:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اقامت در هتل های سنتی کاشان | رزرو هتل و اجاره سوییت در کاشان

خانه تاریخی ادیب کاشان
یکی از قسمت های خاطره انگیز سفر که می تواند یاداوری آن حتی پس از سال ها شادی آفرین باشد و دوباره دل آدمی را به سمت و سوی سفری دیگر سوق دهد همان ،اقامت است .
شاید شما به شهر ها و روستاها و مناطق زیادی در کشور زیبا و پناور خودمان سفر کرده باشید ؛ نمیدانم به شمال ، به جنوب ، شرق ، غرب ، کوهستانی ،کویری و ... . اما در هر کدام از این مناطق طعم و مزه ی اقامت فرق می کند . مثلا در شمال کشور شما دوست دارید در یک ویلای زیبا کنار دریا اقامت داشته باشید و یا اینکه در یک کلبه جنگلی در حاشیه یا اعماق جنگل و شاید چادر مسافرتی خودتان را در کنار رودخانه ای سروپا کنید و در کنار خانواده و دوستانتان ، با یک قوری چای آتشی از سفر لذت ببرید . شکی نیست که در همه ی این حالات به شما خوش خواهد گذشت .
حال قصد دارم شما را به سفری خاطره انگیز به نواحی مرکزی ایران ببرم . جایی که در آن ، نه خبر از جنگل است و نه اثری از دریای مواج ، اما به اندازه جنگل و دریای شمال زیبایی و جذابیت دارد .
شهری در مجاورت کویر مرکزی ایران که بنای اولیه آن به 7500 سال قبل با یک تمدن غنی باز می گردد .
آری ، کمتر کسی است که وقتی صحبت از تمدن و فرهنگ شهرنشینی 7500 ساله به میان آید شهر فرهنگ و تمدن و تاریخ ، شهر فرش ، شهر سنت های اصیل ، شهر اولین تمدن آریایی ، شهر خوش عطر و بوی ایران ، شهر گل و گلاب ، شهر اردیبهشت و شهر زیباترین خانه های تاریخی ایران و زادگاه قدیمی ترین تمدن شهرنشینی جهان ، این مروارید کویر یعنی شهر تاریخی کاشان در ذهنش تجلی پیدا نکند .
آوازه ی فصل بهار کاشان ، مخصوصا در فروردین و اردیبهشت ماه ، نه تنها در میان اکثر مردم ایران بلکه گردشگران خارج از مرز های کشورمان پیچیده است و کثرت سفر ها به کاشان در این ایام ، نشانگر این مدعا می باشد .
هر ساله در ایام عید سال نو ، کاشان مقصد بسیاری از مسافران نوروزی که به قصد جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهر ، به آن سفر می کنند ؛ مکان هایی چون باغ تاریخی فین کاشان که به ثبت آثار جهانی یونسکو رسیده است و خانه های تاریخی و زیبایی چون خانه طباطبایی ها که عروس خانه های تاریخی ایران لقب گرفته است ، کویر و دریاچه نمک که هدیه های بی نظیر خداوند به این شهر است و طبیعت زیبایی که در روستاها و اطراف این شهر کویری چشم هر بیننده ای را می نوازد .
و هنوز چندی از سفر های نوروزی نگذشته است که بوی عطر و گلاب کاشان در اردیبهشت ، مسافران زیادی را برای تماشای آیین گلابگیری سنتی که در شهر های اطراف کاشان از جمله نیاسر و قمصر و برزک و بسیاری از روستاهای کوچک و بزرگ کاشان برگزار می گردد ، به کاشان می کشاند .
البته سفر به کاشان مختص ایام نوروز و اردیبهشت ماه نیست ، بلکه در تمام طول سال تداوم دارد و در ماه های دیگر سال در روز های پایانی هفته سفرهای کوتاه یکی دو روزه به علت نزدیکی شهر تاریخی کاشان به استان های بزرگی چون تهران و اصفهان صورت می گیرد .
اقامت در کاشان و رزرو هتل سنتی در کاشان
یادتان نرود که همه ی این مقدمه چینی ها برای این بود که بعد از گشت و گذار در شهر کاشان و اطراف آن ، برای اقامت دلنشین شما را به مکان هایی ببرم که حس خوب اقامت با جان شیرینتان عجین گردد .
این اقامتگاه ها جایی جز خانه های قدیمی و تاریخی شهر کاشان نیست که برای پذیرایی از شما مهمانان عزیز بازسازی و مهیا شده اند .
بسیاری از خانه های تاریخی و قدیمی کاشان که اکثرا قدمتی بیش از 200 سال دارند را در برنامه های تلویزیونی و فیلم و سریال ها تماشا کرده اید و آرزوی اسکان و اقامت در آن حتی برای ساعتی را نموده اید .
سفر به کاشان شما را به راحتی به آرزوی زیبایتان می رساند .
در محله های قدیمی کاشان که قدم می زنید ، دیوار های کاهگلی و بلند این خانه ها شما را بی اختیار به سمت و سوی آن می کشاند . بافت قدیمی شهر تاریخی کاشان مملو از خانه های سنتی و قدیمی است که برای اسکان و اقامت تجهیز و بازسازی شده اند و تحت عناوین مختلف از جمله هتل سنتی در کاشان ، اقامتگاه سنتی در کاشان  و اقامتگاه بومگردی در کاشان و یا خانه قدیمی در کاشان به شما معرفی می گردند .
به عنوان مثال ما به شما هتل سنتی منوچهری ، هتل سنتی یا اقامتگاه سنتی خانه مرشدی کاشان ، خانه ادیب و اقامتگاه سنتی اطلسی کاشان ، اقامتگاه سنتی فلاحتی کاشان و اقامتگاه کاسیان کاشان را برای اقامت در کاشان پیشنهاد می دهیم .

بهتوریست ، اقامت خوشی را در این هتل ها و اقامتگاه های سنتی کاشان برایتان آرزو دارد .
شما عزیزان می توانید برای رزرو بهترین اقامتگاه های سنتی کاشان و اطلاع از قیمت اتاق های هتل سنتی در کاشان به قسمت مهمان شو وبسایت بهتوریست مراجعه نمایید .
اگر هم خواهان اسکان در سوئیت و منزل مبله در کاشان هستید هم می توانید اقدام بهرزرو آنلاین نمایید و یا با شماره های مندرج در ابتدای صفحات با مشاوران بهتوریست تماس بگیرید .
 


پیوست ها:
فایلتوضیحاتحجم فایل
دانلود این فایل (اقامت در هتل های سنتی شهر کاشان.pdf)اقامت در هتل های سنتی شهر کاشان.pdf 179 Kb

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید