادگار دوره قاجاریه و متعلق به 150 سال قبل می باشد  و در سال 1397 به عنوان اقامتگاه سنتی در کاشان به بهره برداری رسید .
اقامتگاه سنتی آمیرزا دارای 12 اتاق در زیرزمین و و طبقه همکف می باشد .
آدرس اقامتگاه سنتی آمیرزا کاشان : میدان کمال الملک ، خیابان فاضل نراقی ، کوچه فرهنگ 24
شماره تماس با اقامتگاه سنتی آمیرزا کاشان : 55221147 -031و 09133629918 و 09133617131
قبل از رزرو اتاق های این هتل ها باید به نکاتی بپردازم که حائز اهمیت است :

•    هتل های سنتی کاشان در محله های قدیمی کاشان قرار دارند که کوچه ها اغلب باریک و تنگ هستند بنابراین تعداد اندکی از این اقامتگاه های سنتی کاشان دارای پارکینگ هستند .
•    اگر دوست دارید که هتل سنتی محل اقامت شما در کاشان دارای رستوران و کافی شاپ باشد حتما قبل از رزرو هتل از وجود آن اطلاع پیدا کنید ، چرا که ممکن است به علت محدودیت فضا فاقد این آپشن باشند .
•    برخی اقامتگاه های سنتی مخصوصا اقامتگاه های بومگردی دارای سرویس بهداشتی حمام و دستشویی به طور اختصاصی داخل هر اتاق نیستند و برخی اتاق های آن مجموعه دارای سرویس بهداشتی مشترک در حیاط می باشند .
•    و نکته آخر اینکه اغلب هتل های سنتی در قسمت ورودی و در طبقات دارای پله هستند و بالطبع یک فضای سنتی فاقد آسانسور است .

اگر تصمیم دارید به کاشان سفر کنید در وبسایت بهتوریست مطالب خواندنی در مورد دیدنی ها و آداب و رسوم این شهر و معرفی هتل های سنتی وجود دارد که دانستن آن ها در این سفر جذاب خالی از لطف نیست . می توانید قسمت اول از مقاله معرفی اقامتگاه های سنتی کاشان و آدرس آن ها را در این لینک مطالعه نمایید .
برای رزرو هتل سنتی در کاشان و یا اجاره روزانه منزل و آپارتمان مبله و سوئیت در کاشان و نیاسر و قمصر با مشاوران بهتوریست در ارتباط باشید و برای رزرو آنلاین کلیک کنید .


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید