:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

هتل سنتی مرشدی 2 ( ادیب )

اقامتگاه سنتی کاشانشهرستان کاشان ، یک شهر باستانی و قدیمی است که قدم زدن در کوچه هایی با دیوار های کاهگلی ، آرامشبخش است . وجود خانه های قدیمی در این شهر ، باعث جدب توریست های داخلی و خارجی شده است . بسیاری از این خانه های تاریخی به اقامتگاه مسافران تبدیل شده است .

هتل سنتی ادیب یا فاز دوم خانه مرشدی یکی از این اقامتگاه های سنتی کاشان است که قدمت بنای آن ، 250 ساله است و دارای معماری باشکوه ، رستوارن مرشدی و تورهای گردشگری می باشد . چند روزی اقامت در این هتل های سنتی ، آدمی را از دغدغه های روزانه به دور می کند .
هتل سنتی ادیب ، یکی از خانه های قدیمی معروف کاشان است که شرکت به توریست شرایط رزرو هتل سنتی ادیب را فراهم کرده است . این خانه تاریخی که در خیابان فاضل نراقی واقع شده است به عنوان اقامتگاه سنتی کاشان معرفی شده است .
امکانات هتل سنتی ادیب
این خانه زیبا و با صفا دارای 17 باب اتاق با سقف های گرد و قدیمی می باشد .
• هزینه اقامت کودکان زیر 5 سال ، رایگان است .
سوییت های مسافران در  این هتل سنتی ، همگی دارای تلویزیون ، اینترنت پر سرعت ، تلفن ، سرویس فرنگی ، سرویس ایرانی می باشد .
• این اقامتگاه سنتی ، دارای امکاناتی از قبیل پارکینگ ، رستوران ، فروشگاه و غرفه ، نمازخانه ، سالن ورزش ، سونا و جکوزی و استخر می باشد .
نمای هتل سنتی ادیب
آدرس کامل هتل سنتی ادیب کاشان ، میدان کمال الملک ، خیابان فاضل نراقی ، کوچه موحد پور ، اقامتگاه خانه مرشدی 2 ( ادیب ) است . وجود این خانه در بافت قدیمی شهرستان کاشان با کوچه های کاهگلی و قدیمی ، روح آدمی را جلا می دهد . وجود زیر زمین و خنک بودن آن در تابستان ، راحتی مسافران را در فصل های گرم فراهم می آورد . وجو حوض در حیاط بزرگ این هتل سنتی ، ، نمای آن را تماشایی کرده است . حیاطی با کف پوشی از خشت های قدیمی با ایوان هایی پوشیده از فرش ، زیبایی این هتل زیبا و سنتی را چند برابر کرده است . صدای فواره آب در حوض های بزرگ در حیاط باصفای این خانه های قدیمی ، شگفت انگیز است .
رزرو اقامتگاه سنتی کاشان
شرکت به توریست ، به دلیل استقبال بی نظیر مسافران از هتل سنتی کاشان ، شرایط رزرو آنلاین آن ها را فراهم کرده است . به دلیل کم بودن تعداد اتاق های این هتل های سنتی ، بهتر است مسافران ، از قبل اقدام به رزور آن ها کنند تا با خیالی آسوده سفر کنند و در محیطی پر از آرامش ، اقامت خود را بر گزینند . مسافران می توانند با دیدن عکس اقامتگاه های مناسب در سایت به توریست ، محل اقامت خود را انتخاب کرده و با پرداخت بیعانه ای اندک ، نسبت به رزرو آن اقدام کنند .
برای دریافت اطلاعات کامل در مورد اقامت و امکانات هتل مرشدی 2 ، با مشاروین به توریست تماس حاصل فرمایید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید