:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

مکان های دیدنی داخل شهر کاشان

جاذبه های گردشگری داخلی شهر کاشان کاشان شهری است که هر ایرانی نام آن را شنیده و با محصولات و مکان های دیدنی و تاریخی آن آشنا شده است . به دلیل همین شهرت است که تعداد کثیری از افراد برای مسافرت های خود در تعطیلات عید و تابستان این شهر را برمی گزینند . در این بین گاهی ممکن است افراد برای سفر های کاری به این شهر بیایند و فرصت خارج شدن از شهر را نداشته باشند و حتی دانشجویانی که به این شهر می آیند و تایمی کوتاه برای گشت و گذار در شهر دارند . با توجه به این موضوع می خواهیم در این مقاله مکان های دیدنی داخل شهر کاشان ، بهترین جاهای دیدنی ، بهترین جاهای تفریحی ، مکان های دیدنی کاشان در شب و ... را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید خاطره ای خوش را در این شهر برای خودتان رقم بزنید .

در صورتیکه قصد سفر به کاشان را دارید روی رزرو سوئیت در کاشان کلیک کنید.

مکان های دیدنی کاشان در شب
یکی از زیباترین مکان های دیدنی در شب که زیبایی و وسعت شهر کاشان را به نمایش می گذارد ، بام کاشان است که در نگاه اول چشم هر تماشاگری را به خود خیره می کند . زیبایی این منطقه در شب در به قدری زیاد است که زبان از وصف آن قادر است . پیشنهاد نویسنده به شما عزیزان بازدید از بام کاشان در شب می باشد . از جمله مواردی که در زیبایی این نقطه موثر است نور پردازی خاص و متفاوتی است در سطح شهر به چشم می خورد . بام کاشان در بالاترین نقطه از شهر قرار گرفته است که این موردی است در متمایز بودن آب و هوای این منطقه . این پارک علاوه بر فضای سبز و آب و هوای عالی که دارد دارای یک شهربازی می باشد که متناسب با تمام سنین طراحی شده است تا بتوان شبی خاطره انگیزی برایتان رقم بخورد .

دومین مکانی که شما عزیزان می توانید در شب از زیبایی آن استفاده کنید باغ فین کاشان است . این جاذبه تاریخی به خودیه خود دارای زیبایی چشم نواز است که نمایان گر هنر و اصالت هنرمندان ایرانی است و قدمت و تمدن شهر کاشان را می رساند . زیبایی باغ فین کاشان در شب مثال زدنی به گونه ای ساکنان این شهر نیز هر شب برای بازدید از این منطقه گردشگری به آنجا می آیند .

بهترین جای دیدنی کاشان
همان گونه که می دانیم شهر کاشان دارای قدمتی 7000 ساله می باشد و مکان های تاریخی و گردشگری زیادی را در دل خود جای داده است . شما می توانید متناسب با علایق خود در مدت زمانی که دارید از بهترین جاهای کاشان دیدن کرده و سفری به یاد ماندنی را تجربه کنید .

در دل این شهر تعداد زیادی از خانه های تاریخی به سبک های متفاوت دیده می شود که اغلب نشان از زندگی های سنتی مردم کاشان در گذشته دارد . اما در این بین سفره خانه مظفری ها طی اقدامی جالب علاوه بر سبک سنتی که در فضا ایجاد کرده است ، فضایی مدرن را نیز در آن مشاهده می کنید که عاملی مهم در جلب رضایت مشتریان و گردشگران در این سفره خانه شده است . شما می توانید با مراجعه به خانه مظفری ها علاوه بر استراحت و صرف غذا با تمدن و گذشته شهر کاشان نیز آشنا شوید .

از دیگر مکان هایی که شما می توانید در طول روز برای بازدید انتخاب کنید امامزادگان کاشان اعم از ؛
•    امامزاده پنجه شاه
•    امامزاده حبیب بن موسی
•    امامزاده قاسم
و ... می باشد که فضایی معنوی را در کنار مکانی تاریخی مشاهده می کنید .

هم چنین شما می توانید از مراکز تولید گلاب و عرقیات گیاهی که در سطح شهر وجود دارند نیز بازدید کرده و علاوه بر آن اصلی ترین سوغات شهر کاشان را که همان گلاب و عرقیات است تهیه نمایید .
شما می توانید با مراجعه به بازار کاشان با شغل های گذشته مردم کاشان اعم از مسگری ، سفالگری ، شعر بافی و ... نیز آشنا شده و در صورت نیاز از آنها خرید نمایید .

برای اطلاع از بقیه آثار تاریخی کاشان پیشنهاد میکنیم مقاله راهنمای سفر به کاشان و شهر های حومه را مطالعه نمایید .

برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد گردشگری کاشان و زمان بازدید از آثار تاریخی با مشاورین سایت بهتوریست تماس حاصل نمایید تا بتوانید از تمام وقتتان در سفر استفاده بهینه ای داشته باشید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید