:: میزبــان شــو (سپردن منزل ، سوئیت و هتل)

شما با سپردن اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و ارسال اطلاعات آن می توانید با ما همکار شوید .

:: مهمـان شــو (رزرو منزل ، سوئیت و هتل)

شما با رزرو اقامتگاه خود در سایت بهتوریست و پرداخت امن خود آن را به مدت زمان دلخواه اجاره نمایید .

اجاره منزل و سوئیت
چگونه اعتماد کنیم ؟
تفـــاوت رزرو کردن سوئیت و منــزل به صورت آنلاین از ما ، با اجــاره سوئیت و منــزل از دلالان ســرراهی

اخبار گردشگری

... مشاهده بیشتر

ایران به روایت تصویر

... مشاهده بیشتر

مقالات گردشگری

... مشاهده بیشتر

معرفی رستوران و کافی شاپ برتر

... مشاهده بیشتر

نکات طلایی انتخاب تور گردشگری

انتخاب تور گردشگری

برای شروع یک سفر عالی از هر لحاظ باید با برنامه ریزی پیش رفت . سفر ، چه کاری باشد و چه تفریحی و چه داخلی و چه خارجی نیازمند برنامه ریزی های زمانی و مالی می باشد .

اما گاهی این مدیریت هزینه و وقت مشکل می شود . مخصوصا اگر زمان کافی برای بررسی و یافتن بهترین گزینه ها در هر موردی وجود نداشته باشد .

در این شرایط بهترین کار خرید تور مسافرتی می باشد . در حقیقت با خرید تور از یک آژانس مسافرتی ما مدیریت سفر خود را به یک کاربلد حرفه ای می سپاریم . که در نهایت باعث کاهش هزینه های سفر و نیز آرامش و اطمینان در سفر خواهد شد .

 

نکات کلیدی برای انتخاب آژانس مسافرتی و خرید تور مناسب

  • اول اینکه آژانس مسافرتی مورد نظر شما از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی ، مجوز اجرا و برگزاری تورهای گردشگری را داشته باشد .
  • در مرحله بعد نظرات کاربران مختلف و کسانی که از تورهای این شرکت استفاده کرده اند را جویا شوید و از تجربیات آنان بهره گیرید . بدیهی است که هر قدر سابقه یک شرکت دراین زمینه بیشتر باشد فرصت بیشتری برای بهبود خدمات خود در اختیار داشته است .
  • هزینه هایی که از شما دریافت می شود باید در قبال ارائه خدمات باشد ، بنابراین حتما درباره این که بابت هزینه ها چه امکاناتی در اختیار شما قرار می گیرد سؤال کنید
  • در مورد امکانات اقامتگاه ، سرویس هایی که در طول سفر داده می شود ، تعداد وعده های غذایی و تمام مسایلی که در سفر مهم است سؤال کنید .
  • برنامه ی فعالیت تور در زمان سفر را دریافت کنید و سعی کنید توری را انتخاب کنید که بیشتر با حال و هوا و سلیقه شما همخوانی داشته باشد . اگر به دقت این مورد را انتخاب نکنید شاید از تفریحات و برنامه های سفر خسته شوید و سفر لذت بخشی نداشته باشید .  ممکن است برخی تور ها نیاز به آمادگی جسمانی خاصی باشند ؛ مثلا تورهای صخره نوردی یا کوهنوردی برای افرادی که مشکلات قلبی و تنفسی دارند مناسب نیست .
  • حتی اینکه همسفرهای شما از چه گروه سنی هستند و یا از چه قشری باشند هم در کیفیت سفر شما تاثیربگذارد .
  • هر چه تعداد افرادی که در این تور با شما همسفر هستند کمتر باشد پشتیبانی تور بیشتر می شود و زمان تلف شده به ازای هر نفر کمتر .
  • اگر قصد سفر خارجی دارید باید راهنمای تور به زبان کشور مقصد و یا زبان انگلیسی مسلط باشد و به قوانین کشور مورد نظر آشنا باشد و تجربه گشت و گذار در آن را داشته باشد .
  • و در آخر در مورد قوانین لغو سفر و باز پرداخت هزینه های پرداختی مطلع شوید .

 

شهر کاشان از آن شهرهایی هست که در طول سال به صورت گسترده پذیرای گردشگران داخلی و خارجی می باشد . گردشگران خارجی اغلب به صورت گروهی و با تور های ایرانگردی به شهر کاشان سفر می کنند و گردشگران داخلی به صورت مستقل و یا به همراه تور ها به این شهر تاریخی و سنتی سفر می کنند . در ایام مختلف سال تور های گوناگونی برای بازدید از جاذبه های کاشان و شهر های اطراف همچون نیاسر و قمصر و ابیانه و محلات برپا می شود .

تور های کویرگردی ، تور گلابگیری ، تور نیاسر و قمصر ، تور کاشان گردی از جمله تور هایی است که برای دیدن جاذبه های تاریخی و طبیعی برگزار می گردد .

 

 

پیوست ها:
فایلتوضیحاتحجم فایل
دانلود این فایل (Tourism tour.pdf)نکات طلایی انتخاب تور 191 Kb

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید