:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اجاره خانه در کاشان برای مسافر

کاشان شهری با بافت تاریخی و قدمت بالا واقع شده در استان اصفهان است . از لحاظ جغرافیایی شهر کاشان در مرکز کشور قرار گرفته و با تمام شهر های کشور ارتباط دارد . شهر کاشان با داشتن آب و هوای کویری ، بناهای زیبای تاریخی ، اصالت و فرهنگ فاخر ، طبیعت زیبا و چشم نواز ، کویر زیبای مرنجاب و ... هر ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگرانی است که از سراسر نقاط کشور جهت گذراندن تعطیلات به شهر کاشان سفر می کنند . تعداد چشم گیری از مشاهیر علم و ادب در این شهر متولد و پرورش یافته اند و این موضوع بر غنی کردن فرهنگ اهمیت دارد . معماری و سبک خاص شهری کاشان ، علاوه بر گردشگران داخلی ، تعداد زیادی از مسافران و توریست های خارجی را به خود جذب کرده است . خانه های تاریخی طباطبایی ها ، عامریان ، باغ زیبای فین ، تپه های تاریخی سیلک و ... از جذابیت های شهر است .

در کنار جاذبه‌های گردشگری ، اقلیم این شهر هم در جای خود جذاب است . دو بخش کوهستانی و کویری به خوبی در شهر و اطراف آن قابل مشاهده است . در فاصله ای بسیار اندک از کاشان روستاها و شهرستان های کوچک با آب و هوای سرد و برفی واقع شده اند این در حالی ست که آب و هوای خود شهر کاشان گرم و خشک است .
صنعت فرش و قالی و صنعت زیبای گلاب گیری از مشاغل مهم شهر کاشان است که قسمت اعظم اقتصاد را پوشش می دهد . دیدن آداب و رسوم مربوط به گلاب گیری در فصل اردیبهشت و خرداد برای همگان تجربه ای جذاب و به یاد ماندنی است .
ریشه نام شهر کاشان
نام شهر کاشان مانند تمام نام هایی که انتخاب می شود دارای ریشه و عقبه غنی است که بر اساس روایت مختلف مورد اختلاف نظر قرار گرفته است . تعدادی از مورخان و باستان شناسان ، نام کاشان را به واژه «کی آشیان» ربط داده و معتقد هستند که این نام به معنای جایگاه حاکمان و محل ریاست پادشاهان است . چراکه در گذشته انسان های بزرگ و حاکمان بسیاری این شهر را جهت مرکز حکومت انتخاب کرده اند .
تعداد دیگری از متخصصان و کارشناسانی که دستی بر آتش دارند می گویند ، لغت کاشان را می توان خانه‌های تابستانی ترجمه نمود . خانه هایی که با کمک چوب و نی بنا شده و مکانی جهت زندگی در ابتدای سکنی گزیدند انسان ها در این شهر محسوب می شده اند .
گروه سوم از خبرگان کاشان را تحریفی از واژه «کاسیان» می دانند . کاسیان یعنی محلی که اقوام کاسی در آن اسکان داشته اند . چراکه اولین گروه وارد شده به این شهر اقوامی به نام کاسی ها بوده اند .
با این اوصاف آنچه امروز در بین عموم مردم رایج است ، واژه کاشی به جای کاشان است .حتی محلی های منطقه معتقدند واژه ابتدایی کاشیان بوده است که در نهایت به واژه کاشان تحریف شده است .
سفر به شهر کاشان
موقعیت جغرافیایی شهر کاشان سفر به آن را بسیار آسان نموده است . بسیاری از مسافران که از جنوب به شمال حرکت کرده یا از شمال به جنوب می روند یک روز را در شهر کاشان سپری نموده و از دیدنی های شهر استفاده می کنند . بزرگ راه ها و اتوبان های اطراف کاشان سفر را بی خطر و جذاب نموده است . در اطراف شهر کوه های نمکی ، دشت های بزرگ کشاورزی و ... دیدن مسیر را لذت بخش می نماید .
همچنین اگر قصد سفر با حمل و نقل عمومی را دارید جایی جهت نگرانی تهیه بلیط و زمان حرمت اتوبوس نیست . برای مثال مسیر تهران تا کاشان 3 ساعت بوده که هر نیم ساعت یک اتوبوس مسیر از تهران به سمت کاشان حرکت می نماید و بر عکس .
آب و هوای شهر به گونه ای ست که برای سفر های فصل بهار و پاییز بسیار دلنشین و خاطره انگیز است .
اجاره خانه در کاشان برای مسافر
مهم ترین موضوع در سفر به کاشان ، مدیریت هزینه ها است به گونه ای که با بهترین امکانات و راحت ترین وسایل باشد . اولین نکته ای که در هر سفر ذهن را به خود مشغول می کند مکانی مانند خانه یا منزل اجاره ای ، آپارتمان یا ... برای ماندن و استراحت شبانگاهی است . این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که هزینه زیاد اجاره هتل برای ما قابل تامل بوده و در زمان اوج سفر قرار گرفته باشیم ، منظور زمانی است که تعداد زیادی مسافر به دنبال اجاره منزل مبله در کاشان هستند اما تعداد منازل و خانه های اجاره ای به حدی نیست که تقاضای همگان را پوشش دهد .
عموما در سفر ها شاهد آن هستیم که مسافران ترجیح می دهند در بدو ورود به شهر خانه و منزل یا آپارتمانی جهت ماندن خود را معین کرده و سپس با خیالی آسوده به گردش در شهر بپردازند . گام جذاب تر آن است که مسافران بتوانند قبل از سفر یا قبل از رسیدن به مقصد منزل مبله با تمامی امکانات ، خانه ای شیک و زیبا یا آپارتمانی باب میل و سلیقه خود جهت استراحت شبانگاهی رزرو نموده و نگرانی بابت پیدا نکردن جای مناسب نداشته باشند . مکانی مناسب که شب اعضا خانواده را گرد هم آورده و با تمامی امکانات پذیرای آن ها باشد . خانه یا منزل اجاره ای باید به حدی راحت باشد که خستگی سفر را از تن بدر نموده و به اندازه منزل خود فرد حس ارامش و راحتی داشته باشد . سرچ در شبکه های مجازی و دنیای اینترنت به ما می گوید که اجاره خانه مبله در کاشان ، خانه با امکانات بالا در کاشان و یا آپارتمان با بهترین تجهیزات به صورت اینترنتی بسیار آسان است . در این روش می توان به وب سایت به توریست مراجعه نمود و بر اساس امکانات و تجهیزات منزل ، بودجه و میزان هزینه و ... نسبت به رزرو مکان در زمان مورد نظر اقدام نمود .
سایت به توریست از جمله وب سایت های معتبری ست که در زمینه اجاره منزل مبله در کاشان ، اجاره آپارتمان در کاشان ، منزل در کاشان و ... فعالیت می نماید . با مراجعه به این وب سایت می توانید تصاویر و تجهیزات تمام خانه ها ، آپارتمان ها و منازل اجاره ای در شهر کاشان را رویت و انتخاب نمایید . پس از انتخاب منزل یا خانه مورد نظر در شهر کاشان لازم است مقداری بیعانه پرداخت نموده و از رزرو خانه اطمینان حاصل نمایید . امید است سفر به شهر کاشان برای شما خاطره انگیز و جذاب باشد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید