:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

خانه باغ در نیاسر | اجاره روزانه باغ در نیاسر

اجاره روزانه باغ ویلا در نیاسر
نیاسر منطقه ای خوش آب و هوا در نزدیکی شهر تاریخی و کویری کاشان است که خود یکی از دیدنی های شهر کاشان محسوب می گردد . نیاسر از شهر های شمال غربی کاشان می باشد که حدود 25 کیلومتر با کاشان فاصله دارند .
نیاسر یکی از جذاب ترین نقاط گردشگری شهر کاشان می باشد . نیاسر از نظر فرهنگ و و طبیعت و تاریخ از جمله نقاط گردشگری کاشان هست که مسافران و گردشگران بدون بازدید از آن شهر کاشان را ترک نمی کنند .
با توجه به مستندات تاریخی و ادبی ، قدمت روستای نیاسر به دوره اردشیر بابک می رسد . نیاسر یکی از کهن ترین سکونت گاه های بشری است .
جاذبه های نیاسر :
در اینجا تعدادی از جاذبه های گردشگری نیاسر را نام می بریم :

•    مراسم سنتی گلابگیری
•    مراسم نخل برداری ( تابوت نمادین امام حسین و یارانش) در ششمین روز بعد از شهادت ایشان
•    آبشار نیاسر
•    چشمه ی اسکندریه
•    گرمابه صفوی
•    آتشکده ساسانی نیاسر معروف به چار طاقی نیاسر
•    غار رئیس نیاسر
•    باغ تالار نیاسر
•    کوشک صفوی
شهر نیاسر قدمت و سرسبزی خود را مدیون چشمه ای به نام چشمه ی اسکندریه است همان چشمه ای که سرچشمه ی آبشار زیبای نیاسر می باشد .
گلابگیری در نیاسر
نیاسر یکی از قطب های پرورش گل محمدی و تولید گلاب و عرقیات در کشور است. از اواسط اردیبهشت ماه هر سال تا اواسط خرداد ماه که گل های محمدی در این خطه ی سرسبز می شکفند مراسم سنتی گلابگیری در نیاسر آغاز می گردد و جمع زیادی از گردشگران داخلی و خارجی برای شرکت در این مراسم هر ساله به نیاسر سفر می کنند .
آتشکده نیاسر
گفته می شود که آتشکده نیاسر بوسیله اردشیر بابکان ، مؤسس سلسله ی ساسانی بنا نهاده شده است و این بنا اولین معبدیست که این سلسله برای رواج دین زرتشتی و آتش پرستی بنا کرده است .
چشمه اسکندریه و آبشار نیاسر
کمی پایینتر از آتشکده ساسانی نیاسر ، چشمه آب خنک و گوارایی که به سوی روستا جریان دارد ، دیده می شود که کمی پایینتر به آبشار می ریزد ، سنگ آسیاب آبی را به گردش در می آورد ، آب حمام صفویه و آب کشاورزی مردم روستا را تامین می کند .
مقاله ای تحت عنوان " نیاسر کاشان ، کهن باغشهر ایران زمین " در مورد برخی آثار دیدنی نیاسر در وبسایت بهتوریست درج شده که خواندن آن را به شما غزیزان توصیه می کنم .
اسکان در نیاسر
نیاسر یکی از شهر های  خوش آب و هوای اطراف کاشان است که اغلب مردم کاشان در تابستان برای رهایی از گرمای سوزان ، به آن ها پناه می برند .
حتی مردم شهرهای اطراف کاشان مثل قم و تهران و یا اصفهان برای تنوع آب و هوایی دوست دارند شبی را در این شهر زیبا بگذرانند و یا حتی اقدام به خرید و ساخت باغ و ویلاهای زیبایی در این شهر کرده اند .
خیلی از مسافرانی که به قصد بازدید از اماکن دیدنی کاشان به این شهر سفر می کنند ترجیح می دهند برای اسکان به جای اقامت در منزل و آپارتمان مبله و یا هتل ، به روستاهای اطراف بروند و ضمن استفاده از هوای مطبوع و پاک آنجا شبی را به دور از هیاهوی شهر ، در خانه باغ های آن سپری کنند .
خانه باغ در نیاسر
اکثر باغ های نیاسر در کوچه های تنگ و باریک و در عین حال زیبا که در دو طرف آن درختان میوه و یا دیوار های سنگی و گلی دیده می شود، قرار دارند و خانه هایی قدیمی و تازه ساز در میان آن ها ساخته شده اند .
این خانه باغ ها در سراسر شهر نیاسر پراکنده هستند . در نزدیکی آبشار ، در میان باغات و و اطراف نیاسر و در محله های اطراف چشمه .
نیاسر در همه فصول برای سفر جذاب است ؛ در اواسط اسفند تا اواخر فروردین شکوفه های درختانی چون بادام ، به ، زرد آلو و ... ، از اواسط اردیبهشت تا اواسط خرداد رویش گل های محمدی و آواز بلبل ، در تابستان سرسبزی و میوه دهی درختان ، پاییز رنگ رنگ هم که نیازی به توصیف ندارد و بعد هم که طبیعت سپید رنگ زمستان در روستا علاقه مندان خاص خود را دارد .
به هر حال در هر زمانی به نیاسر سفر کنید می توانید از بودن در آن لذت ببرید . مخصوصا وقتی در ویلا ها و باغ های نیاسر اقامت دارید و میتوانید از نزدیک زندگی روستایی را لمس کنید و سفر خود را خاطره انگیز نمایید .
وبسایت بهتوریست در بخش مهمان شو در کاشان و شهر های اطراف کاشان همچون نیاسر و قمصر اقدام به ارائه عکس خانه های مبله به همراه قیمت آن ها نموده است تا با آگاهی کامل بتوانید خانه باغ و آپارتمان مبله در نیاسر و کاشان و قمصر ، رزرو کنید .
برای اجاره روزانه خانه باغ در نیاسر ، منزل مبله در نیاسر ، اجاره سوئیت در نیاسر ، اجاره روزانه باغ ویلا و ویلا در نیاسر به صفحه مهمان شو مراجعه نمایید و یا با مشاوران بهتوریست تماس بگیرید .
می توانید هم به صورت آنلاین اقدام به رزرو خانه باغ و یا سوئیت در نیاسر نمایید و یا تلفنی منزل و آپارتمان مبله مورد نظرتان را اجاره نمایید .
دقت نمایید در هر دو صورت مبلغی به صورت بیعانه دریافت می گردد . در حقیقت رزرو شما بعد از واریز بیعانه قطعی خواهد شد .
نکته دیگر برای رزرو و اجاره روزانه در کاشان و نیاسر اینست که در ایام عید و گلابگیری و تعطیلات که سفر های زیادی به این شهر ها صورت میگیرد برای اینکه با مشکل اسکان در کاشان و یا اقامت در نیاسر مواجه نشوید حتما چند روز قبل از سفر ، منزل و یا اقامتگاه مورد نظر خود را رزرو نمایید .
بهتوریست سفری پر از خاطرات خوش را برای شما سفر دوستان آرزو می کند .


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید