:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

سفر یکروزه به کاشان و رزرو سوییت مسافرتی

یکی از شهر های استان اصفهان ، که بسیار مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی می باشد ، شهر تاریخی کاشان می باشد که مملو از جاذبه های گردشگری و خانه های تاریخی می باشد . شهر گل و گلاب ، لقبی است که روی این شهرستان گذاشته اند . فصل بهار ، بهترین فرصت برای دیدن از این شهر تاریخی است .

هوای بسیار خنک در نوروز و گلابگیری در اردیبهشت ، این شهر را در فصل بهار ، مملو از مسافر می کند . برای دیدن جاذبه های گردشگری این شهر کوچک تاریخی ، به یک روز زمان نیاز دارید . در این مقاله به افرادی که قصد سفر یکروزه به کاشان را دارند ، آدرس جاذبه های گردشگری کاشان و خانه های تاریخی را ارائه می دهیم تا مسافران عزیز ، در سفر یک روزه ، وقت  خود را صرف پیدا کردن مکان های دیدنی کاشان نکنند .
سفر یکروزه به کاشان
در سفر یک روزه ،چون شما فرصت کمی دارید ، بهتر است از قبل مکانی را برای اقامت یک شب ، رزرو کنید ، بدین صورت ، وقت خود را صرف پیدا کردن هتل و یا سوییت برای اقامت نمی کنید . اگر به دنبال رزرو سوئیت مسافرتی در کاشان هستید ، بهتر است با مشاورین به توریست در تماس باشید شما می توانید عکس هتل سنتی و یا سوییت مبله در کاشان  را از طریق وب سایت به توریست ببینید و نسبت به رزرو آن اقدام کنید . به توریست شما را در امر قیمت اقامتگاه متناسب با بودجه تان راهنمایی می کند .

در سفر یکروزه به کاشان از چه مکان هایی دیدن کنیم ؟
در این سفر یک روزه باید قصد خودتان را از اینکه چه مکانی را می خواهید ببینید مشخص کنید . اگر در اردیبهشت سفر می کنید ، بهترین فرصت برای دیدن مراسم گلابگیری در قمصر و نیاسر می باشد .
سفر خود را با رفتن به خیابان امیرکبیر و دیدن از باغ فین کاشان آغاز کنید و پس از دیدن حمام تاریخی فین ، تپه های سیلک را ببینید . زیاد وقت خود را هدر ندهید و سپس به سمت مرکز شهر بروید و به طرف میدان کمال الملک و خیابان علوی که مملو از خانه های تاریخی است بروید . از خانه عامری ها ، خانه عباسیان ، خانه طباطبایی ها ، خانه بروجردی ها و حمام تاریخی سلطان میر احمد ، دیدن کنید .
اگر فقط فرصت دیدن یکی از این خانه ها را دارید ، پیشنهاد ما به شما دیدن خانه طباطبایی ها و خانه بروجردی ها است .
بازار سنتی کاشان جایی برای خرید سوغات
بعد از دیدن از خانه های تاریخی می توانید به سمت بازار که اواسط خیابان بابا افضل است حرکت کنید . بازار سنتی کاشان ، نزدیک به خیابان علوی است . بازار کاشان ، جاذبه های گردشگری فراوان و بناهای تاریخی بسیار ی از جمله کاروانسرای میر  پنج ، تیمچه معروف امین الدوله ، تیمچه بخشی ، تیچه سیدآقا ، تیمچه صباغ ، آب انبار بالا بازار ، آب انبار درب زنجیر ، مسجد طمقاچی ها و ... می باشد . برای خرید مس بهتر است به بازار مس گرها بروید . دیدن مغازه های قدیمی با سقف های گرد ،  روح آدمی را جلا می دهد .
رستوران در کاشان
برای ناهار ، بهتوریست به شما سفر ه خانه مظفری ها ، سفره خانه عباسیان واقع در خیابان علوی را برای سرو انواع غذاهای سنتی پیشنهاد می دهد . اگر به دنبال رستوران لوکس هستید بهتر است به رستوران خاتون واقع در خیابان 22 بهمن و یا رستوران نگارستان واقع در خیابان امیر کبیر بروید . فست فود توت فرنگی واقع در خیابان امیر کبیر ، پیشنهاد به توریست به علاقه مندان پیتزا و فست فود است .
مسجد آقابزرگ
بعد از خوردن ناهار ، رفتن به مسجد آقا بزرگ در خیابان فاضل نراقی و قدم زدن در کوچه پس کوچه های قدیمی با دیوار های کاهگلی و بادگیر ها خالی از لطف نیست . استراحت در حیاط مسجد باصفای آقابزرگ ، با دیدن آسمان آبی ، می تواند یک سفر خاطره انگیزی را برای شما ایجاد کند .

به توریست سفری خوش و خاطره انگیزی را برای شما آرزومند است .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید