:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

اجاره روزانه سوییت در کاشان

بهترین زمان سفر و بهترین اقامتگاه در کاشان
کاشان شهر پربازدیدی است که به خاطر جاذبه های فراوانش در کل سال ، مخصوصا در بهار بازدید کنندگان زیادی دارد . کاشان در 220 کیلومتری جنوب استان تهران قرار دارد و از نظر جغرافیایی بین کوه های کرکس و و کویر مرکزی ایران واقع شده و همین امر سبب شده آب و هوای گرم و خشک کویری به خود بگیرد .


بهترین زمان سفر به کاشان :
درست است که کاشان در همه فصول سال زیباست و گفتنی های زیادی دارد ولی چون شهری کویری است و گرمای کویر هم سوزاننده است هر چه به تابستان نزدیک می شوید هوا گرم تر خواهد شد . بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم اگر دیدن مراسم گلاب گیری و باغ های گل محمدی ، از اهداف سفر شما به کاشان می باشد باید بگویم که از اواسط اردیبهشت ماه به این شهر سفر کنید ، گرچه گلابگیری تا اواسط خرداد ماه ادامه دارد ولی هرچه به سمت تابستان بروید هوا گرم تر خواهد شد .
برای کویر گردی در کویر مرنجاب ، نزدیک ترین کویر به پایتخت و یا کویر ابوزید آباد که شنزاری بکر در اطراف شهر کاشان می باشد که هر دو کویر از مقاصد گردشگری برای تور های طبیعت گردی و کویر گردی می باشد ؛ هرچه هوا خنک تر باشد رفتن به نقاط کویری و گرمسیر مناسب تر است بنابراین از اوایل آبان تا اواسط فروردین بهترین زمان سفر به کویر های اطراف کاشان می باشد .
اما در مابقی سال هم می توانید به کاشان سفر کنید و از آثار تاریخی و باستانی آن دیدن نمایید .
اقامت روزانه در کاشان :
کاشان از معدود شهر هایی است که می توانید اقامت یک شب در خانه ای سنتی و یا هتل سنتی را تجربه کنید ، پس اگر علاقه مند به این کار هستید اقدام به رزرو هتل سنتی در کاشان کنید .
ولی اگر تعدادتان زیاد است و یا دوست دارید در جایی اقامت کنید که مثل خانه خودتان در آن راحت باشید به توریست به شما اجاره روزانه سوئیت در کاشان و یا اجاره آپارتمان مبله در کاشان را پیشنهاد می کند که البته با این انتخاب هزینه های سفرتان به کاشان بسیار کاهش پیدا می کند .
شاید از خودتان بپرسید قیمت اجاره خانه یک شب در کاشان چقدر است ؟ جواب این سؤال بسیار وابسته به امکانات خانه و منطقه ای که خانه در آن قرار دارد ، می باشد . مثلا قیمت خانه مبله دو خوابه با پارکینگ و تخت خواب که در مرکز شهر کاشان قرار دارد نسبت به قیمت نقلی سوییت در کاشان بالاتر است . به هر حال ابتدا باید انتظارات خود از اقامتگاه خود و نیز بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید را معین کنید سپس اقدام به رزرو یا اجاره خانه در کاشان بگیرید .

بهتوریست برای راحتی مسافران و گردشگرانی که به کاشان سفر می کنند و می خواهند مدتی کوتاه در کاشان اقامت کنند تعدادی خانه و آپارتمان مبله در کاشان و نیز سوئیت و باغ ویلا در نیاسر و قمصر را در وبسایت خود به نمایش گذاشته است و امکان رزرو و اجاره آن ها را در کل سال مهیا نموده است . برای مشاوره در امر اسکان با ما تماس بگیرید .
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید